Най-големият Role Play Форум в България
Дори не знам защо си правя блог! Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Дори не знам защо си правя блог! Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Дори не знам защо си правя блог!

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Деймън Стоун

avatar

ДРАСТИИИИ!


Казвам се.. Хаха! Няма пък на ви кажа, защото ме изби на уникална лигня! Та реших да ви поразкажа тва онова! И без това съм болен и няма какво да правя, а това си е моя блог и мога да правя каквото си поискам с него.. В случая избирам да се лигавя...

Вчера както си седя и си пуша цигарата след като се върнах от даскало.. и една от телевизията каза, че сме във ваканция ЦЯЛАТА страна! И викам си "Ебаси!".. Проверявам аз moreto.net и.. ЧУДО! Ваканция.. отново..
Ей, пичове.. писна ми да кисна у дома.. Ама както и да е..
Тъкмо се изправям .. и се олях с кафето! И то новите дънки.. И си викам "Ееебаси, майка ми ще ме утрепе!"..

Ама заеби и това! Събуждам се аз днеска.. И гледам -сняг! Отново! Еееебаси, викам си. Пак ще се парзаляме, като на олимпиада по фигурно парзаляне.. И на сичкото отгоре.. разбрах, че майка ми е изпрала дънките, в които си бях сложил цигарите!

Ама заеби и това! Сядам на компа.. И тока спира.. и така до 10 часа.. За 3ти път тази седмица! Ама айде и това заеби.. Влизам аз в скайпа.. и компа заби и се саморестарира!

Е, какво да ви кажа! Вчеращния ден и малко от днешния бяха много.. хм.. забавни може би?

Айде това беше началото на блога, открит с "премеждията на един пушач" ..
Дори не знам защо си правя блог! 2217372725 Дори не знам защо си правя блог! 2217372725 Дори не знам защо си правя блог! 2217372725

Share this post on: reddit

Ирфан Краоули

Писане 8/2/2012, 12:21 by Ирфан Краоули

`баси!

Лекси Нортман

Писане 8/2/2012, 12:39 by Лекси Нортман

хах аз пък знам как се казваш ... ;дд

Ебаси ;дд Добре е ;дд

Elizabeth Van Heller

Писане 8/2/2012, 14:55 by Elizabeth Van Heller

пушач .. -.- FU ! .. евала на майка ти, че ти е изпрала цигарите ;дд *някъв evil face*
иначе .. ебааси и леданата пързалка е вънка .. ама заеби ;дд

avatar

Писане 9/2/2012, 22:17 by Деймън Стоун

И пак ме налегна скуката, за това пак ви пиша! И понеже днеска разисквахме една много интересна темъ.. айде и тука си кажете мнението за нея!

ЗАЩО вие жените обичате да ви подаряват дрънкулки за св. Валентин.. Уж романтика тън мън.. Ама без дрънкулка не минавате! И ако някой не ви подари, се получава точно този поглед ->
Дори не знам защо си правя блог! 237760 Дори не знам защо си правя блог! 471898 Дори не знам защо си правя блог! 548309

Гледам аз, повечето пишете "ама аз не съм такава" или пък "а не, не всички жени сме такива.. само тея покрай тебе" ... Ама си поставих ей така на ум ситуацията.. Ходя с някоя ( Дори не знам защо си правя блог! 528456 ) и тя нали остава с впечатлението, че ще й подаря нещо много много скъпо, само щото веднъж или два пъти съм споменал нещо подобно..
Седя и си мисля.. Какво иска една жена или едно момиче средно между 13 -17 годишна възраст.. Ама само да погледна днешните хубавици и направо ми се плаче.. Само дето имат хубави.. планинки Дори не знам защо си правя блог! 436339 Но не ме подразбирайте погрешно! Аз не искам да ходя с кур*а!

Та напрегнах си мозъчето и дори се консултъръх с майката да не повярваш.. И чувам все едно и също нещо.. "Ами то какво да подариш.. Вземи й някое герданче, обици.. Цветя .." и нататъка не го чух щото се заблеях в една по телевизора надарена..

Друго, което моята главица не ми го побира е.. ква е тая мания фейсбук! Е, чесно, по-голема тъпотия от това нема! Всеки втори ме пита "А ти фейс имаш ли?" .. И реших аз да си направя за една седмица.. И почнах да получавам покани за фармвил, зомбивил и всякакви други shitville, за които може да се сети човек.. И седя и гледам.. кифлички до кифлички, снимали се в кенеф до кенеф! Попринцип, че са с хубав задник, хубав .. Ама ако аз имам такова гадже, нема да й позволя да си качва такива снимки!

Гледам аз .. половината клас решили да се натъпчат вътре.. И гледам.. половината с поне 300 -400 приятели.. и сигурно и 1/3 от тях не ги познават.. Смешна работа!

А ТОВА РЪЧКАНЕ?! Еди кой си ви ръчка.. сръчкай го и ти..
Дори не знам защо си правя блог! 548309 THAT THA..

Спирам да пиша, че ми е скучно и се олях и ако продължа ще заприличам на бабичките, дето тръгват да плюят всичко живо, неживо, мъжко женско..

Което ме подсети за нещо последно.. От кога вече има пол "мъжки", "женски" и "друг".. ДРУГ?!
Дори не знам защо си правя блог! 528456

Elizabeth Van Heller

Писане 9/2/2012, 22:41 by Elizabeth Van Heller

човек .. все повече започваш да ме радваш ;дд .. мязаш на нещо като мой мъжки вариянт .. само дето аз не се заглеждам толкова по задници и планини ии т.н. ;дд .. но може би ако бях момче и аз щях да го правя о.О ;дд

;dd Еми гледай сега. Повечето неща, които си казал са истина. И да си кажа мнението!
Обичаме дрънкулки, защото... Ами няма основателна причина. Но пък и вие мъжете не сте много изобретателни. Просто за това се досещате всички момчета и го купувате. Колие, обици... неща, които носи всяко момиче и никога не би отказала още едно. Най-лесния подарък!
И за Фейс-а също си правичък. Нищо, че вися там ;д И си страшно прав за игрички... страшно е досадно! ;дд
А за половете... За една г-жа има повече пола: мъж, жена, гей, лесбийка и така нататък ;д

Elizabeth Van Heller

Писане 9/2/2012, 23:11 by Elizabeth Van Heller

Не че нещо ама не всички момичета са вманиячени по Св. Валентин и всичкото глупости, свързани с него. Така де, ако искаш да покажеш прословутата си "любов" /ако изобщо е нещо такова, че надали повечето от нас са големи разбирачи в тва/ надали ще чакаш специално един определен ден в годината. -.-
Иначе не знам .. или аз просто аз се цепя от колектива и всичките сърчица напоследък ме дразнят адски много. Където и да ида - сърчица. Който и да видя ми говори как на празника щяl да си бъде с гаджето или как пак бил сам и тая година и т.н. Пък обвързана или не, аз по традиция си празнувам Трифон Зарезан. ;дд ..
А за дрънкулките .. имам само мания към гривни .. ама от онея силиконовите дето са в кви ли не цветове ;дд и г/д по гердани ама предпочитам да си ги открадна от някой ;д или да е нещо изкилифинчено от метъл шопа ;дд ..
за FB не ми се коментира .. място за спамене и споделяне на най-незначителни факти от животеца ;д
u know ... FACE your problems, don't FACEBOOK them ! ;d

avatar

Писане 11/2/2012, 16:03 by Деймън Стоун

Днеска реших пак да се разпиша! Като никой път!

Това да си болен хич не си е работа! Поне да бях болен по време на даскало, а аз се хващам ваканциите и не може човек на едно кафе да излезе..
Ама заеби това! Излязох аз до магазина (добре, че майката не разбра, че съм излизал).. И гледам аз.. на опашката седят две.. ама напълно еднакви! Топираната косичка, клинчето, блузчиците (бяха различни на цвят, но с една и съща картинка).. И викам си "еебаси".. Дори не знам защо си правя блог! 237760


Та исках аз да попитам женичките.. От кога ви е кеф да се обличате по един и същи начин .. И защо, за бога, на температури -кусурнайсе градуса излизате по клинчета и панталонки? Верно, секси, ама.. ще ви замръзнат бедрата, гъзетата, да не говорим и за други неща!

И понеже наближава 14 февруари.. Аз да ви информирам, че ще празнувам ТРИФОН ЗАРЯЗАН.. Не, че съм зарязан, ама епа не грея и от любов към некоя гъзолина с клинче!


И сега бати ви Д. се оттегля, докато не му дойде на ум да коментира некоя друга простотия.. Пък който ще да ми дава идеи!

Дерек Уилсън

Писане 17/2/2012, 16:47 by Дерек Уилсън

Хахаха Еми Дани, какво да ти кажа...?
1-во много кофти се е получило, че си болен през ваканциите =/
2-ро това с "еднаквото обличане" .... лол амии... мода? Предполагам... Не знам, аз не съм от типа "прическа стил баба Яга", "фондютен 5 сантиметра" и "клинче при -100 градуса". Така, че не съм аз тази, която може да ти отговори на въпроса.
3-то Относно "дранкулките" в горния ти пост. Донякъде съм съгласна с този цитат ~~> "а не, не всички жени сме такива.. само тея покрай тебе" Виж сега има 2 типа жени. Едните ако не получат дранкулка и почват да се цупят. На другия тип просто не им дреме на... дънната платка? Дали ще получат глупавата дранкулка ;дд
Само не разбрах защо се хилиш, когато спомена "Ходя с някоя"... Сега може да ти е смешно, но ще те видя след 5-6 години какво ще разправяш Дори не знам защо си правя блог! 689408 Дори не знам защо си правя блог! 528456 (Предполагам, че в момента това е погледа ти ~~> Smile хаха)

avatar

Писане 19/2/2012, 12:22 by Деймън Стоун

След кратко отсъствие съм тук отново! И само да спомена, че в следващия месец може да ми се наложи да влизам по-рядко.. Лични драми и проблеми, ама пък нема да ви кажа що!

Та начи.. Пуша си в петъка най-спокойно и си чакам автобуса.. Верно, втора смяна, студ и прочее.. И гледам една бабка се опаковала като коледен подарък! Дебело палто, ръкавици, гумени ботуши, шал, шапка.. не съм сигурен, но мисля, че носеше и ушанки! Абе изглеждаще като ходеща закачалка!


Та исках да ви запитам.. Вие така ли се "опаковате" на едни.. минус 3 -4 градуса.. Щото ако съдим по бабката аз съм разголен като селски стриптизьор!


Друга мисъл, която осени празната ми главица е.. защо автобусите закъсняват?! И не го питам ей така.. Миналата година имаше голям сняг.. И чаках 45 минути за НЯКАКЪВ автобус.. Какъвто и да е, за да не ми измръзнат дрънкулките долу!
В четвъртък се получи абсолютно същото! Само дето този път не бяха 45, а само 37! И не се базикам, засичах!


Последната тема, която бати ви Дани (благодаря на Дерек, че разкри името ми..) ще разгледа обстойно.. Това са детските игри! Не ви ли липсва "не се сърди човече" -то? Сега по магазините има всякакви играчки, дето седя и си викам "Баси майката, как се играе с това?!"..

Ами... много са тъпи тия автобуси. Да мръзнеш по 50 минути е ужасно. И още по-гадно, ако няма и с какво друго да се прибереш. За късмет, аз мога да се прибирам със всички автобуси, които минават! ;дд
И аз лично не се опаковам така. Палтото, шала, шапката, ръкавиците ... ами май е същото ;д
И.. да. Страшно е тъпо. И не е само не се сърди човечето. Играе ми се на .. домино! ;д Ама нямам ;дд

Дерек Уилсън

Писане 19/2/2012, 17:38 by Дерек Уилсън

Опаа.. Сори бате, забравих, че го криеш... Дори не знам защо си правя блог! 125033110 хаха

Това, че автобусите закъсняват, зависи от три неща. 1-во. Времето. (Не очаквай при непочистените улици от снега, автобуса да пристигне на време.) 2-ро. Шофьора. (Никога не можеш да предположиш кой кара автобуса. Може да е някой, който е участвал във формула 1 или такъв, който го е страх да кара по-бързо и не надвишава 60-70 км./ч.) и 3-то. Пътниците. (В този студ, хората искат единствено да се приберат в домовете си на топло. Колкото и бързо да кара шофьора, ако те се моткат при качването и слизането и се чудят къде да стъпят, много ясно, че ще се забави.)

За игрите... Много ясно, че ми липсват! Но сега като съм сама и няма кого да навия да играем. ;д

Обличането на човек, зависи най-вече от стила му и по-малко от градусите. Навсякъде ги има "опакованите", но ако забележиш, повечето са възрастни или малки деца. На мен лично ми е достатъчно едно яке и съм готова. Мразя да нося шалове. Единствено правя изключение, когато имам практика и то е в този стил. Понеже, трябва да изглеждам официално.

Искам да те питам нещо.
От колко време пушиш и защо? Къде толкова се губиш, още не сме довършили РП-то в Тракия и колко време ще те чакам?

avatar

Писане 20/2/2012, 10:48 by Деймън Стоун

Пост специално за Дерек:

1. Пуша.. Ами чеки да се сетя. Почнах да пуша още с малките лапета 6 -6 клас.. И от тогава съм като кумин. Веднъж седнах и проброих колко кутии ми отиват за седмица и се хванах за главата, ама това е живота!
2. Губя се по болници, наляво надясно.. Все по-малко време ми остава да пиша и дори да сядам на компа. В скайп не съм влизал от поне 2 седмици.
3. Днес вечерта при първа възможност ще пиша, спокойно!


Пост за Даяна:


Е, аз мога да се прибера само с 2 автобуса, а през даскалото ми минават поне едни 20.. Шанс..

Е, само аз ли ходя с едно яке и айде?! Понякога дори си припкам по тениска, само да не ме види майката, че ще ме набие с точилката или с каквото първо намери!
Аз домино имам! Като малък много обичах да играя на тва.. Ама сега .. дали ще намеря и две блокчета.. Спорна работа..

Ами не знам как можеш да излезеш само по тениска при минусови температури (вече малко над нулата). Или само по яке. Студено си е бе! Обличай се и ще намалиш ходенето по болници (ако е заради това, а ако не... бързо оздравяване).

avatar

Писане 26/6/2012, 19:57 by Деймън Стоун

Здравейте гургуличенца мои сладки! ВЪРНАХ СЕ!

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите