Най-големият Role Play Форум в България
Даряване Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Даряване Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Даряване

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Даряване Empty Даряване 21/7/2012, 20:20

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Здравейте, имам нужда от един съвет. Имам доста голяма лична колекция от запазени и качествени заглавия, които искам да даря/раздам. Как и къде е най-удачно да стане това?
Регистрирал съм някои от тях в bookcrossing и понеделник ще ги пусна, но обмислям и други варианти
EDIT: Четири книги ще пусна в bookcrossing.com, а някои други засега съм обявил в моя facebook. Може пък някой да ги прибере :)

2Даряване Empty Re: Даряване 22/7/2012, 01:04

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Може да ги обявиш и тук :)

3Даряване Empty Re: Даряване 22/7/2012, 07:52

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Това е списъка. Ако нещо не е запазено, можете да си го вземете.
Ако не сте от София, мога да ви изпратя книжката по пощата ( с доставка за ваша сметка, тя е около 2лв. )

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите