Най-големият Role Play Форум в България
Аврора  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Аврора  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Аврора

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Аврора  Empty Аврора 10/1/2012, 01:00

Аврора

Аврора
Здравейте, аз съм Денислава, на кратко Дени или за предпочитане Денис :P На 16 години съм (на 5-ти юни правя 17) Зодия Близнации... Една от най-коварните зодии ;д Защо ли? Защото никога не можете да предположите как ще реагираме на нещо или в какво настроение сме. :D Какво още да ви кажаа? Аврора  395387 От Казанлък съм, уча в ПГЛПТ - Професионална гимназия по лека промишленост и туризъм. Специалността ми е Мениджмънт в туризма и свободното време или на кратко мога да стана от проста камериерка или барманка до управител на верига хотели из цял свят. Аврора  4225910304 За в бъдеще мисля пак да се занимавам с мениджмънт. Най-накрая след 5 години търсене на университет с подходяща програма харесах един, но не съм много убедена защото имам още 2 години до бала и 90% вероятно е, че програмата ще се промени. Дано да стане по-добра и да имам по-голям шанс за реализация и дай боже - свой собствен бизнес. sacred Аврора  3040868389 :D Мии.. мисля, че това е засега. Ако имате въпроси пишете Аврора  119676561

2Аврора  Empty Re: Аврора 22/1/2012, 18:54

Аквамарин

Аквамарин
Каква музика слушаш?
Кое те запали по мениджмънтът?
Каква си искала да станеш като по-малка?
За какво мечтаеш?
Имаш ли си гадже?
Суверена ли си?

3Аврора  Empty Re: Аврора 2/3/2012, 18:39

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Това е другата ми регистрация. От името на Аврора не съм влизала от мнооого време ;д Таа... за въпросите:
Слушам всякаква музика. Разбира се без чалга!
В началото влезнах в училището, колкото да имам някаква средно образование и след това да замина за София и да уча медицина. В девети клас почнаха практиките и по-подробното изучаване на специалните предмети и тогава реших, че искам да се занимавам със специалността си. =) Все още имам колебания за медицината, но все пак най-вероятно ще стана мениджър.
Помня, че първата желана от мен професия беше лекарка. Дори когато бях на 5-6 години, дядо ми взе пласмасови "инструменти". Слушалки и тем подобни глупости ;д
Мечтая заа... Хммм... Не знам дали е точно мечта, а по-скоро цел в живота. Искам да обиколя света, да се запозная с много и различни хора. Да изучавам чужди култури и езици, но за това ми трябва образование и работа. Мисля да отида в Атина и там да уча в университет.
Не, нямам гадже, за сега ;д В момента харесвам двама човека, но с единия няма да се получи нищо понеже не е от моя град... А с другия...? Нищо не се знае.
Определено отговора е НЕ! Понякога се лигавя за това, но не вярвам в подобни глупости.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите