Най-големият Role Play Форум в България
Какъв стил музика слушате? Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Какъв стил музика слушате? Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Какъв стил музика слушате?

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Имате ли определен стил или слушате всичко ?

Christina.

Christina.
Всякакъв, без чалга.

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Никога не съм се ограничавал. Винаги е зависило от моментното ми състояние, но предимно рок/метъл, електронна и класическа

krisi

krisi
Моите предпочитания са хаус (електро, транс, техно и т.н.) Харесвам и рок, по-лек, предимно алтернативен рок(Depeche Mode, U2, Red Hot Chilli Peppers, Muse, Faith No More) гръндж(Nirvana, Alice in Chains), ню метъл (обичам Linkin Park) и алтернативен метъл (Rammstein и Кorn).

Rock Rabbit

Rock Rabbit
Punk, Jazz, Electro Swing, Retro Rock, Blues.

kristina___

kristina___
Слушам всякаква музика, зависи от песента, но без чалга.

Диана Крийп

Диана Крийп
Най-често поп. Без чалга!

Фей Чембърлейн

Фей Чембърлейн
Слушам почти всичко,без метъл!!!

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Галена все още не мога да я откажа ;дд Слушам поп, предимно Каан Бономо и Тужи. Когато съм на кеф слушам и класика...

Julia Medina

Julia Medina
Слушам всичко, зависи от песента :}

Фей Чембърлейн

Фей Чембърлейн
Да и аз харесвам класика,действа ми много успокояващо.Но виж Галена-тя ми е една от най-неприятните чалга певици,честно си казвам.Никак не ми харесва,песните й обаче са добри.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Махаме чалгата,народната,опера,оперетата,джаз,рап,блус,Фолклор...и там още някоя друга..

Best Music Style - All Metal Style and Rock for life ^^

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Всичко което ми хареса общо взето няма значение стила,но главно дъбстеп

Изабела

Изабела
главно рок ,но и поп и r&b

neko-chan7

neko-chan7
Всичко без чалга, но най-вече алтернативен рок/метъл, гръндж, J-Rock & K-Pop Grimace

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите