Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 39 от 40]

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

вестника в момента ми е много проблематична тема ;д .. изобщо не съм следила какво става из рп-тата от плановете на Дракула да нападне народа на някое масово, появата на онея двамката с герои по Death Note ии само скивах, че Тери-чан си е сменила героя ;д .. иначе всички итересни индивиди, за които имах навика да измислям интересни темички нещо изчезнаха о.О


Деймън Стоун


Искам да пиша.. в настроение съм.

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
нали имаше блог ... пиши в него :)

Деймън Стоун

avatar
Пише ми се РП, Лекси.. Не да нареждам селските пръчки, които виждам на уличките ;д

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
е така кажи ;дд не само "искам да пиша... " на теб може да ти се пише роман, стихотворение .... някоя нова клюка ... xD

Деймън Стоун

avatar
То ква клюка докато си по болници.. ;дд

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
в болница ли си бил ?

Деймън Стоун

avatar
Доста дълго време, че после и нет нямах.. за това се загубих, не беше умишлено..

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
ауу горкичкия ... защо си бил в болница (ако искаш не ми отговаряй)

Деймън Стоун

avatar
Абе за милион неща.. влязох с плевмония пък излязох с още куп неща..

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
нали сега си си у вас това е важното ... и не смей повече да изчезваш за толкова дълго ей !!! ;д

Деймън Стоун

avatar
Няма обещавам! Ся ми разкажи на кратко какво изпуснах.. Даянчето ми фана ли се с някой друг?

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
дам ... един друг Деймънчу ти я отмъкна ;хх иначе какво пропусна ... нищо интересно , имаме си нова клюкарчица която тъкмо я похвалихме и тя изчезна ...;д

Деймън Стоун

avatar
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 178133 Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 471898 Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 955270

А за клюкарчето.. Еми ;д Събира инфо.. май ще й дам материал в скоро време..

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
виж сега ... то Даяна като разбере че си се върнал съм сигурна че ще го зареже и ще се върне при теб ... не се отчайвай ;д

Деймън Стоун

avatar
Е, тя ако иска да се върне ;д.. Ама ще има скандал, усещам..

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
тъкмо малко разнообразие и още материал за клюкарката ... все хубави неща xD

Деймън Стоун

avatar
Нали ;дд .. Пфу, баси топлото време..

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
мммм дам при мен от време на време духа вятър и е малко по-прохладно ... ох още два дена и съм на екскурзия (сън) ;дд

Деймън Стоун

avatar
Аз неска не съм се мяркал из даскало .. Пък класната от две седмици ме търси Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 816966

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
беглец! ;д аз цяла седмица си ходя ... и днес ще ходя ... ;д даже и стипендията си я хващам Icon Girl

Деймън Стоун

avatar
Ей, браво бе.. Аз се отървах от самостоятелната форма на убочение щото мислеха да ме слагат на такава, защото ме нямаше около 3 месеца от училище ама решиха че няма ;д ..

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
;дд е добре си ... ние днес ще правим изходно ниво а бележниците може и да ни ги раздават утре Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 2225400551

Деймън Стоун

avatar
Е, успех тогава..
Айде бати ви Деймън излиза , до няколко часа пак ще си довлача задника.. Чао! Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 1839924927

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
;дд айде чао ... БатиХей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 1839924927

Деймън Стоун

avatar
ТУК!

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
и аз вече съм тук !!! ;д та... някой ? ;д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 39 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите