Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 39 от 40]

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

Здравейтеее всички, как сте ?

https://www.youtube.com/watch?v=1w7OgIMMRc4&ob=av3e една добра песен ;д


Раян Рейнолдс


Ох.. Джак.. мерсаж... ако не беше ти.. не знаех какво щях да правя.. щях да се садвам с песни.. ей.. тия Бреакин Бенджамин са... великолепни.. мерсаж, бро.. Уважавам те!!

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
да ,май знаеш пред историята ;д просто не обичам много да занимавам хората с проблемите ми ;д
накратко момчетата от групата откакто така наречения ми най-добър приятел ги напусна почти без да ги предупреди са много тъжни и депресирани ..
и на мен ми е кофти за тях
знам ,че изглежда глупаво ,ама съм била на всеки 1 концерт ,подкрепях ги във всеки 1 момент и ми е тъпо ,че той постъпи така и най-вече ,че ги излъга

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Това си е гадно.. така де... по-добре да ги предупредиш и да се разделиш като приятел с тях.. ние така направихме с мойте хора и сега си говорим и си правим някоя репетиция, когато се съберем.. абе... яко е :Д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
ми той постъпи гадно и аз много се карах с него по този въпрос, и сега само като ме види "какво правят момчетата , чувате ли се" , а те май са ми малко сърдити и на мен :(

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
ние с моята "група" ;дд си правим репетиция 2/3 седмици годишно защото сме разделени ;дд в смисъл не е в българия моя фр и така и си репетираме отделно, задобряваме и заедно ставаме още по-добри и няма се предаваме ! ;д

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Еее ... това е много гадно ... Нали знаеш: Мъж го наречи и повече не го обиждай! ;д Ама за какво пък и на теб ти се сърдят? Тцтцт...

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Е-е-е де... не всеки мъж е .. мъж... примерно.. има и по-така.. различни... аз може съм леко идиот и да се лигавя, но открия ли човека, който обичам правя всичко за него.. така де.. нея :Д:Д Направо... супер съм си в момента.. дори и да ни разделят 400 км..

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
точно това му беше проблема ,който изтъкна пред мен ,че не можел да си репетира сам ,а те иначе бяха доста добри ,имат си и демо
сърдят ми се ,защото си оставам негова приятелка ,въпреки ,че сега сме леко скарани и явно си мислят ,че можела да направя нещо
но няма значение ,хайде де сменим темата ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
имам пенис Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 3925848005

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
офф...добре
Та смяна: Пише по-бързо с Джак, че ми стана интересно ;дд
не се съмнявахме, че имаш, затова го използвай ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Джак Милър написа:имам пенис Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 3925848005
Сериозно?! Не знаех ;ддд

какво ти е станало интересно?

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Рп-то ви с Джак ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
че имам пенис ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
и двете са доста интересни ;д
а знаете ли аз какво имам? ;д
гланц за устни с вкус на ягода ;д

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
;д Аз се чудя какъв да си взема;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
ммм, звучи вкусно, може ли да го опитам ? д;;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
хора, аз ще си лягам вече. Сладки сънища =)

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Лека нощ ,Дерек :)
ами не знам Джак ;д трябва да си помисля ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
живей за момента, какво ще го мислиш :Д;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
еее добре добре ;д оставям се по течението
да кажеш дали ти харесва ? ;д

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Дообре ;д Аз също ще ви оставям ;д Само гледайте да не се изядете един друг ;д Лека нощ и сладки сънища и от мен ;**

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
взимам си от гланца ти и си слагам на устните :Д:д;д (не го очакваше нали ;д) облизвам се

много е хубав ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Лека ,Даяна :) Сладки сънища.
хахах това не го очаквах ;д ,ама щом ти харесва ще ти подаря един и на теб ,да си слагаш и да си го ядеш ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
ее искам и по друг начин да го опитам де ;дд може да ми хареса повече ;р ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
по какъв друг начин ? Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 39 119676561 нещо не се сещам ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
хмм, дали ? ;д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 39 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите