Най-големият Role Play Форум в България
Съществува ли любов от растояние според вас? Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Съществува ли любов от растояние според вас? Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Съществува ли любов от растояние според вас?

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Е..съществува ли?

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Естествено, че съществува... във фейсбук приятелите си имам Кристофър Шрьодер, с който само два пъти сме се срещали наживо, на някакви екскурзии(първата случайно, втората не(за втората- подробности ЛС)). Отначало започнахме да си пишем само за да си тренирам немския(поне според мен беше така), обаче вече... и ден не издържам без да му пиша, ама винаги той го прави пръв Съществува ли любов от растояние според вас? 2225400551



Последната промяна е направена от Бри Ван де Камп на 26/6/2012, 19:57; мнението е било променяно общо 2 пъти

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Според мен също съществува такава любов.. ! :)

Tessa

Tessa
2 години вече съм с момче, с което се запознахме онлайн. Живее на 512 км от тук и не се виждаме много често, но той ме обича и смея да твърдя същото. :)

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Аз бях подобна история като на Теса, с приятелят ми сме заедно от 2 години ( сега ще ги направим ) той беше на 300 км от мен, дойде при мен, запознах ме се, започна да идва през месец - два и сега учи, работи и живее тук :)

Диана Крийп

Диана Крийп
Не мисля. Ако не усещащ допира на кожата му, целувките му, не чуваш гласа му - какъв е смисълът? Цялата магия се губи.

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Ние бяхме в различни държави. Всъщност запознахме се преди повече от 10 години в друга държава. След това аз бях в чужбина и тя ме намери онлайн. Дори и на хиляда километра разстояние, аз усетих любов.
Вече сме заедно над 2 години.
Запознахме се в една държава като малки деца, пораснахме, всеки тръгна по своя път..и отново съдбата ни събра. И отново, от разстояние.

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Диана Крийп написа:Не мисля. Ако не усещащ допира на кожата му, целувките му, не чуваш гласа му - какъв е смисълът? Цялата магия се губи.

Ооо повярвай ми .. срещите са два пъти по сладки .. допира, кожата му всичко е два пъти по сладко .. мобилните техники са измислени точно за да чуваш гласа му..има я магията, даже мога да кажа че е още по-силна, защото тогава.. вие тествате доверието си един към друг..

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Подкрепям мнението на Роуз

Диана Крийп

Диана Крийп
Роуз. написа:
Диана Крийп написа:Не мисля. Ако не усещащ допира на кожата му, целувките му, не чуваш гласа му - какъв е смисълът? Цялата магия се губи.

Ооо повярвай ми .. срещите са два пъти по сладки .. допира, кожата му всичко е два пъти по сладко .. мобилните техники са измислени точно за да чуваш гласа му..има я магията, даже мога да кажа че е още по-силна, защото тогава.. вие тествате доверието си един към друг..

Според мен не е така. Човек иска, когато се прибере от дълъг изморителен ден да се гушне в любимия, а не да спи до празна възглавница. И какво се чувате по мобилния телефон - не е същото като да говориш с него лице в лице, да го гледаш и да се удивяваш на всичко, което обичаш. Да,за доверието съм съгласна.

Ainhoa Montero

Ainhoa Montero
Когато една любов е истинска - разстоянието, възрастта, килограмите, височината са просто едни числа... =]]

Spencer Hastingss

Spencer Hastingss
Няма такова животно като 'любов от разстояния'. Опитах веднъж и не се получи. Край мен са опитвали също - и пак не се получи. Не мога да си представя как има хора, които поддържат такива връзки - да са на по 200 + километра един от друг, да не знаят кой с кого излиза, лесно да могат да прикрият някой мъничък гаф (примерно - излязъл/а с неподходящ човек). Не, това да не се виждаш с половинката си минимум цяла седмица не е работа. Или заедно, или не.

Christina.

Christina.
Според мен би могло да има. Друг е въпросът, че не всички успяват да я съхранят. :))

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Съхранихме я в продължение на 3-4 год ама оня ден реших да дам край на това защото имам усещането ,че с такава връзка и 2 мата си губим важни години от живота без голям смисъл ...за това точно за любов от растояние не съществува тогава това се превръща в приятелство все пак любов значи да си до този човек когато ти трябва и когато ти си му нужен и ткн знаете за какво говоря.

Jade

Jade
Според мен,любов от разстояние може да съществува зависи колко се ценят хората и дали са достатъчно силни за да го направят.Ходя с едно момче вече 11 месеца. Връзката ни върви страхотно,въпреки,че аз уча в друг град и си идвам само за събота и неделя и за ваканциите. Но,аз напълно му вярвам и той на мен,че не бихме си изневерили или нещо подобно. Затова напълно вярвам в такава любов.. Съществува ли любов от растояние според вас? 136106

Addison.

Addison.
Админ
Админ
И аз поддържам такава връзка от 4 месеца близо и върви идеално

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите