Най-големият Role Play Форум в България
Старинният замък на Артур. - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Старинният замък на Артур. - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Старинният замък на Артур.

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

Артур.

Артур.
First topic message reminder :

Един крал никога не забравя навиците си. Не можех да се огранича със обикновена къща или апартамент, затова се сдобих със замък. Като в доброто старо време. На външен вид замъкът беше красив. Намираше се на една от високите покрайнини на Мистик Таун, и благодарение на това се виждаше от почти целия град. Около него имаше доста зеленина, дървета, фонтанчета, градини и типичните малки лабиринти.



Старинният замък на Артур. - Page 2 5053662c
Spoiler:


Артур.


Харесваше ми да знам, че Джени е любопитна относно всичко това. Харесваше ми и да общувам със съвременните хора. Дано те успееха да ме откъснат от оковите на миналото.Това ще стане ако аз самият пожелая да бъда откъснат.
Момичето ми зададе няколко въпроса и аз се усмихнах заради проявеното любопитство.
- Беше си малко трудно, но аз не се отказвам лесно. Поне си заслужаваше.
Огледах се доволно още веднъж. Тя попита как мечът и тронът са се запазили толкова векове.
- Като за начало...това е Екскалибур. Времето не може да го победи. Беше ме чакал толкова време и отново е в състояние да чака да бъде използван. Разбира се сега е на много по - добри условия. Аз лично го забих в тази скала. И само аз мога да го извадя. Смятам да го използвам само ако е прекалено наложително.
Загледах се за момент във вещицата.
- Искаш ли да имаш честта да се опиташ да го извадиш? - тя май малко се изненада
- Напълно сериозен съм.
Докато тя реши дали иска или не, аз реших да и отговоря и за трона.
- А колкото до трона...той не е моят. Това е реставрираният трон на крал Утер Пендрагон. - присвих очи срещу трона
- Моят стана на руини заедно с цял Камелот.
Можех да и разкажа още доста неща, но първо изчаках да видя дали иска да се пробва срещу меча. Аз знаех какво ще стане, но исках да и дам шанса. Дори най - великата вещица или най - мощния архангел са неспособни да го извадят.

Джени

Джени
Артур започна да отговаря на въпросите ми с нескрит ентусиазъм и задоволство. Харесваше ми, че проявява такава страст в разказването на история. Може би трябваше да стане учител по история, макар че тятърът и литуратурата не му бяха чужди.
На първият ми въпрос отговори, че е намерил известно затруднение, но си е струвало. Той отново огледа зялата с радост.
След това сподели, че мечът Екскалибур сам по себе си е магически и нищо, дори времето, не може да му повлияе. Мечът е чакал появата на Артур много време и е в състояние да го направи отново. Самият ангел е забил уръжието в скалата и само той може да го извади от там. Той ми сподели, че ще го използва само в наложителни ситуации.
Артур ме погледна някак странно и след това ме попита дали не искам да го извадя. Или поне да се опитам. Изгледах го с изненада, и дори ми стана малко смешно. как щях да го извадя? Той шегуваше ли се? И разбира се отговорът беше, че е сериозен. Аз само стоях и местех погледа си от сериозното лице на Артур към Екскалибур и обратно.
През това време ангелът ми отговори и на другият въпрос - този за трона. Оказа се, че това не е неговият трон, а този на Утер Пендрагон, а тронът на Артур е бил разрушен заедно с Камелот. И сега нов въпрос изникна в главата ми.
- Момент. До колкото помня в историите се споменава, че Утер е баща на Артур... Ти познаваше ли Утер?
Докато чаках мъжът да ми разкаже повече, реших въпреки всичко да опитам да го извадя. Разбира се, опитите ми щяха да се неуспещи, но какво толкова. Приближих се до меча и поставих двете си ръце на дръжката. След това опитах да го издърпам, но нищо не стана. Сякаш беше част от скалата и никога не можеше да се помръдне. Засмях се на неуспеха си и се обърнах към Артур.
- помръдна се! - реших да се пошегувам. - Този път аз съм сериозна! - но не се сдържах и се засмях.
След това изчаках останалата част от историята за трона и отношението на Артур с Утер.

Артур.

Артур.
Когато и казах, на кого е тронът, тя ме прекъсна и попита дали го познавам.
- Не, не го познавах. Преродил съм се в човешко тяло, след като заключих силите си. Родих се и израснах като нормално човешко дете. По принцип ангелите не се раждаме като бебета. Та не познавах този така наречен мой баща...но съм получил благословията му преди да бъда отведен от Мерлин.
Джени все пак се осмели да се пробва срещу меча. Той стоеше и я чакаше, а аз наблюдавах с усмивка. Тя се постара доста, но не беше избраната. Тя се пошегува, че се е помръднал и аз се засмях заедно с нея. Приближих се и я потупах по рамото.
- Лейди Дженифър...сега не се различавате по храброст от много славни рицари и мъже, опитали се да извадят този меч преди много, много време - усмихнах се сърдечно
- Между другото скрил съм и Свещеният Граал но него за жалост не мога да ти покажа. Ако си приключила с огледа, можем да продължим.

Джени

Джени
Артур ми обясни за Утер и до известна степен за прераждането си. Може би беше твърде нахално от моя страна, но по някаква причина исках да науча повече - за Артур преди да се прероди, преди да стане крал, дори и за времето, когато е бил крал. Но най-вече исках да науча повече за този Артур, който е с мен сега. Имах чувството, че го познавам и в същото време не зная нищо за него.
След "шегата ми" той се засмя и ме потупа по рамото, като каза че вече не се различавам по храброст от всички мъже, които са опитали да извадят меча. Усмихнах се мило и го ставих да продължи, защото той имаше да казва още нещо. Артур сподели, че е скрил Свещения Граал, но не може да ми го покаже.
- Свещеният Граал? Това означава ли, че легендите са истина? Че си носел Граала до край?
Артур беше предложил да тръгваме, ако съм приключила с огледа. Аз се съгласих като го последвах към следващата част от великолепния му замък, но все още очаквах отговор.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите