Най-големият Role Play Форум в България
Въпросчета .. ! Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Въпросчета .. ! Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Въпросчета .. !

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Въпросчета .. ! Empty Въпросчета .. ! 17/2/2012, 22:00

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Такам.. всеки ден ще пускам някакви въпросчета и вие трябва да ми отговаряте от вашата гледна точка..
Днескашното въпросче е: Според вас съществува ли приятелство м/у момиче и момиче и защо ?! ..

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Точно по моята тема ... ;д така де аз лично вярвам ,че е възможно приятелството между момче и момиче и доста пъти съм го казвала. Най-добрия ми приятел е момче или както аз му викам брат ми. С него сме в много добри отношения от вече повече от 2 години и винаги сме били просто приятели. Знам ,че винаги мога да разчитам на него ,както и той на мен. Е ,разбира се караме се понякога ,ама това си е нормално.
И в заключение според мен е възможно приятелството между момче и момиче ,просто зависи от хората. При всеки е различно...

Addison.

Addison.
Админ
Админ
.. Ммм .. не знам Рейч.. според мен е невъзможно.. рано или късно винаги се появяват чувства от едната страна.. ВИНАГИ !

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
емии няма да са от моя страна ;д а той сега ходи с моя близка приятелка ;д
по възможно е да се отдалечим с времето отколкото да се появят такива чувства ,поне от моя страна ;д

Addison.

Addison.
Админ
Админ
.. Днескашното въпросче е :
Според вас любовта от разстояние може ли да процъфти в нещо по сериозно и защо?!

The Will of Abyss

The Will of Abyss
Според мен е напълно възможно. Ако двамата си паснат и наистина се харесват. А и хората в интернет са различни от това, което са в реалния.
В реалния живот има хора, които се правят на интересни или просто крият какви са / лично аз съм пример за скриването на истинската същност /. Това се дължи на страх от това да не ги помислят за смахнати, скучни или и аз не знам.
Но представете си, че се запознаете в някой РПГ или пък по скайпа ей така. И си паснете. Докато се усети ще мислите само как ще се приберете и ще искате са си пишете с дадения човек. И накрая преди да сте се усетили ще сте хлътнали до уши.

Така че отговора ми е твърдо "ДА"

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Да, да и да. Моята история е точно такава.. Станислав ме намери в сайт за запознанства, където аз четох блога на едно момче с истории за духове, главно затова се регнах, а той .. дори не си пада по такива сайтове. Пълната случайност, но се случи. Дори като се сетя как се запознахме се плаша, защото мисля, че не е случайно, все пак е невероятно ?!?! ;ддд И така.. ако и двамата го искат не виждам причина да не се получи.

Александър Андерсън

Александър Андерсън
ВИП
ВИП
Макар по принцип да съм скептично настроен към всичко около себе си, трябва да призная, че е напълно възможно. Иначе няма как да се обясни, зашо толкова хора вярват в сайтовете за запознанства и се възползват от тях. Би могло да е просто съвпадение, но учудващо добре се получава в повечето случай, което е и смущаващо и учудващо.
Освен това да си го кажем направо - във форум като нашия, първо ставаме приятели - после почваме да развиваме такива чувства, а не си градим представи по държание, или по външен вид. Ако някой ме види по гащи или с хавлия пред лаптопа, ще получи нервна криза и никога няма да пожелае да говори с мен, камо ли да пише дълго РП...

Така че с големи букви - ДА

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Според мен пък не може !.. Не е ли то да го усещаш близо до себе си, да го целуваш и прегръщаш постоянно не е то любов.. Въпреки че ДА МОЖЕ .. наистина има и такива случеи в които е напълно възможно.. аз попааднах веднъж.. но всичко се разби.. и от тогава съм си изградила такава представа за връзките и любовта от разстояние..

10Въпросчета .. ! Empty Re: Въпросчета .. ! 19/2/2012, 16:40

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Какво мислите за изневярата,.. Бихте ли изневерили и защо.. ?!

11Въпросчета .. ! Empty Re: Въпросчета .. ! 20/2/2012, 14:22

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Вярвате ли в любовта от пръв поглед?

12Въпросчета .. ! Empty Re: Въпросчета .. ! 28/2/2012, 00:13

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
Може би !! Според мен е възможно, но е рядко !! ;дд
Смисъл не винаги като видиш някой за пръв път се влюбваш в него звучи някак странно.Трябва да го опознаеш, за да разбереш дали наистина той/тя е човекът !? ;дд

13Въпросчета .. ! Empty Re: Въпросчета .. ! 13/7/2012, 16:45

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Кое е най-съкровеното ви желание ?!

14Въпросчета .. ! Empty Re: Въпросчета .. ! 13/7/2012, 18:39

Tessa

Tessa
Да бъда истински обичана. :)

Диана Крийп

Диана Крийп
Да успея в живота...

16Въпросчета .. ! Empty Re: Въпросчета .. ! 5/11/2012, 15:03

Addison.

Addison.
Админ
Админ
.. Според вас момчетата или момичетата изневеряват повече ?

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите