Най-големият Role Play Форум в България
Блогът на Бри Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Блогът на Бри Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Блогът на Бри

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ

Здравейте,
смятам за интересно да направя собствен блог, щом като имам тази възможност. Първо ще изкажа мнението си за отношението на децата помежду им в училище. Веднага в ума ми "изплува" "МЕДИЙНАТА СЕНЗАЦИЯ" от 2008 г. с пребитото момче от групичка от 7-8 други само, защото го мислели за гей, а то всъщност не било такова. Присъда има само за един, но е пуснат за да кандидатства във ВУЗ. Та в Америка дават 40 години за ОПИТ ЗА УБИЙСТВО.. това говори и че законодателството ни не е в ред, но нека все пак не се отдалечавам от темата. Отношението е под всякаква критика! По- силните бият по- слабите... това според мен е начин за избиване на комплексите. Много обиди, че защо изобщо трябва да ги има?! Не може ли да се разбират!? "Слабаците" ги е страх да се оплачат на учителите/ директорите, че са малтретирани, за да не бъдат набити от хулиганите след часовете, а ако го направят след това знаят какво ги очаква. Аз питам ЗАЩО ТОГАВА ИЗОБЩО ДА ХОДИМ НА УЧИЛИЩЕ? Ще си взема учебници и ще си уча вкъщи, че дори и ако трябва да ходя на частни уроци. Няма да пиша надолу, защото ще започна и глупости да говоря. Изразете своето мнение по- надолу!

Share this post on: reddit

No Comment.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите