Най-големият Role Play Форум в България
Блогът на Дерек ;р Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Блогът на Дерек ;р Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Блогът на Дерек ;р

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП

Здравейте всички =) За първи път си правя мой блог, така, че ще ви помоля без подигравки Блогът на Дерек ;р 689408
Като гледам, повечето от вас пишат за вижданията си, за света около тях, други пък за ежедневните си преживявания... Аз май ще съм от втория тип ;дд
Понеже в момента яко ме пере кика и не мога да мисля с пълния капацитет на мозъчните ми клетки... Ще напиша моите виждания за някои хора и случилото ми се днес.
Отивам аз на даскало и бившия ми веднага ме хвана за ръката и ми показа таблото в коридора, на което има няколко мои снимки от екскурзии и на една от тях ми е нарисувал мустак... Блогът на Дерек ;р 1794755350 Тъпанар! И ми се подиграва тоя бритончу... Естествено взех си химикалката и си задрасках лицето ;дд Имаше ме и на друга снимка, но за щастие съм си закрила лицето с ръка и самата снимка не е драскана Блогът на Дерек ;р 528456 Нещо не мога да я намеря в сайта на училището ама карай Блогът на Дерек ;р 528456 Даже е по-добре.
Таа... В голямото ни викаха в Актовата зала, там да гледаме за Левски и като свърши бившия почна да се закача с мен, да ме роши и т.н. Направо щях да го убия! Май под косата на Рапунцел няма и една действаща мозъчна клетка Блогът на Дерек ;р 528456
Последните 2 часа имахме Литература. Ебаси откачения клас! Три момичета се рошат и както си бяха вързали косите на кок... Баба ви Яга, ряпа да яде! Пред тях нейната коса е изгладена до последното косъмче Блогът на Дерек ;р 528456 Блогът на Дерек ;р 528456 Други четири се опитват да литнат ;д На един метър от тях пък момчетата се дуелират с показалките... Още две момичета са седнали една в друга и се лашкат... А останалите (в което число съм и аз) Им се хилим на простотиите.
След даскало отивам в банката и кво да видя? Опашката от чакащи стига чак до Китай! Окей, почаках малко. После имах уговорка за кафе. С едно момиче, чакахме господинчото половин час да се наконти и да благоволи да дойде. Както й да е... Влизаме в кафенето, всичко окей. Гаври туй-унуй лиготии и всякви други простотии. Преди да тръгна се обадих на един шофьор на такси, който по принцип ме кара на даскало и ме връща после до нас (Аз съм специална бе! Icon Girl ) И моля ви се, вика ми "Не мога да дойда сега, в Шипка съм" Добре де, щом маршрута му е Крън-Енина-Казанлък какво прави в Шипка в работно време?! Блогът на Дерек ;р 237760 Няма значение, помръзнах си 15 минути на спирката, докато дойде автобуса и се прибирам. На една пресечка от нас, заварения ми брат завива по тоя лед с колата и въобще не му дреме, че ще ме сгази. Блогът на Дерек ;р 328618 И като гледам как задницата поднася на завоите си викам на акъла "Дано се блъснеш някъде!". Сега ще кажете "Недей така той ти е брат, макар и заварен, а не биологичен" Еми майна, това говедо (дори няма дума с която да го опиша, колко е зле това подобие на човек Блогът на Дерек ;р 328618 ) ме дразни от много време. Прави се на големия боз и ако не стане на неговата посяга... Така, че не ми говорете за морални ценности и тем подобни. Щом се отнася до него с удоволствие както се вика - ще му танцувам на гроба. Nothing To Say
Еее... това е за сега =) Сигурно скоро пак ще пиша.

Share this post on: reddit

Рин Окумура

Писане 17/2/2012, 18:40 by Рин Окумура

Помня го тоя брат!! Той ма кара да танцувааам!!

Дерек Уилсън

Писане 17/2/2012, 18:51 by Дерек Уилсън

Чакай чакай... Аз не говоря за Станимир, който беше на рождения ми ден и който замина за Лондон... Говоря за другия ми брат, който искам да го удуша! ;дд

Дерек Уилсън

Писане 21/2/2012, 01:29 by Дерек Уилсън

Здравейте отново =)
Тази сутрин спинкам си аз в 7 сутринта и телефона ми звани. Гледам - непознат номер и си викам на акъла "а? къв пък е тоя?" Пуля се аз пред екрана с надеждата да фокусирам цифрите, но не ми се получи. Е какво да правя? Вдигнах му и някакъв мъж отсреща. "Добро утро. Съжалявам, че ви се обаждам толкова рано сутринта. Видях обявата ви в интернет, че си търсите работа. Искам да ви попитам, намерихте ли си вече?" И както ми се спеше, очите ми светнаха като палачинки. Блогът на Дерек ;р 528456 Поговорихте за работата и той каза, че ще ми запамети номера и понеже в момента е на работа няма как да се видим веднага и в близките няколко дена ще ми се обади да се уговорим, да се видим и да поговорим за подробностите, около конкултантската ми работа ;дд Ставало въпрос за някакви керамични изделия. Стискайте ми палци всичко да е наред и да ме наеме. Exciting Както и да е. Отивам на даскало и съм в едно заведение точно до даскало "При Шефа" се казва ;д Пия си кафенцето, пуша си цигарката и телефона ми пак звъни. Отново непознат номер, но друг. Вдигам и някаква жена ми вика.
"Ако Д........а?" Аз: "Да" Тя: Прочетох обявата ви за работа, искам да ви попитам намерихте ли си вече? Аз: Еми тази сутрин говорих с един човек, но не е сигурно дали ще ме наеме. Тя: А искам да ви попитам... Вие на колко години сте? Аз: Еми почти 17... Тя: Ааа ама вие сте мъничка. А учите ли? Аз: Да. Тя: Еее щом сте ученичка и сте извънредно малка, същалявам, но явно няма да стане. Пожелахме си лек ден и затворих. Направих тази гримаса ~~~> Блогът на Дерек ;р 471898 и естествено бившия ми се попика от смях. Bad Egg
Така, че единствената ми възможност в момента е да ме наемат като продавач-колсунтант What?

Kimberlly Huff

Писане 21/2/2012, 10:16 by Kimberlly Huff

Хей... тук било забавно ;дд
Много яки мисли имаш! ;дд
Та... няма лошо да си продавач консултант. И това, че си извънредно малка и ученичка няма да ти пречи ;д Ама къде ще си продавач консултант? В какъв магазин де ;д
И... за бившия. Гадно.. Ама мъже. Какво да им кажеш?! ;д

Дерек Уилсън

Писане 21/2/2012, 15:31 by Дерек Уилсън

Хаха мерси Дари :** ;д
Еми не знам още, но той спомена "Всички разходи ги поемам аз, пътни и други, единственото за което трябва да се "тревожиш" е какво ще облечеш" Демек, че няма да харча за нищо докато съм на работа и ще получавам как го каза той...? "Много висока надница" Не каза цифри, но когато се видим с човека ще поговорим и за това. Също спомена "предимно южна България" а и щом спомена, че пътните са осигурени, значи, че ние ще обикаляме и ще раздаваме стоки по магазините, а от мен се изисква да убедя магазинерите да ги купят. Или поне аз така го разбирам... И не знам какво си мислите! Ще това е просто прикритие и ще съм компаньонка или по-лошо... За тази работа съм се разбрала с пастрока си, който е полицай да дойде с мен на срещата. Не като бодигард ами примерно ако се видим в някое кафене, той ще седне на друга маса и аз ще се правя, че не го познавам докато той подслушва разговора. Все пак сме 21-ви век и трябва много да внимавам от такива льолювци. Ама и те трябва много да внимават понеже на задника ми още пише "Прокурор" Блогът на Дерек ;р 528456

Аз вчера ви споделих какво ми се случи, когато играехме Не се сърди, човече, но и тук ще го кажа ;дд

Снощи едно момиче (келеш) ми пише в скайп.
"Може ли да се оплача?" И аз какво да я правя викам й "казвай" Абе какво се занимавам ето ви хронология ;дд

[00:23:19] Хитина: ами ще ходя на ски
[00:23:28] Daremo shiranai himitsu!: и?
[00:23:32] Хитина: една група момичета от моето училище
[00:23:39] Хитина: с госпожата нали
[00:23:58] Daremo shiranai himitsu!: и това е лошо?
[00:23:59] Хитина: и тея която аз ги познавам обаче са в друга стая и аз трябва да бъда с 5 момичета който не познавам
[00:24:06] Хитина: те се държат много мило
[00:24:18] Хитина: и на мен ми харесваха до днес
[00:24:25] Хитина: едната ми каза че си споделяли всичко
[00:24:34] Хитина: дори една и съща аларма ги събуждала
[00:24:48] Хитина: купували си еднаква храна и даже
[00:24:53] Хитина: едната щяла да носи преса
[00:24:59] Хитина: другата сешуар третата маша
[00:25:07] Хитина: и аз изпаднах в ужас
[00:25:07] Daremo shiranai himitsu!: и?
[00:25:32] Хитина: ами да ми бутат нещата
[00:25:37] Хитина: това е гадно
[00:26:43] Daremo shiranai himitsu!: Еми просто им кажи, че не искаш да ти пипат нещата.
[00:27:35] Хитина: добре явно няма ад искаш да чуеш най - голямата ми болка
[00:31:54] Daremo shiranai himitsu!: казвай
[00:32:29] Хитина: няма да има кой да ми носи храна в лиглото Т-Т
[00:33:25] Daremo shiranai himitsu!: глезла
[00:33:34] Хитина: да знам
[00:38:10] Daremo shiranai himitsu!: трябва да се научиш да цениш това което имаш
[00:38:22] Daremo shiranai himitsu!: а не са се оплакваш за щяло и нещало
[00:38:46] Daremo shiranai himitsu!: не те виждам как ще живееш, когато се изнесеш от вас
[00:39:17] Хитина: е как както живея с нас с прислужници


Въпроса ми към вас е... Как може да има такива глезени келеши дено не си знаят къде им е носа, а вече почват да се оплакват за щяло и нещяло?! Като видя някви такива глезени богаташчета и ми идва на ги наритам, за да им дойде малко акъла в главата. Bad Egg Вие такива ли сте? (Надявам се, че не) Ето още един пример. Преди години сестра ми участваше в друг РПГ форум където се запозна с едно момиче и тя се оказа лесби. Няма да споменавам името, но сестрата все пак си е изцяло хетеро, а момичето направо се влюби в нея. Окей, какво да се прави? Случват се такива неща и нито лесбито, нито сестра ми е виновна. Това с което ми падна в очите беше, че говорила на сестрата неща от сорта на "Само кажи както искаш. Баща ми ще ти го купи" и т.н. Демек, че иска да купи сестра ми само и само да бъде с нея. Nothing To Say Това като го чух толкова много се ядосах, че направо щях да изпочупя раклата. (отново! ;дд хаха горката ми ракла или на нея си го изкарвам или на стените, тя за това е цялата изпочупена ;дд или тя или ръцете ми) Ето още един въпрос. Вие бихте ли паднали толкова ниско само и само да задържите някого?!

Кастър Краоули

Писане 27/2/2012, 16:24 by Кастър Краоули

Дерек Уилсън написа: Вие бихте ли паднали толкова ниско само и само да задържите някого?! [/b]
Отчаяни ходове, но понякога има смисъл в тях.

Дерек Уилсън

Писане 27/2/2012, 16:37 by Дерек Уилсън

И то прекалено отчаяни... Аз лично не виждам смисълът тук. Според мен е прекалено ниско това ниво. Някои се хващат като чуят за пари, а други като мен се отвращават на подобно поведение.

Кастър Краоули

Писане 27/2/2012, 16:43 by Кастър Краоули

В случаят отвращението е правилно, подкрепям те!
Но в случая говорим за възможно емоционално привличане. Би следвало всеки да следва интереса си, затова и се прибягва и до тези средства.
Разбира се, не може да се купи щастието или любовта с пари, това е доказано. Въпросното момиче е сгрешило в своите похвати

Дерек Уилсън

Писане 14/3/2012, 18:03 by Дерек Уилсън

Здравейте зайци Блогът на Дерек ;р 689408 Липсвах ли ви?
Относно работата... Еми имаше няколко предложения, обаче или не ме устройваха или бяха на майната си или просто нямах време и години за някои от тях.
В последните няколко дена се случиха доста нещица... Един от многото ми адаши (;д) ме запозна с някъв Николай, който си бях харесала много и той мен обачееее... Момчето заминава да работи в Чехия. =( и то не за седмица-две или няколко месеца, ами за цяла година! О.О Т_Т Баси гадното... =Х от 2 години насам съм харесвала само 3-ма човека (тоя Николай, Дарито (Даяна Мийд ама тя си знае ;д) и един Веселин от 9б клас. (не ми дреме, че е с половин година по-малък от мен ;д)) И кво?! Веско се оказа баси кретена или поне за такъв се преструва пред мен... Въпроса ми е към момчетата и е следния: Всички ли се държите като пълни кретени с момичетата, които харесвате? И защо?
Дари е от София както повечето от вас знаят. Друг въпрос: Вярвате ли в чувствата от разстояние? Имали ли сте такъв случай? А за Ники вече знаете. =) Емии... Мисля, че е това, за сега...

Kimberlly Huff

Писане 14/3/2012, 20:47 by Kimberlly Huff

Оооо... Обичам те! Блогът на Дерек ;р 1063477795 ;дд
Много гадно за Никито :S Надявах се да се получи, но... Аз винаги съм насреща! Само на около... 200 км ;дд
И може да има чувства от разстояние, но ще бъде доста трудно да се получи нормална връзка ;д Смисъл... гадно ще е да сте на голямо разстояние, но ако е по-малко е приемливо, и може да се приеме! И... може да се каже, че съм имала, но не опитах! За което съжалявам! За момчето - малко. Вече даже не ми пука!! ;дд

Дерек Уилсън

Писане 25/3/2012, 16:02 by Дерек Уилсън

Awwww ^.^" Дарии и аз те обичам! :* :*

Така... не съм писала от доста време (дори не съм влизала в сайта бът невър майнт ;д)

Ето както се случи пред последните няколко седмици... Всъщност не е нищо интересно. Събрах се отново с бившия си о.О и не знам как и по дяволите защо?! но съм щастлива с него... Може би в последната година когато бяхме разделени и атски много го ревнувах сега съм осъзнала, че имам чувства към него. Или просто защото когато го прегръщам, целувам, прекарвам пръсти през косата му и т.н. си представям, че съм с първата си и най-голяма любов... Може би просто се заблуждавам с чувствата си към него, защото много ми напомня за Филип... Ох дори и аз не знам какво става с мен! Свикнах да не чувам гласа му и че той е далеч от мен, но все пак... Не веднъж съм го казвала, че дори и сега да ми се обади (не съм говорила с него от няколко месеца) и ми каже, че се нуждае от спешна кардио-трансплантация, когато майка ми влезе в стаята ми ще намери изстиващия ми труп на леглото и прощалното писмо в ръката ми на което най-отдолу ще пише, че искам да му подарят сърцето ми...

Алина Старк

Писане 6/7/2012, 01:00 by Алина Старк

10/10

Алина Старк

Писане 6/7/2012, 01:00 by Алина Старк

The member 'Мел Евънс' has done the following action : Тази тема е ...

'10/10 звезди!' :
Блогът на Дерек ;р Bdc87e97044907cd
Result : 1

Кастър Краоули

Писане 12/7/2012, 17:52 by Кастър Краоули

Приятен блог :)

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите