Най-големият Role Play Форум в България
Предложения Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Предложения Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Предложения

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Предложения Empty Предложения 7/7/2012, 00:09

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Тук може да предлагате мисии, които да добавим в 2-та форума, също така предложения по самата игра, предложения за подаръците, интересни дарби и предмети, които ще ви допаднат да спечелите.

2Предложения Empty Re: Предложения 18/7/2012, 22:35

Дейна Уайтли

Дейна Уайтли
Възможно ли е да добавите мисия за трениране на сила с някакъв вид спорт, примерно фехтовка, волейбол? Извинявам се, ако ставам досадна или нахална

3Предложения Empty Re: Предложения 19/7/2012, 09:33

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Да, това е страхотна идея, ще бъде добавено скоро, благодарим ти! :)

4Предложения Empty Re: Предложения 22/11/2012, 15:00

Spencer Hastings

Spencer Hastings
Има ли как мисиите за сила да не бъдат само битки със свръхестествени същества,а нещо по-нормално?
За тези които не са вампири,върколаци или вещици?

5Предложения Empty Re: Предложения 22/11/2012, 15:15

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Например? А и за да дигнеш сила, трябва да тренираш, да се биеш, защото това ти предстои Предложения 1425538829

6Предложения Empty Re: Предложения 22/11/2012, 15:53

Spencer Hastings

Spencer Hastings
Да,ама моята героиня е човек.И не върви просто.
Нямам идея какви да са.Обаче няма как да ги изпълнявам тези.А за да вдигам нива нали са ми нужни и сила и интелект.
Аз за интелект ще ги направя,ама мисиите за сила как?

7Предложения Empty Re: Предложения 22/11/2012, 15:59

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Сериозно и аз съм на мнение, че малко не върви обикновен човек да се бие със смъртта, шинигами, демони, повелители на времето и т.н. Та той им е на една атака живот. Може би има как да се пробва с нещо по-леко от съществата (да речем вампир, дух, елф, тея тролчетата и т.н.), но да има нещо по-просто за хората, което да изисква да речем повече физическо натоварване. Цял ден във фитнеса, боксов мач, че ако щете и пренасяне на дърва и чували с цимент. ;д

8Предложения Empty Re: Предложения 22/11/2012, 16:26

Spencer Hastings

Spencer Hastings
Именно да,съгласна съм.Явяване на конкурси,състезания,училищни дебати,задачи сякакви може да са,примерно бягане от училище,спречкване със съученик,с учител,среща с директора,дори някакви мероприятия свързани с училище :) каквото и да е,администраторите знаете какви са възможностите и можете ли да ги направите,аз само предлагам.
А пък и наистина за хората няма много варианти.
Повече са за свръхестествените същества.А все пак форума не е само за такива :)
Държа да подчертая,че НЕ критикувам или нещо подобно :)
Мисля обаче,че ще е добре така :)

9Предложения Empty Re: Предложения 22/11/2012, 17:11

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Ми да. Но пък точно среща с директора е пресилено... какво ще направиш, ще го пребиеш ли? Дебатите са по- скоро интелектуални, затова трябва да са за повдигане на интелекта. Тичането е бързина. Това е предложение. Сега ми хрумна - може да бъде добавена нова статистика- "бързина"...
няма да е зле за героите- хора, да има по- човешки битки, но пък мен си ме устройват и сегашните...

10Предложения Empty Re: Предложения 22/11/2012, 17:37

Spencer Hastings

Spencer Hastings
За това с учителя нямах предвид пребиване,а друго.
Като цяло идеята е просто да има по-човешки мисии.

11Предложения Empty Re: Предложения 22/11/2012, 21:03

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Ще се заема, Дейна беше предложила преди мач, сбиване с човек, фехтовка и вашите предложения. Предложения 1425538829

12Предложения Empty Re: Предложения 22/11/2012, 21:09

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
*Боксов мач
*Битка на някое екстремно място(например в самолет, влак стрела или каквото решиш, Tower Bridge, ако щеш ;дд)

засега тези ми идват като идеи, ако има още- ще добавям... ;)

13Предложения Empty Re: Предложения 23/11/2012, 10:12

Spencer Hastings

Spencer Hastings
Различни състезания-бягане,плуване,стрелба с лък,както казахте фехтовка,голф,тенис,баскетбол,разни турнири и т.н.
Може момичешко сбиване за косите :D състезания с коли също е готино :)

14Предложения Empty Re: Предложения 23/11/2012, 13:47

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Ех... айде поне да бъдем реалисти. Показателя се казва "Сила". Не може да се сложи примерно шахматен двубой, защото това спада по- скоро към интелектуалното състояние на героя... тук, разделът трябва да е наситен с екшън, битки и т.н., а не с някакви си голф мачове. Какво ще е сбиването на игрището? Със стиковете ли?! В Уикито може да откриете военни, дори, дисциплини. Има много видове бойни изкуства, във всяко от тях има боеве, които могат да бъдат добавени!
Далеч съм от това да натрапвам мнението си на околните, затова не разбирайте поста ми като обиди, натрапване и т.н., и т.н. Просто изказвам собствената си гледна точка..

15Предложения Empty Re: Предложения 23/11/2012, 15:37

Spencer Hastings

Spencer Hastings
Реджина е от една страна права.Само,че ако бъдем реалисти защо ще им е на някакви си нормални хора да се бият във боксови мачове.? И някакви страшни битки?:D
Де да знам.Темите са направени вече видях. Не са лоши.
Устройват ме.Тези битки са ми малко нереални.
Пък да не вземете да се обидите сега :)Това си е само мое мнение,разбира се.

16Предложения Empty Re: Предложения 23/11/2012, 15:43

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Нереални? А какви трябва да са тогава, давайте предложения и ги слагам. Наистина голф мачове, шах и т.н са за интелект. За да се развие силата е нужна битка.

17Предложения Empty Re: Предложения 23/11/2012, 18:31

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Еййй.. Значи това, че героинята ти е момиче, не означава, че не може да се бие. Аз така разбрах поста ти, Спенсър, ако може да те наричам така. Даже нежния пол е по- изобретателен в някои случаи.
Нереални битки?! Не... колко често, особено на запад, не в България, стават улични сбивания, улични боеве(всъщност Мел можеш да го добавиш)? Изключително често! Така че, не виждам защо ти трябват голф мачове, тенис(хайде това става, пак ще тренираш замаха, за по- добри удари), или шах? За да си силен, не става само с тренировки във фитнеса и помпане на мускулите, а трябват и битки!!!

Мел, страхотни са мисиите

18Предложения Empty Re: Предложения 23/11/2012, 22:55

Spencer Hastings

Spencer Hastings
Съгласна съм Реджина.И разбира се,че момиче може да участва в битки.Естествено,че в реалният живот има такива неща.Затова можем да добавим примерно нападение посред нощ,или грабеж или нещо подобно например.Какво ще кажете?
Надявам се да сте ме разбрали правилно.
Но това са си правилата на форума и форума е такъв.
Просто аз за себе си казвам,че моята героиня няма как да изпълнява подобни мисии.
Иначе добавените от Мел са готини.И на мен ми харесват.

19Предложения Empty Re: Предложения 5/1/2013, 14:41

Джесика Адамс

Джесика Адамс
Понеже героинята ми обича спортната стрелба, а не видях - предлагам! :) Става въпрос за тази с огнестрелни оръжия - пистолет, пушка и т.н.

20Предложения Empty Re: Предложения 5/1/2013, 14:48

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Добавям го :)

21Предложения Empty Re: Предложения 5/1/2013, 15:08

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Тъй като добавихте много нови мисии за сила защо да не добавим някоя нова и за интелект? Може например да добавите първа среща или развод (тъй като има тема омъжи се / ожени се).

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите