Най-големият Role Play Форум в България
Татуировки :) Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Татуировки :) Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Татуировки :)

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Татуировки :) Empty Татуировки :) 10/1/2012, 20:29

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Така в последно време нещо се зарибих много по татуировките. Винаги съм искала да си направя поне една и сега вече по-сериозно го обмислям. Имам идеи какво искам като намример: искам ... черна котка , звезда или няколко малки звезди , детелина , крилца на гърба ... чесно казано имам доста идеи ;д
Та въпросите ми към вас са :
Какво мислите за татуировките?
Бихте ли си направили? Ако да каква ,къде?
Какво мислите за жените/мъжете с татуировки?

И тъй като аз задавам въпросите все пак да отговоря и на последния. Обожавам мъже с татуировки. Е ,освен ,ако не са някакви наистина глупави татуировки ;д от рода на някакви футболни отбори и тн :Д

В спойлера съм сложила разни татуировки от тези ,които искам:
Spoiler:


2Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 10/1/2012, 20:32

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Аз също много искам да си направя,но се чудя къде точно.Пък се и притеснявам дали всичко ще бъде ок.Но скоро мисля да се прежаля и да си направя.Така,че ако имаш голямо желание действай :)

3Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 10/1/2012, 20:34

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Аз имам една и много си я харесвам. Внимавай единствено къде и как ти я правят. Трябва средата да е стерилна, мастилниците и иглите трябва да са индивидуални за всеки клиент. Процедурата не е неприятна, на мен даже ми харесва усещането, хем си я направих на едно от по-болезнените места.
След като ти я направят ще трябва да се мажеш няколко дни с б-пантенол и не трябва да я излагаш на слънце

4Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 10/1/2012, 20:41

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Крилата на гърба първо, че вече много взеха да се изтъркват и второ, че ако си направиш сега след време може яко да се прецакат и заради растежа на тялото ти /все пак си още младичка и продължаваш да разстеш/ да станат на петно. То не само с тва ами с всякакви може да стане, зависи от тва къде точно си ги направиш. Такъв беше случая на една позната на майка ми, само че нейния татус беше на рамото.

Иначе и на мен ми харесват татусите. Също мисля да си направя, но нямам някакви специфични идеи какво точно да си татуирам. Мисля обаче да позчакам още малко. Идеята на наще е пролетта да ходим всички да си направим, че и на тях им е скимнало. ;дд

И все пак, веднъж в чата ти бях казвала мнението си - трябва да си сигурен къде и какво искаш да си татуираш. И най-важното - да е нещо, което ще харесваш и след време. Все пак се предполага, че трябва вечно да ти седи на тялото /ако не решиш да си я махаш някога де ама тва изглежда леко сложничко ;д/

5Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 10/1/2012, 20:43

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Наистина е хубаво да е нещо индивидуално, не се водете по разни моди

6Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 10/1/2012, 20:50

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Че ще индивидуално ,ще е индивидуално . Имам приятел ,който рисува уникално и е пълен с идеи . Той е малко луда глава и иска много татуировки и ми обеща ,че би ми помогнал с дизайните ;д Пък и той сега ще кара курс за татуисти така ,че може и него да почакам .. ;д
Кастър ,ако не е тайна каква е твоята тауировка?
Карин за крилата няма да си правя скоро ,ако си правя ,просто е като идея за по нататък ,ако реша.

7Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 10/1/2012, 20:52

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Аз съм нарцисист и моята татуировка е курсивен инициал на първата буква от името ми xP

8Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 11/1/2012, 08:32

Хари Потър

Хари Потър
Какво мислите за татуировките? Не ме кефят.
Бихте ли си направили? Ако да каква ,къде?Не, ако ми омръзне няма да мога да я изтрия, пък ако ида да ми я изтрият ще ми земат най-малко 500 лева и да не говорим, че има 10000000000000 процедури за махане...
Какво мислите за жените/мъжете с татуировки? Някакви задръстеняци... :D

P.S. Ако искаш никой не те спира, ама съвета ми е да не си правиш много големи, защото ще боли... :P :D

9Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 11/1/2012, 14:45

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Кастър звучи интересно Татуировки :) 1425538829
а Хари да аз мисля първата да е по -малка ,ама ще видим има време ,не съм решила нищо окончателно ,просто ми беше интересно да разбера какво мислят хората за татуировките :)

10Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 18/1/2012, 20:20

Айра Копс

Айра Копс
аз бих си направила..нотичката Татуировки :) 75911
А относно мнението на Хари, че ще боли не боли..даже е много приятно..усещаш гъдел с лека болка..Но е по-скоро приятно..Нямам татус, но моята съседна си направи кръстче на врата и не е боляло..Било е по-болезнено..сменянето на превръзките.., защото както знаете се сменят и се маже с мехлем татуса..И не те съветвам да си правиш татус лятото..прави го зимата или есента, когато тялото ти е закрито от дрехи, защото през първия месец не трябва да я показваш на слънце..

11Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 25/1/2012, 13:09

Дейлън.

Дейлън.
Хубаво е да имаш , стига тялото ти да го позволява.

12Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 25/1/2012, 14:21

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Аз съм манияк на тема татуировки и пиърсинги.. Зверски много искам татос да почва от корема и да завършва на гърба или просто някакъв надпис отстрани на тялото.. и тъй като съм голям превърженик на музиката бих си направила нотички някъде не знам къде .. А иначе малко ме е страх, за да не боли много ;ддд .. Какво мисля за мъжете и жените с татуировки? Ами.. хмм .. зависи .. от тялото на човека и дали е подбрал добрата татоировка за него .. ! Даже има нещо такова каквото аз искам .. но не е точно такова в снимките които си постнала ;д..

13Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 26/1/2012, 00:59

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Аз си имам татуист вече ;д остава да си мине курса и ако толкова добър колкото в рисуването си ... той е човека ;д Въпреки ,че така наречения ми брат ми се кара супер много и трябва да реша какво щ правя с него ;д

14Татуировки :) Empty Re: Татуировки :) 14/11/2012, 14:35

Christina.

Christina.
ЗА съм, стига да е направена качествето.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите