Най-големият Role Play Форум в България
Странно.. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Странно.. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Странно..

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Addison.

Addison.
Админ
Админ

Не знам за какво точно ще пиша, но реших просто да пиша.. ТО ще си дойде само... Та.. днес в час г-жата ми по български каза една фраза която ме накара да се измисля много, ама наистина много.. Все още мисля за това и не знам до колко съм права в логиките си.. Както и да е.. Фразата беше "Черупката е защитен механизъм който прикрива чувства.. ! " .. Защо пък трябва да прикриваме чувствата си за бога.. ? Защо трябва да поставяме стени около себе си..? Вярно, че трябва да разбереш на кой наистина му пука за да ги разбие.. Искам мнения от вас, защото аз не мога точно да си отговоря на въпроса ЗАЩО ..
В днешно време много хора не смеят да кажат какво чувстват поради причината, че вярват, че хората около тях ще се подиграват.. Или пък признават чувствата си, но не искат да са с човека към които имат чувства, защото се притесняват какво ще кажат хората.. Спореде мен не трябва да им пука.. Щом имаш чувства към даден човек, върви бъди с него .. какво ти пука какво ще кажат хората..
Добре де .. в първия ми блок ръсих супер простотии ;дд .. но просто имах нужда да напиша нещо такова..

Share this post on: reddit

Addison.

Писане 19/2/2012, 16:46 by Addison.

Нещо пак ми се допиша и викам да драсна някой ред.. Само да ви предупредя, че онова лигавото ме е хванало доста.. ;дд
Та.. Реших да ви се оплача за скучния ми ден изпълнен с толкова много сън...
Сутринта както си спя аз и моята златна прелестна сестрица.. Идва и ме буди.. Правя се аз, че спя за да може наистина да ме остави да спя.. Тя пък взема че вдигна щорите ;дд, е не тогава откачих.. Викам заеби, ще спя.. И продължих да правя опити докато не усетих капки вода да се стичат по мен и да става все повече и повече .. и повече.. Докато не станах цялата мокра.. Викам си ебаси ей ся ще ти кажа на теб.. и доакто стана тя избягала.. След т'ва кво да правя, к'во да правя.. и седнах на компютъра викам поне тук да намеря нещо инереснно, амаа амме.. една и съща скука.. В фейсбук нищо интересно няма, ебаси.. чудя се защо ли и аз влизам.. ;д След като толкова много ми дотъпя.. реших да легна да си доспя.. и шибания ми телефон не спря да звъни.. затварях на всеки един.. ама хората явно решили, че те като не си почиват и другите не го правят и продължиха да си звънят.. И аз станах, какво да правя .. то ебаси чудото,. майна ! .. И така я докарах до тук, да ви разказвам шибания ми ден поради скуката която ме е налегнала;д .. и лигнята която ме е хванала, чудя се как още ме търпят у нас ;д.. Та от мен толкова, защото ако продължавам така мога да си изпиша и още три пъти по толкова ;д.. !

Elizabeth Van Heller

Писане 19/2/2012, 16:59 by Elizabeth Van Heller

случайно да си от Пловдив .. майна ? ;д

Иначе за онова нещо с чувствата, черупките, стените и всякакви др 'предпазни' мерки .. амии има го и вариянта когато някои хора не са сигурни в чувствата си и затова не искат да ги споделят .. един вид, за да не разигравят евентуално др-я индивид ;д

Addison.

Писане 19/2/2012, 17:02 by Addison.

Хмм... ;д не съм от Пловдив ;д не знам защо говоря на майна даже ;дд.. аа сетих се една приятелка ме зарази по това.. а до колкото това с черупките ;дд.. да и това го има като вариант ..

Addison.

Писане 19/7/2012, 22:34 by Addison.

Сериозно ли отново ще пиша тук ? ;д .. Очевидно да ;д .. Ехй хора , ще се самоубия съвсем сериозна съм ! ;д .. Как може хората да не приемат фактите, койито някой ден ще им избодат очите с остра вилица ?! Да фък майна.. не мога да си го обясня това нещо .. За к'во толкова много се вманиячават във всичко.. щом е трябвало да стане е станало и сответно щом не е трябвало не е .. Алооо.. слезте на земята и излезте от филма .. малко хейтвам ама съжалявам трябва да си го излея някъде защото ще се побъркам.. Оле .. как може хората да се подиграват така на другите .. примерно човек с гърбат нос / пример на един приятел ;д, ще ви кажа какво точно каза той, много ми хареса / .. защо му се подиграват.. ами НОРМАЛНО е чче има гърбат нос, за да може да има хора, които имат прави носове
или пък защо има безсърдечни хора.. ами нормалноо да има, за да може да има сърдечни хора.. до тук беше с цитати.. и даже не знам, за кво се ядосвам вв момента честно ви говоря.. ;д ама просто реших да пиша нещо и без друго отдавна не съм писала, не че някой ще го прочете де ама както ид да е .. АДИОС от мен, кой знае кога пак ще се навия да пиша ;** Обичамм вЪЪЪ ;д

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите