Най-големият Role Play Форум в България
Външен вид или  Характер   Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Външен вид или  Характер   Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Външен вид или Характер

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Бони Бенет

Бони Бенет
ВИП
ВИП
Какво е най-важно за вас външният вид или характера на човека до вас?

Addison.

Addison.
Админ
Админ
харектера.. но няма к'во да се лъжем, че и външния вид не е важен..всеки казва..външния вид няма значение.. но напротив не е така.. ! не може да си с някой от който ти се повдига нали така? За това и външния вид е гаден. но по-важен за мен е характера..

Диана Крийп

Диана Крийп
От двете по малко. Външния вид е важен, както и характера.

Christina.

Christina.
И двете са важни, но по-скоро за мен характерът има по-голямо значение. :))

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
Роуз. написа:харектера.. но няма к'во да се лъжем, че и външния вид не е важен..всеки казва..външния вид няма значение.. но напротив не е така.. ! не може да си с някой от който ти се повдига нали така? За това и външния вид е гаден. но по-важен за мен е характера..

Подкрепям мнението на Роуз ! ;DD

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Най-вече характера, външнния вид търпи промяна.
Но човек трудно се променя

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
+1 за Характера ,но нека си го кажем ако момичето/момчето е дебела крава няма шанс просто..хД

Addison.

Addison.
Админ
Админ
хах това ме уби ;д

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
То като гледам мнозинството казва характера, но поне си признайте, че колкото и да е добър и свестен някой, ако е грозен- няма да го вземете. За мен пък в по- голяма част има значение външния вид. С характера се свиква рано или късно... но с външния вид е друго. Не искам до мен да стои, както Ilidian се изрази, да стои някоя грозна, дебела крава или някой погрознял бик... :D
Така че... аз заставам твърдо зад външния вид.

Alexander.

Alexander.
Модератор
Модератор
Според мен двете вървят ръка за ръка

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите