Най-големият Role Play Форум в България
Here goes nothin Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Here goes nothin Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Here goes nothin

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Here goes nothin Empty Here goes nothin 21/4/2012, 14:56

Азелд

Азелд
Еми... давайте! Въпроси! ВЪПРОСИ!

2Here goes nothin Empty Re: Here goes nothin 30/4/2012, 01:02

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
име, години, град, хоби, снимка .. ? ;дд *като за начало* ;д

3Here goes nothin Empty Re: Here goes nothin 3/5/2012, 17:50

Азелд

Азелд
Охх...

Име: Дамян
Години : 13
Град: Всъщност е село - Войсил. Но е близо до Пловдив
Хоби: Гейминг. Но не CS или WOW гейминг. По скоро ми харесват стари конзоли.
Снимка : Не...xP

4Here goes nothin Empty Re: Here goes nothin 6/5/2012, 21:24

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Евала, че не си по CS, WOW и подобните мизерийки ;д
таа така .. продължавам ;д

Ама защо така гадно ме резна за снимката?! =/ ;дд
От колко време пишеш във форуми?
Как ти дойде идеята за героя?
Фен ли си на аниметата и ако да - писал ли си в аниме RPG-та?

5Here goes nothin Empty Re: Here goes nothin 7/5/2012, 14:35

Азелд

Азелд
Е добре, че поне някой знае, че има доста по - достойни за нашето внимание игри от CS и WOW!

Във форуми започнах да пиша преди 1 - 2 години. В един американски Pokemon форум. Беше доста яко!

Идеята за героя? Хмм... ами аз си падам песимист по принцип. Пък и винаги съм харесвал идеята за жива сянка. Или може би заради Alan Wake. Не знам.

Ами... ако считаш Pokemon за аниме - да. Фен съм му. И не ме интересува мнението на хора, които сляпо дърдорят неща като "Покемон е толкова бебешко!" или "Покемон ли? Тва е толкова ТЪПО!Вземи играй CS!". Искам само да кажа, че покемон е една от най - почитаните и признати игри в света! В щатите, бащите дават покемон на децата си, казвайки че това е нещото с което са израсли! Е да, новите серии на анимето са лигави, но старите са класика! И да RPG съм правил. Даже още си пиша с 2ма от едно старо Покемон RP... извинявай, че направих такава стена от текст, но това е болната ми тема...

6Here goes nothin Empty Re: Here goes nothin 10/5/2012, 00:26

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
аа няма проблеми .. пиши колкото искаш ;д .. на мен взе да ми става доста интересно ;д

Относно Покемон - класика си е ! ;д преди и аз имах навика да го гледам ама нещо отвикнах .. пък и попринцип на повечето по-дълги анимета (и не само) по-новите епизоди ги правят разлигавени и комерсиални ии то ти минава мерака за гледане ;дд Пък за мнението на повечето хора като цяло към аниметата да не говорим >.< Понякога ми бъркат в нервичките като ми кажат, че тва било за деца. Оо, да .. особено извратените мизерии с кървища, рязане на глави, психопати и разни други брутални нещица. Пък и в доста други има голям смисъл.. Ама все пак да не подхващам тая тема, че и аз ще изпиша доста ;дд Такаа .. продължавам с въпросите ;д

От кога гледаш Покемон и как се зариби по него?
Любимо покемонче? ;дд
Любим герой?

и ме мързи да мисля повече за сега ;д




Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите