Най-големият Role Play Форум в България
Зоуи Редбърд. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Зоуи Редбърд. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Зоуи Редбърд.

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Зоуи Редбърд. Empty Зоуи Редбърд. 19/7/2012, 14:11

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
Нощ без задръжки.


С Дийлън бяхме решили да прекараме тази нощ без задръжки.Извиках го у нас.Преди той да дойде се качих горе и облякох едно секси бельо.Беше прозрачно,а отдолу нямах нищо.Бях приготвила вечеря.Най - накрая чух звънеца.Наметнах се с един пениуар и отворих.
- Дийлън ! - прегърнах го след като отворих вратата и го видях.
Задърпах го за ръката и влязохме в кухнята .. не ядохме много.Отидох до хладилника и извадих една сметана.Седнах в скута му и изсипах малко от сметаната по устните му.Облизах я и се усмихнах доволно .. след това впих устните си в неговите и езиците ни заиграха в синхрон.
- Дай ми това ! - каза той и взе сметаната.
Изсипа част от нея в деколтето ми и я остави на масата.
- Да видим какво криеш отдолу ! - каза той като лепна наперената си усмивка и махна пениуара ми. - Лол ..
Засмях се.Той започна да облизва сметаната.Това ми стигаше да се възбудя.След като приключи там ме поведе нагоре към спалнята.Бутнах го на леглото и легнах върху него.Целувах го страстно и междувремено откопчавах дънките му след това ги смъкнах заедно с боксерките.След това нещата се обърнаха .. той легна върху мен и започна да ми прави смучки по врата.Разкъса бельото ми и аз останах чисто гола.Слезе с език надолу и стигна до забранения плод който за него вече не беше забранен.Усетих как прониква с език в мен.Силни стенания излизаха от устата му.После той отново се качи нагоре и впи устни в моите,за да заглуши стенанията ми и проникна в мен.Започна с бързи и дълбоки проникваня.Сексът продължи доста дълго.След като и двамата свършихме легнахме изморени на леглото и заспахме прегърнати.

2Зоуи Редбърд. Empty Re: Зоуи Редбърд. 20/7/2012, 17:58

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
Първа целувка.


С Мейсън се съзтезавахме и карахме колело.Всичко си беше съвсем нормално - викахме,шегувахме се .. абе забавлявахме се .. докато аз не се изръсих от колелото.
Ударих се малко,но реших да се пошегувам с него и се престорих на умряла.Господи .. че кой може да умре от падане с колело.
Той веднага слезе от колелото и се надвеси над мен.Чудеше се какво става.Започна да ми прави изкуствено дишане .. само това чаках .. намърдах си езика в устата му и така се състоя първата ми целувка.
- Лъжкиня ! - захили се Мейси доволно.
Отворих очи и се засмях.След това се изправих и изтупах дрехите си.После пак се качихме на колелетата и "играта" продължи.

3Зоуи Редбърд. Empty Re: Зоуи Редбърд. 22/7/2012, 18:32

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
Секс с непознат.


Бях в разгара си .. танцувах на денсинга и нищо не ми правеше впечатление.Тогава усетих нечие присъствие зад мен.Този някой обви ръце около кръста ми,но аз не спирах да танцувам.Тогава мъжки глас ми прошепна:
- Красавицо,ще дойдеш ли с мен в .. тоалетните ?
- Да не ти трябва помощ докато пикаеш ? - засмях се и накрая се обърнах към него.Беше доста красив. - Но ако имаш друго в предвид няма да откажа. - усмихнах се доволно.
Той хвана ръката ми и ме задърпа натам.Влязохме и след като се уверихме,че няма никой заключихме и той ме долепи до стената и започна да целува врата ми.Бързо се отървахме от дрехите си.
Между целувките той ме накара да се надупя.Явно щеше да ми го вкара анално.Така и стана.Хвана ме за гърдите и започна да им прави масаж.След това го изкара от мен.Обърнах се към него.Време беше аз да го задоволя.Клекнах на колене и започнах да му духам а той държеше косата ми и ме направляваше.След това ме качи на плота и вкара пръстите си в мен.Първо беше един,а накрая станаха цели три.Усети колко съм влажна и вкара твърдия си пенис в мен.Беше неописуемо.После се оказахме на пода .. аз бях върху него и подскачах,за да ускоря темпото,а той гледаше как циците ми подскачат.Накрая ги хвана и се надигна нагоре.Сексът продължи повече от два часа.
- Обади ми се някой път ! - казах и му написах номера си.След това си тръгнах.

4Зоуи Редбърд. Empty Re: Зоуи Редбърд. 3/12/2012, 15:41

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
Хващане на първо гадже.

Бях трети клас.Намирах се в училище и бях забляна по Хийт.Наистина го харесвах.Беше привлекателен и забавен и мой много добър приятел.Изведнъж най - добрата ми приятелка дойде при мен и започна да ме бута към него.
- Какво правиш по дяволите ?
- Хайде .. хайде ... той има да ти казва нещо.
Отидохме при него.
- Ъм .. здравей, Хийт.Разбрах,че си искал да говориш с мен.
Той не каза нищо просто ме придърпа настрани от другите.
- Виж,Зоуи.Много те харесвам и искам да сме нещо повече от приятели.Какво ще кажеш ?
- Ама ти сериозно ли ? Естествено,че да. - умирах от щастие и се хвърлих в прегръдките му.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите