Най-големият Role Play Форум в България
Хомосексуалисти и БИ сексуални.. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хомосексуалисти и БИ сексуални.. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хомосексуалисти и БИ сексуални..

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Какво мислите за този тиип двойки и за самите хомусексуалисти и БИ сексуални..

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Аз се възмутих от господина ми по английски език, когато си изказа мнението, точно за тези хора. Според него трябва да са изолирани от обществото и да не си подават носа навън. Аз мисля точно обратното. И те са хора и те имат право да живеят живота си. И е трябва да са щастливи и да имам всички правомощия както хетеросексуалните. Няма нищо грешно в тях. Те просто са малко по-различни, но всички сме шантави. Този свят е толкова луд, че вече всички сме се побъркали.
Та.. трябва да си много смел, за да признаеш пред себе си и хората около теб какъв си. А да го осъзнаеш е още по-трудно. За това тези хора ме радват, защото не се срамуват от това какви са.

Айра Копс

Айра Копс
Ами аз мисля,че няма нищо лошо в това да си хомо или би сексуален..Такъв си..рано или късно го осъзнаваш.., ако бъдеш такъв..Просто начинът ти на живот е различен..Идеализиран спрямо теб..Такъв какъвто си, както е при всички хора, независимо какви сме..
Лошото е тази показност..паради шествия и тем подобни..Това е твърде много като цяло на обществото..Всички хора си имат съвсем различен мироглед..За някой е нормално, за някой не..
И аз не го смятам за нормално..един вид привличане на внимание..Сякаш си вървиш по улицата и си надписал на челото аз съм гей аз съм лесбийка аз съм би..Показността възмущава хората..
Това го е имало винаги и ще го има и за напред..бъди какъвто си..никой не те спира, но нужно ли е всички да разбират?

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Не съм твърде съгласнас с теб, Айра.. Има такива хомусексуалист и хомусексуалистки.. че въобще не им личи,ч е са такива.. всеки си представя хомусексуалиста като разглезено гейче с извинение, но това не е така.. А и защо да не разбират хората, трябва да се научат да приемат всеки такъв какъвто е .. и да спрат да мислят, че това е ТАБУ ! :)

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Ще се съглася с Роуз.. Това, че си(хипотетично) хомосексуалист не интересува околните, а ти си се дръж така, както искаш- ако искаш бъди някоя разглезена кака, ако искаш бъди мъжествен! По- добре е да го осъзнаеш отрано, отколкото, когато имаш създадено семейство, но тук вече важна роля играе и мнението на околните, защото много от нас си мислят, че всички трябва да ги мислят за идеални(страхотен пример за това е филмът и книгата "Планината Броукбек", гледайте го и от този момент нататък ще гледате на света с други очи)!

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Абсолютно подкрепям всички смели хора, които открито заявяват себе си. Сексуалната ориентация, религия, политически убеждения и т.н. са нещо лично. Никой не би трябвало да забранява и ограничава личната свобода. Това е нечовешко.

Rock Rabbit

Rock Rabbit
Хората, считайки хомосексуалността за абсолютен анормален дак, биха се изумили от колко естествена е всъщност тази "хормонална модификация" в природата. Нека си живеят хората как намерят за добре.

Диана Крийп

Диана Крийп
Съгласна съм с Роуз. За съжаление има много пречки пред тях. Първата и най-важната е те да могат да го признаят пред себе си и да не се срамуват от това. Втората е семейството им. Често биват отхеърлени, тъй като са различни. Следва обществото - всички знаем какво се случва по гей парадите - побоища. Не е нормално, но българите някак сме си втълпили, че хомосексуалистите са изроди. Някои хора, дори бих казала голям процент, имат лошо мнение, злоба към различните, а това трябва да се промени.

Tessa

Tessa
Твърдо ги подкрепям. Да не говорим, че човек се ражда такъв. :)

Christina.

Christina.
Всеки има право свободно да изразява сексуалността си, не мисля, че трябва хората да се делят на хомо или хетеро. Все решава сам за себе си и никой няма паво да го съди.

Addison.

Addison.
Админ
Админ
така е

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите