Най-големият Role Play Форум в България
Sweet Dreams Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Sweet Dreams Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Sweet Dreams

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Sweet Dreams Empty Sweet Dreams 21/1/2012, 09:55

Лия Силванас

Лия Силванас
ВИП
ВИП
И така понеже популярността на тия глупости наречени дневници взе да става доста голяма .. ем реших и аз да си направя. Но за разлика от другите аз май ще го пиша сутринта. Понеже моя ден не свършва в 22:00 ще се наложи да го пиша някъде към 4 или 5 сутринта.

И така. Нека видим кой ден сме.

20.01.2012.
Какво правих на този ден? За пръв път се наспах. Това е факт. Тъй като моя пре-скъп приятел Максимилиан ми звъни всеки ден в 4 сутринта, за да му пея приспивни песнички и да ме събуди за училището, което е чак след 2 часа и 30 минути. Представете си какво същество е. Понякога си мисля, че много ме мрази, че да ме събужда. Но нали е добра душа няма да го бия какво бих направила с всеки друг, който направи тази грешка.
И така наспах се / very happy mode /. Станах къде 6 и 30 и ми отне точно 30 минути да се оправя. Към 7:10 излязох и се запътих към даскалото, което не е близко повярвайте ми. Но просто ме карат с кола и съм там за 10 минути, иначе за 50 :Д. Влязох в даскалото и първата ми задача беше да мина до лавката, че да си взема минерална вода, сок на КАПИ - портокал и кафе без захар. То пък там се оказа, че е Или / една фр /, която я виках 5 минути и накрая, когато да си ходи тя се обърна каза, че пак използвам телепорт. А да знаехте ли аз го умея и на живо. Карин може да потвърди.
И така първия час мина по уникален начин. Госпожата по БЕЛ винаги ме е радвала. Но и втория не беше лош. Само дето ако правим тест на Робинзон Крузо и ни накара да напишем, какво е изнасял от кораба сигурно ще има "поръчал ориз от китайския" или пък "изнасял оръжия понеже бил контрабандист" или още по зле " докарал си пияно и два баса". Но все пак никой не каза, че Робинзон Крузо е пед ..








десет годишен старец. Или го имаше. Мале не помня. Е все едно. Като цяло аз почти не носех учебници тоя ден. Освен една 5 килограмова енциклопедия и учебниците по химия. А класната ме гледаше на кръв. Колко ме радва когато стане така.
И дойде време да си ходим от даскалото. До центъра бях с Карин, но след това трябваше да остана на центъра. С братовчедка ми, която е пияница, а е само на 13. Със сестра ми, която към 13 часа отиде на китара при учителя си, който май беше болен и няма да я доближавам за известно време. И с майка ми, която ми даде ключовете от колата и се избазиках с Мартин от 11 клас. Горкия помисли, че мога да карам кола, и че моя баща ми дава колата, а неговия - НЕ. Понякога много обичам така да става.
Когато дойде време да се видим с Карин и още няколко човека се срещнахме. По точно с Карин се срещнахме още един час по рано, но who cares. И така правихме се на нинджи. Някой и на комини. Трети на наркомани. А аз получих телефонно обаждане от нашите да се прибирам по светло, че съм имала гост / който сега си отиде / и трябва да стоя при него иначе да забравя за Париж. Прибрах се в нас някъде към 18 часа и седнах на компа, а на другия беше госта ми / няма да използвам имена /. И играхме на S4. Той е много слаб ама шанс. Между временно си писах и в РПГ-то. И така този път си легнах рано, защото милият ми гост каза, че е нормално да стоя по цяла нощ будна.

Това е за 20.01.2012.

2Sweet Dreams Empty Re: Sweet Dreams 21/1/2012, 10:05

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Интересен ден! Париж си струва

3Sweet Dreams Empty Re: Sweet Dreams 21/1/2012, 10:06

Лия Силванас

Лия Силванас
ВИП
ВИП
И аз това викам. И ще се държа добре докато не дойде време. След това да забравят за спокойно държание от мен. :Д.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите