Най-големият Role Play Форум в България
Лого Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Лого Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Лого

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Important Лого 15/1/2012, 18:45

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Тъй като скоро ще пуснем рекламните си материали ни е нужно лого, което да ни представлява. Бил имаше една идея и направи 2 примера, които до момента ги приемаме. Всеки коментар ще бъде от помощ. Може и вие самите да се пробвате да направите нещо.

Лого 119

Лого Logo_d10

Какво мислите??



Последната промяна е направена от Мел Евънс на 1/2/2012, 11:13; мнението е било променяно общо 1 път

2Important Re: Лого 15/1/2012, 18:53

Бил Евънс

Бил Евънс
ВИП
ВИП
Лого 111110
Още едно един.

3Important Re: Лого 15/1/2012, 23:04

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
От всичките три на мен най-много ми харесва второто, иначе всички са супер! Лого 8723

4Important Re: Лого 15/1/2012, 23:08

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Катнис Евърдийн написа:От всичките три на мен най-много ми харесва второто, иначе всички са супер! Лого 8723
+1

5Important Re: Лого 15/1/2012, 23:13

Дейлън.

Дейлън.
Второтo ^^

6Important Re: Лого 15/1/2012, 23:22

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Абе.. то ясно ама.. за бяла тениска - бял фон ; за черна - черен ; еднакви са ;дд Някакви съвети, идеи за друго лого?
На мен ми хрумва пак някакъв такъв вид, но без линиите и на А-то да има примерно наклонена коронка

7Important Re: Лого 15/1/2012, 23:25

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Ами идеи ... Да бъде по-цветно. Така е някак ... Не ми харесва ;д И ... може да има и някоя друга снимка на някое сериалче или герой/героиня ;д Но цветовете да са различни ;д

8Important Re: Лого 15/1/2012, 23:41

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Снимки на герои от сериали няма да има..

9Important Re: Лого 16/1/2012, 03:45

Sibin

Sibin
Лентата е добре (с една забележка - вж. послеписа), надписа да е прозрачен, а под него да се показват части от плакати или герои.... през целия надпис...
П. П.
Фона на лентата да не червен, нито черен, а жълтеникаво-кафяв, като на старите ленти.

10Important Re: Лого 16/1/2012, 12:41

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Благодарим ти, Sibin, ще го преработим Лого 3997999705

11Important Re: Лого 24/1/2012, 20:56

Бони Бенет

Бони Бенет
ВИП
ВИП
И на мен третото най-много ми допада;;

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите