Най-големият Role Play Форум в България
Дневникът на един уникално шантав индивид Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Дневникът на един уникално шантав индивид Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Дневникът на един уникално шантав индивид

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Айра Копс

Айра Копс
Ми и аз реших да си направя такова нещу..Не че се надявам някой да почне да ми чете простотиите..Не че ще откажа, ако има такива..



Последната промяна е направена от Айра Копс-Моран на 20/1/2012, 18:12; мнението е било променяно общо 1 път

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Ъмм... сигурно е за по-ефектно заглавие, но "прос" се пише "прост" ;д

Айра Копс

Айра Копс
Скъпо дневниче..
Ранно събуждане, съпътствано с дълго разтягане и прозяване..Обличам се за около петнадесет минути и отивам да изям поредната купичка с корнфлекс..Измивам си зъбите.Хващам косата си на небрежен отпуснат кок и отивам пред огледалото..Слагам спирала, ягодов гланц, пръскам парфюм и излизам..Пътуването с градския транспорт е нещото, което обичам в ежедневието си. Не защото се движа с автобуса, ами защото се виждам с много хора..С приятели и с познати..Така прекарвам и повече време с тях..(дори и малко) След петнадесет минути път най-сетне слизам..И първото нещо, което правя всяка сутрин, когато сляза от автобуса е да се обадя на Мони(приятелка), за да видя къде точно се намира.., защото всяка сутрин се срещаме на определено място и ходим заедно до училище..Засичаме се, а тя както винаги е със слушалките в ушите и си припява поредната песен от плеъра..Карам я да ги свали, защото и аз се нуждая от някаква доза внимание и тръгваме към училище..След още десет минути ходене влизаме в училище..Поздравяваме учителите на входа и влизаме в голямото топло фоае.., чакайки избиването на звънеца..Там блика от оживени разговори..Отиваме при някой от нашия клас или най-често при момичетата от съседния клас..Не след дълго звънецът оглася коридорите със гадното си дрънчене и ни подканя да се качваме нагоре...
Биология първият час от програмата ми..Това,че младият учител, който ни замества, влиза по-късно ми позволява да препиша домашните по биология и математика..Влиза и започва урокът..
Най-накрая звънецът избива и всички излизаме, някой изръси голяма простотия и всички изпадаме в бурен смях..Математиката,българския и останалата част от учебните занятия ги пропускам...
Към 1:30 излизаме от училище и се запътвам заедно с група от момчета и момичета към спирката на градският транспорт..Прибирам се след около един час и се забивам на компютъра..Мястото, което най-много обичам..
Хайде ще ти пиша утре..Лека и мека..
Bo = ]

Айра Копс

Айра Копс
Скъпо дневниче..
Днес денят ми не беше особено интересен..Закуска..Купичка корнфлекс със мляко..След това един час на компа и след тва учене..учене..учене и пак учене..Мамка му..Много учене в тоя 7 клас..И така чак сега успях да ти пиша..Та така..Утре понеделник..Даскало....НЕЕЕЕЕ Де да имах кибрит и туба с бензин..Щеше да има даскало..Ама друг път..
Айде аз ставам, че ще гледам Skins..Цунки по Муцунки
Во =]

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите