Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 8 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 8 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 8 от 40]

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

ми Даяна .... вземи си квото искаш ;дд


Джак Милър "Дракула"


ВИП
ВИП
знам, че ще ме убиеш :* е тогава алекс го остави той за резерва да питаме и дерек де ;д

Дерек искаш ли да спиш с Рейчъл ? ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
оле предлагаш ме като няква стока :( сърдя се ...

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
xa0x0a0xa0x0a0x0a0x0a0xa0x0a0x0xax0a0 е може, аз кога съм отказвал целувка или секс ;дд

Шарън Джени ден Адел

Шарън Джени ден Адел
Хммммм една целувка на глътка е много... По скоро на чаша... Иначе не пречи и по трудния начин да опитаме хахахха

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
Рейчи, знаеш, че не бих те предложил на никого ;(( не се сърди ;сс просто нали ти обяснявах на ЛС искам да убия героя ми от мъка ;д ;сс ;* не ми се сърди :*

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Джак Милър написа:знам, че ще ме убиеш :* е тогава алекс го остави той за резерва да питаме и дерек де ;д

Дерек искаш ли да спиш с Рейчъл ? ;д

Лол... по принцип не отказвам секс, но все пак зависи от някои неща... чакай малко пиян съм и не загрявам реотаните веднага... за РПГ ли говорим или за реалния свят? за реалността не бих, но за РП не ми дреме на.... знаеш кое ;дд имам си една драма на главата, достатъчна ми е :Д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Шарън, ако искаш пийни една-две чашки, но след това ще искам нещо повече от една целувка Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 8 689408

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
всъщност въпреки, че и в РП-то ще ми стане леко гадно ;д в реалноста ако ми преспиш с моята голяма любов (в случая Рейч) ... ще ви убия и двамата :D

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Уоооу... тука предлагате някво домашно вино за секс (рофл).. Сериозно????
В момента имам бутилка уйски до мен и е много по-вкусно от виното и ще почерпя само ако ми се прави компания... ама как да го кажа... няма навити, за това ще сме си самички с Джонито!!

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
говорим за РП естервено ;д В реалноста никога не бих го направила... ужасно е и сега ми се струва ужасно ... :Х
да го убиеш чак? сериозно?
мамка му не трябваше да ми прашат една песен .... :( искам моного вино вече! ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
така се казва рейч :* ;д

а иначе Нийл (по ми допада) ;д не съм фен на уискито иначе бих се включил (то не, че ми пречи) предпочитам водка ;д

Шарън Джени ден Адел

Шарън Джени ден Адел
Дерек Уилсън написа:Шарън, ако искаш пийни една-две чашки, но след това ще искам нещо повече от една целувка Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 8 689408
Аааа не се бяхме разбирали така... тцтцтц

Шарън Джени ден Адел

Шарън Джени ден Адел
ААААААААААА тази песен я обожавам

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
:))) радвам се, че ти харесва (меко казано) ;д

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
https://www.youtube.com/watch?v=yp7tlrolez4

Chickaa BOOOWW!!! Don't shoot me dowN!!

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
даа много е яка :) ,ама съм зациклила на нещо друго сега :Х ;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Eeee сега подробности Шарън ;д

Джак, колкото до Реич... споко в РП е ок, все пак това е игра, а за истинския живот и аз не бих спала с нея. Не за друго, но предпочитам единствената която да чукам да е Фифи... Ооо не! моля ви сменете темата защото пак ще се депресирам :х

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
кифличке поп фолк ли слушаш ;/ ;д

Дерек сменям темата ;дд мен не искаш ли да чукаш имам сексапилно дупе ;р ;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
x0ax0a0x0a0x0ax00axa Джак когато обърна резбата първо при теб ще се отзова ;дд що ти искаш ли моето дупе? ;р ;д

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 8 Tumblr_lycas2NpbD1qlvn4s


Хуахуахуахуаухуахуах

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
ми Рейч ще ми се сърди ;/ но няма да отрека, че много ме привлича ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
не слушам поп фолк повярвай ми .... ;д
ама как се събрахте дватата със сексапилни дупета не знам ... ;д моето е по-сексапилно ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
знам знам, вчера го хапах ;р :* ;д

Шарън Джени ден Адел

Шарън Джени ден Адел
Дерек, подробностите понякога са важни Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 8 282839 Та мога да изпия няколко чаши нали

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Стефи вече ми е в скута и голям кеф ми прави. ;дд ахх обичам го това коте ;д (за истинска котка говоря ;д седнал съм по турски и той много обича да ми ляга в скута ;дд) други желаещи? xa0x0a0xa0x0хa

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите