Най-големият Role Play Форум в България
Ограничение при ЛС Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Ограничение при ЛС Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Ограничение при ЛС

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Добавихме ограничение на ЛС. Потребители с мнения под 35, няма да могат да пращат лични съобщения. Направихме го с цел да се намали броя на спама във форума. За въпроси пишете тук: http://www.all-serials.net/f18-forum Ще се радвам да отговоря на въпросите ви.



Последната промяна е направена от Мел Евънс на 11/3/2011, 22:56; мнението е било променяно общо 1 път

Клеър Салватор

Клеър Салватор
ВИП
ВИП
за какво става въпрос?

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Кое не разбра? :D

Катерина Петрова

Катерина Петрова
ВИП
ВИП
става въпрос за Спамовете дето ги пращат :) смисъл такъв някой който праща спам за неговия профил го прави още като се регистрира ,но сега трябва да има поне 35мнения за да праща Лични съобщения и да спами :)

Клеър Салватор

Клеър Салватор
ВИП
ВИП
не бе просто защо има ограничение...нали можеш да баннеш нарушител...както банна мен

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Аз че ще го банна, ще го банна и го правех досега... просто много се събират и спамят на всички. По-добре да си има ограничение и да не се налага да баннвам никого! :)

Клеър Салватор

Клеър Салватор
ВИП
ВИП
както банна мен Ограничение при ЛС 294900

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
И пак ще те банна ако сгафиш :)

Клеър Салватор

Клеър Салватор
ВИП
ВИП
Ааааа недей...не ме баннвай Ограничение при ЛС 294900

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
(flex) :D

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите