Най-големият Role Play Форум в България
Любов от пръв поглед.. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Любов от пръв поглед.. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Любов от пръв поглед..

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Е, съществува ли такова нещо според вас? Може ли просто щом видиш и се запознаеш с някого и още в първите моменти да си кажеш "Това е той!" и просто да се влюбиш в него? А някой отмъквал ли ви е така сърцето или просто не вярвате в подобно нещо ?

И като създател на темата нека да започна.. В пълна опозиция съм на въпросната "любов от пръв поглед"..

Любов е да си привързан наистина много силно към някого, да го познаваш достатъчно добре, да приемаш всичко в него - както добрите, така и лошите му черти, да познаваш навиците му, най-малкото - да знаеш какво му харесва и какво не. А определено изисква някакво време, за да опознаеш дадения човек и да стигнеш до извода, че до толкова си привикнал с всичко в него, че можеш да се наречеш "влюбен". Такова ми ти нещо не става от първата среща и да речем няколко часа, прекарани заедно в забавни лафчета.

Това от първия поглед може да си е чисто и просто физическо привличане. Така де, освен ако нямате супер сили и с един поглед не вникнете в душата на някого, не разберете всичко за дадения човек и накрая не харесате това 'всичко'.

Та да не се оливам с моите философски мисли.. Накратко.. Наистина не мисля, че съществува любов от пръв поглед. На това аз си му викам просто привличане от физическа гледна точка. Когато опознаеш добре дадения човек, с всичките му добри и лоши черти, чак тогава евентуално може да стане дума за влюбване.

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Мога да се съглася с твърдението. Изключително рядко е, но все пак можеш да видиш красотата на някой случаен човек. Да, можеш да се влюбиш от пръв поглед, вярвам го.

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Не съм съгласдна .. не можеш да видиш някой за пръв път и да кажеш това е той .. просто янма как да се получи .. може да усетиш силно привличане, магия.. но не и любов ..!

Tessa

Tessa
Аз пък вярвам в любов от пръв поглед по проста причина, че е химическа реакция и всичко си е доказано.
Ето една хубава статийка отнасяща се точно до това, макар да става въпрос повече за страст( което е и стадий от любовта).

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Благодаря за интересното четиво

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Тесса може да е стадий на любовта но страстта не е любов .. ! за това отново не съм съгласна .. !

Диана Крийп

Диана Крийп
Не вярвам в любовта от пръв поглед. Аз лично първо трябва да опозная човека, за да се влюбя наистина в него. Да, разбира се, че можеш да си харесаш някого случаен, да изпиташ пърхащите пеперуди в стомаха си, но не е същото.

Christina.

Christina.
Аз също не вярвам. Според мен това не е любов, а просто по някакъв начин си заинтригуван от човека отсреща. За истинската любов се изисква да опознаеш човека.

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Съгласна съм с теб !

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
+1

Addison.

Addison.
Админ
Админ
много сме съгласни с това виждам

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите