Най-големият Role Play Форум в България
Te quiero ♥ Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Te quiero ♥ Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Te quiero ♥

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Te quiero ♥ Empty Te quiero ♥ 15/5/2012, 21:13

Кейтлин Невърленд

avatar
Ами, хайде и мой ред дойде да се представям тук. За да е по-забавно, ще оставя на вас всичките въпроси, иначе току-виж отговоря на всичко... Чакам въпросите ви ^^

2Te quiero ♥ Empty Re: Te quiero ♥ 15/5/2012, 21:25

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
такам ... аз съм първа ;д Първо! как се казваш? на колко си и от къде си? :)

3Te quiero ♥ Empty Re: Te quiero ♥ 15/5/2012, 21:30

Кейтлин Невърленд

avatar
Лекси Нортман написа:такам ... аз съм първа ;д Първо! как се казваш? на колко си и от къде си? :)

Такааам ; Казвам се Ванина ( знааам, не си го харесвам :| ) На 13 съм ;д и съм от София (:

4Te quiero ♥ Empty Re: Te quiero ♥ 15/5/2012, 22:11

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Името ти е много хубаво! На мен ми харесва много (за разлика от моето ;д)
И.. от кой квартал си? В кое училище учиш? Имаш ли домашен любимец? Брат/ сестра? Нещо интересно? ;д

5Te quiero ♥ Empty Re: Te quiero ♥ 16/5/2012, 08:42

Кейтлин Невърленд

avatar
Diana Meade написа:Името ти е много хубаво! На мен ми харесва много (за разлика от моето ;д)
И.. от кой квартал си? В кое училище учиш? Имаш ли домашен любимец? Брат/ сестра? Нещо интересно? ;д

Мм от Люлин, но с наще искаме да се местим.. ;д Уча в 32-ро. Имах домашен любимец, едно малко, сладко, бяло хамстерче, сега вече нямам ;с Самичка съм на този свят, наще на пук на всичко не искаха второ дете и сега ; ама стари сме вече.. ;д И интересно.. Ами интересно ли е, че съм толкова лигава, че крещя по коридорите нещо от типа ; обичам понита, обичам прасенца.. ;д
П.С. забелязала съм, че почти никой не си харесва името, така че споко, и твойто е хубаво, нищо, че ти не си го харесваш.. ;д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите