Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 16 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 16 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 16 от 40]

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

вестника в момента ми е много проблематична тема ;д .. изобщо не съм следила какво става из рп-тата от плановете на Дракула да нападне народа на някое масово, появата на онея двамката с герои по Death Note ии само скивах, че Тери-чан си е сменила героя ;д .. иначе всички итересни индивиди, за които имах навика да измислям интересни темички нещо изчезнаха о.О


Лекси Нортман


ВИП
ВИП
ох и аз мисля да си лягам ... да бе вчера когато трябваше по това време да сънувам трети сън вече въобще не ми се спеше, а сега когато мога да остана до малко по-късно и едвам гледам ;х ;дд

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
;дд ами аз чаках деймън, ама той ен се появи ;д
Гледа ли Твд? Какво ще кажеш? ;дд

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
гледах го и УОУ!!! утре ще коментираме ;д аз ще си лягам лека ;*

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
лека и сладки сънища :*

Питър Анимъл

avatar
ОоООоОооОоООоОооооооооооооООО

Боже

Мой...

Защо по-дяволите има джъсти бийбър.. който е.. не знам си какво и.. акхх

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
еми има си фенове човека ... xD
здравейте ! някой ? ;дд

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Здрасти..

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
здравейте!

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
здравейте Даяна :* Раян :) какво правите ? ;д

Питър Анимъл

avatar
готвите ли се за купуване на мъже :Д:Д

Валъри Питърсън

Валъри Питърсън
ВИП
ВИП
Добро утро :P аз се готвя и гледам да натрупам парички :D

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
разбира се ... ;дд
хей Валъри :)

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Здравейте , Ди :*
Ами.. готова съм да се бия със зъби и нокти ;д хаха
Момичета, внимавайте кой си избирате ;дд
А иначе.. пиша домашно ..
Вие?

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
преписвам тетрадката по математика че днес трябва да ти я донеса ;дд

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
ох.. във тебе е ;дд Тъкмо се чудех на кой може да съм я дала ;дд
И, Ди .. тетрадката по Химия ще може ли да ми я донесеш в сряда? ;д Смисъл да науча малко? ;дд
А, Питър ти готов ли си да купуваш жени? ;дд

Валъри Питърсън

Валъри Питърсън
ВИП
ВИП
На него парите му се свидят :Х аз само така информативно, вие набелязали ли сте си някой, че аз не знам кой да си купя :(

Питър Анимъл

avatar
аз мисля да направя след търга една благотворителност.. така... леко..благотворителност, за.. по-бедните потребителки.... ще се предложа безплатно :Д:Д:Д


Ами.. не знам... чудя се дали да купувам

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
ти имаш толкова регистрации, че можеш да се предложиш на половината Мистик Таун ;дд
Еми.. ти ти знаеш ;д

Валъри Питърсън

Валъри Питърсън
ВИП
ВИП
Стисльо grimacee

Питър Анимъл

avatar
еми.. аз вече се предложих :Д:Д

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
сега чакаш някой да те вземе ли ? ;дд
тетрадката ще ти я върна още утре (надявам се ;д ) ;дд

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
абе.. ;д Вие с Валъри не бяхте ли двойка? ;д

Питър Анимъл

avatar
Ами.. има нещо такова :Д:Д

Иначе.. ми нямам много големи надежди да ме купуват.. има толкова по-големи красавци от мен :Д

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
абе Аштън си е хубавец ;д
Виж, може Валъри да си те купи ;дд

Валъри Питърсън

Валъри Питърсън
ВИП
ВИП
Само ако ме слуша :D
Малко за разведрение:
18 годишно италианско момиче казало на майка си, че вече 2 месеца няма цикъл. Много притеснена майката отишла до близката дрогерия и купила тест за бременност. Резултата показал, че девойката е бременна. Псувайки и плачейки майката попитала: 'Коя е тази свиня, която ти причини това? Искам да знам!' Девойката грабнала телефона и се обадила някъде. Половин час по-късно пред къщата спряло Ферари. От него слязъл изискан мъж на средна възраст с посивяла коса и безупречен костюм Армани и влязъл в къщата. Седнал в дневната заедно с момичетои намръщените й родители и казал: 'Добър ден. Вашата дъщеря ме информира за проблема. Аз не мога да се оженя за нея заради семейното и социалното ми положение, но ще поема грижата за нея. Ще платя всички разходи и ще поема издръжката на дъщеря ви за цял живот. Отделно,ако се роди момиче ще й предоставя Ферари, къща на крайбрежието, 2 магазина, къща в града, вила на плажа и 2 милиона долара в банката. Ако се роди момче ще му завещая 2 фабрики и 4 милиона долара в банката. Ако са близнаци те ще получат фабрика и 2 милиона долара в банката - за всеки. Но нямам решение как да постъпя, ако дъщеря ви пометне.' Тук бащата, който до този момент не проронил и дума станал, сложил бащински ръка върху рамото на човека и казал: 'Еби я пак...'

Питър Анимъл

avatar
А ще ме купува.. тя за без пари ме има :Д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 16 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите