Най-големият Role Play Форум в България
In my life .. ! Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
In my life .. ! Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

In my life .. !

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1In my life .. ! Empty In my life .. ! 12/5/2012, 20:39

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Хмм.. аз реших да пиша.. не знам защо..сигурно просто ми се пише.. In my life .. ! 528456 .. Като за начало.. ако някой, чете поста ще го моля да оставии коментар ;д щот ще имам чувството че си говоря /пиша/ сама .. Аз реших да ви се оплача или не точно .. ;д .. Как, по дяволите, как може всисчки други, ама абсолютно всички други да са от Пловдив, а аз не мога Cryy Ебаси к'ва е тая дискреминация Exciting Човек да иска нещо и то да няма шанс да стане.. как мжое такова нещо.. чака се отчайвам ;д

2In my life .. ! Empty Re: In my life .. ! 12/5/2012, 21:57

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Спокойно .. не се натоварвай ;дд И аз не съм от Повдив ;д

Иначе се радвам, че още някой се престраши да драсне нещичко в тва разделче. Трябва скоро и аз да се поразпиша малко. ;дд

3In my life .. ! Empty Re: In my life .. ! 13/5/2012, 00:14

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Оо .. звънна ми, чух го йес In my life .. ! 136106 In my life .. ! 75911 толкова се надявах да го направи и ето че стаанааа

4In my life .. ! Empty Re: In my life .. ! 28/5/2012, 22:10

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Охх .. няма да пиша много дълъг пост, защото ми е супер шитав деня .. Но пък и ми се пише.. Абе кво да ви кажа луда работа In my life .. ! 471898 .. Днеска всеки гледа как да ме изнерви, тормози или просто да се базиак с мен, от което знае, че ще ме заболи, защото ме бутат по най-болните теми.. абе кво да ви кажа.. направо ми писна днеска.. и ся за финал т'ва, което видях преди малко... и да .. супер ми е забавно просто разбирате ли.. ама айде стига съм се оплаквала, че ще ви втръсне ;д .. бай бай от мен :*

5In my life .. ! Empty Re: In my life .. ! 10/10/2012, 09:23

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Айди пак аз .. In my life .. ! 816966 може да ви писне от мен ама к'во да прайш.. Като за начало да ви се оплача мои мили хора, които ме съмнява да поглеждат моето дневниче.. Болна съм вече три дена и подивявам х.х не ми се стои вкъщи бе хора In my life .. ! 91546 сигурно аз съм най-странното същество на планетата, ходи ми се на даскало бе.. ;д абе май болестта ми нещо не е в ред ;д кара ме да искам странни работи ;д.. Та.. тъй като не съм писала мноого отдавна нека ви разкажа ;д.. Има един красив, сексав, невероятен, уникален пич от Пловдив в който съм влюбена и сме заедно вече от месец и половина .. и и и да ви кажа пък ;д той дойде да ме види, даамм до Габрово дойде.. От Пловдив In my life .. ! 8723 .. Чувствах се поласкана все пак ;д .. после и аз отидох де ама все тая.. беше много яко и двата дни, в които той беше тук и после аз като отидох там .. и така сега сме заедно.. и днесс правим 1 месец и половина и аз не мога да ида и да си го гушна и да си го нацелувам ;( In my life .. ! 471898 Кво да ви кажа кофти работа.. ии мисля да слагам края вече, че ей ся ако се разпиша направоо мога да изпиша 5 страници ;д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите