Най-големият Role Play Форум в България
.. be DIFFERENT .. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
.. be DIFFERENT .. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

.. be DIFFERENT ..

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1.. be DIFFERENT .. Empty .. be DIFFERENT .. 14/12/2011, 15:16

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Yeah.. Welcome to my Diary .. xD

.. be DIFFERENT .. Main
As I burn another page
As I look the other way
I still try to find my place
In the diary of Jane SmaRii xD


И тъй като идейката за 'дневници' беше моя, викам аз да се жертвам първа и да надраскам нещо набързо. Така де .. същинската част ще е в следващите постове .. Сега просто искам да ви кажа, че всички сте добре дошли да четете моите простотийки и всякакви други глупости, които предстои да пиша. Очаквам и коментари, че надали ми се занимава да си пиша сама ;д

With Love, SmaRii
XXX

2.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 14/12/2011, 17:37

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
.. Sexbomb .. sexbomb .. you're a sexbomb .. uh, huh ..
nope. don't get it wrong. it's not about sex. it's about bombs

.. be DIFFERENT .. Tuxy_bomb
"ОТ МЕСТИПРЕСТЪПЛЕНИЕТО: БОТЕВГРАД"
!! ТВА ДАСКАЛО МНОГО МЕ НАТ'ВАРВА !!

Искате да пропуснете класното си ? Номерът да се правите на болни не минава, а не ви се разболява наистина ? Не си заслужава да счупите крак/ръка само заради това? Е, вече има нов вариянт: БОМБА В ДАСКАЛОТО !

Мило дневниче,
/ ъгхх .. мнее тва не съм аз .. дай наново/
Мили съфорумници,
/така май е по-добре, а ?/
Прочетохте четирите изречения малко по-нагоре, нали? Да не си помислите, че е някакъв базик. Съвсем реално нещо си е. Някой индивид от ПМГ "Асен Златаров" измисли универсален начин да пропусне класното си /или поне такава е основната теория/. А ето как започна всичко:
Както всяка сутрин и днес едва се измъкнах от леглото, леко закъсняваща и полузаспала, метнах си някакви дрешки тръгнах към даскало. По пътя срещнах един съученик и заедно се замъкнахме до сградата, пълна с дечурлига и учители. Влязохме в класната стая и се заехме с обичайната си работа: преписването на някое забравено домашно и чакането на г-на по етика и право да дойде. Е, ето че някой дойде само дето не беше очаквания учител. Изобщо не беше учител! Някакъв дебел чичка, който се водеше за полицай, довтаса до класната ни стая с думите да се изнесем веднага навън. Първата ми мисъл беше, че пак нашият клас е сгафил с нещо, но този път нямахме тоя късмет. Щом излязох в коридора видях, че всички в даскалото се изнизват нанякъде. Никой обаче си нямаше и на идея какво става. Ето я и 'мисията невъзможна' - да разберем къде е проблематиката и защо разни полицайчета са в училището ни. Отговорът дойде чак когато всички плъзнахме из двора. И какъв беше ли /е, не помните ли какво казах по-рано/ : ИМАШЕ БОМБА НЯКЪДЕ В СГРАДАТА ! А сега де ?! Отвсякъде се подочуваха различни въпроси и теории .. Истина ли е ? Кой е донесъл бомбата ? Кога ? Защо ? .. Всякакви такива панически глупости.
Разпуснаха ни за около час, че уж да претърсват училището. Въпросното време го прекарах в едно кафене с приятелчета, разбира се, но да не говорим за това. След като изминаха въпросните 60 минути се завърнах в училището. За нещастие си беше все още цяло. И все пак - нито бе намерена бомба, нито нещо друго, което да заплашва живота и здравето на останалите. Явно вече не беше чак толкова забавно колкото малко по-рано. Но пък дойде време за "Отместопрестъплението: Ботевград". Въпросните полицайчета от по-рано се бяха заели да разобличат виновника за тази шегичка, който /според директорката/ искал да се оттърве от днешното класно по някой си предмет. Че кой ненормалник ще измисли нещо такова, за да отложи някакъв си тест ?!? Хъх! И все пак цял ден се издирваше индивида с бомбата. Естествено, имаше заподозрян и от нашия клас о.О Същото онова момченце, с което идвах към даскалото! Той обаче си имаше алиби / в лицето на моя милост .. hell yeah ! / та се измъкна от ченгетата. Но пък не се размина без нужното напрежение, сравнително количество стрес, доста смях и естествено - овикване от даскалите. И все пак ..
ИЗВОД: Не правете това у дома си .. така де .. в училището си ! Не натоварвайте излишно другите хора ! ;д


Чак статийки из нета плъзнаха:
Spoiler:

But at the end the whole 'bomb' thing was just a joke .. so ..
.. be DIFFERENT .. Main

XXX
SmaRii

3.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 16/12/2011, 19:34

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Хаха.. разби ме ! ;дд

4.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 16/12/2011, 20:07

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
just like a BOMB !! xD

.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcRYRv0dyvN1Egme6zTC-W-R-E9hJzu9RLdt-JyHIVFgmUTIwJCf_w
НАЙ-НОВАТА СТАРА НОВИНА ОТ СЪЩИЯ ТОЗИ ВЪПРОСЕН ДЕН, СЪЩО СВЪРЗАНА С БОМБАТА :
Nuclear Weapon Productions /a.k.a. Коксата и Здравко/ създадоха новия си хит, посветен отново на въпросния взривоопасен предмет.


А ето го и текста:


Бомбааа...

В даскалото има бомбаа.
Някъв пич се е обадил,
че ПМГ-то ще издани,
от класното ще ни избави

Припев:
Бомбааа, бомбаааа
TNT-та, динамити
Бомбааа, бомбааа
Пластични експлозиви

Дойдоха местните ченгетаа.
Много ни падна авторитета.
Повикването е от хотелааа
от телефонната кабинка умрела.

Припев: ...

Тоя е ебаси му пичааа
Някъде си джитка със москвича,
но да бяга надалечеее
Полицията по него се завтече

Припев (2х): ...


Ако искате да чуете и самия запис на песента и разбира се да видите двамата индивиди, които са я създали, моля посетете facebook-а ми /така де .. това е за тези, които са ме add-нали в 'приятели'/

XXX
SmaRii

5.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 16/12/2011, 20:41

Addison.

Addison.
Админ
Админ
оо ВЕДНАГА ! ;дд

6.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/12/2011, 22:29

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
MY NEW
.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcRw7wckPs3Y2sciyrs5HBUlD9to4647JAFHuHqOypKSi4U6sNCyTA

Ровичках си аз преди малко из Vbox7 и съвсем случайно попаднах на едно много забавно профилче .. или по-точно на отделен клип, а после и на профила. И така моя милост откри новия си идол - TheИв !! .. /или както е в сайта - theiv/ .. Наистина ще взема да му стана оргомна почитателка !! ;д
Но хайде сега шегата и иронията на страна .. Момчето явно просто се чуди как да се забавлява / включително и да забавлява и някои други хора / .. но все пак още се чудя какво прави онзи фотbойл сред тревата навън о.О WTF ..

Та да минем вече на друга тема .. Наистина се зарибих по един потребител /или по-скоро потребителка/, но този път в в youtube

.. be DIFFERENT .. 2Q==
<3 Много ме радва това момиче ! А и самия факт, че има такива българи в чуждите сайтове, които толкова се гордеят с родината си и те карат и ти самия да се гордееш с нея .. наистина направо ми изпълва душичката ^^ Трябва да има повече такива индивиди !!

ПП: Стискайте ми палци да се представя добре утре на тържеството в даскало, че този път ще правим разни нещица за Япония ^^


.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcT89BOjhLSym23BXkxt-7S_6j-rgC0qysS0KIpA28cSDEgNbyBv


XXX
SmaRii

7.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 19:02

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
!! HAPPY NEW YEAR !!
.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcRsNxg2KZ1ux0459xNMfUzipzP0Zs42dceIkmSW4mBGnBheuSgb
Не се шашкайте от заглвието .. не съм изостанала с датите ;д Просто забелязах, че не съм писала от миналата година и реших да драсна нещичко ;дд

Ии така .. здравей отново скъпо дневниче /а.к.а. скъпи потребители/. Честно казано не се сещам за какво точно да пиша, ама викам да напиша някое друго редче колкото за идеята ;дд

И нека да започна с едно въпросченценценце .. ;дд

.. be DIFFERENT .. Be5yourselfbanner
Абе тука аз ли съм единствената, която пише въпросния дневкик като .. как да го кажа .. истинската си аз о.О .. а не като героя си ;дд WTF .. усещам как се цепа от колектива .. нищо, че аз започнах всичко ;дд

тва ми беше въпросчето .. сега е време за малко 'скромност' и хвалби ;дд
да го съобщя официално пред всичкото народ

.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcT5jOmx0OpSGabdnBL750TY5LyjscAabwFMx8sMCw8z7ShJvTI5
ПРИЕХА МЕЕЕЕ !! ЩЕ УЧАСТВААААМ !!
*истерични викове*

Та така .. вече малко по-спокойно .. да ми стискате балци на 5.02 .. поне от малко морална подкрепа ще се нуждая, че не е лесно да денсиш пред толкова народ ;дд

.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcSt5ttqD1IfYxwx2IrykIG7pLOY-DWpb6zTcZlThc3jU2YqtgRi
Като за the end .. да не забравя да кажа .. ако някой случайно се е присетил за накой въпросец .. може съвсем спокойно да пита ;дд

XXX
SmaRii

8.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 19:03

Айра Копс

Айра Копс
Ще те гледаме..в България търси талант..Само си кажи името и от къде си..а и фамилййката да не забравиш..и годините..

9.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 19:09

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Моника Павлова .. 16 .. Ботевград ;дд .. ии ще съм с една фр ;д

10.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 19:12

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Азз .. ;д
Гажде намери ли си? ;д

11.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 19:17

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Ами гаджее .. мм .. не .. не си намерих .. то си намери мен ;дд Cool

12.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 19:24

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Ау .. име, години, зодия, от кога сте заедно? Защо не си се похвалила? ;д

13.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 19:32

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- строго секретна информация -
.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcQQ4tsSodxqwi_vAPY85BEVhao_8Jx11YBkkvd86oHCwqnWk3SC
и все пак .. с 1 год. по-малък .. но е в моя клас ;дд зодия лъвче .. от .. някъде 5-6 дена .. ама то пък не че е едно голямо 'ходене' ;дд .. абе и аз нз как ще тръгнат нещата .. ама .. абе сложна работа .. но все пак .. ПРОПАДНАХ ! ;д
но пък ако има нещо инт около тая историйка ще споделям ;д

14.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 19:41

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
1.Защо всичко около теб е секретно? ;д Да не си от ФБр или ЦРУ, или КГБ? ;д
2. Радвам се да чуя още подробности и дано да се получи :*

15.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 21:33

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
1- защотоо .. не е да не е секретно ;дд *troll face* ..
2- епа а дано ;дд

16.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 21:36

Лия Силванас

Лия Силванас
ВИП
ВИП
Няяяяяяя само аз знам почти всичко за Карин. Мняяяяя да ви е яд :Д. / Калоян Face :D /

17.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 21:37

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
WTF is Калоян Face ?

18.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 21:42

Лия Силванас

Лия Силванас
ВИП
ВИП
Ами това е лице, което не може да бъде описано, не може да бъде снимано, не може да бъде имитирано. Калоян Face е лицето на един наш съученик от който ме побиват тръпки. Мони знае подробности :д.

19.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 21:43

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Хихан Face is better ! xD

20.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 21:44

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
pics or it didn't happen xD

21.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 21:46

Лия Силванас

Лия Силванас
ВИП
ВИП
А нееее. Без снимки на тия Face моля ви. Заради Хихан имах кошмари няколко седмици, а Калоян кошмара го изживявам всеки час по Химия. Бррррр.

22.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 20/1/2012, 21:49

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
sorry .. нямам ги заснети ;дд

SO Y U NO STOP SPAMMING ABOUT THEIR FACES NOW ?! ;dd
.. be DIFFERENT .. 9k=

23.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 29/1/2012, 16:40

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
БЯЛА МЕЧКА НА БЯЛ ФОН
.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcQd0lcBkVIb_LK0VjUPMV1kXqP1flSOhLoe8gLhtCmxMPZp0oLK0g
Е, днес се превърнах в нещо такова .. отново -.-

Едно е някой човечец да те събори в снега и после да те остави да си живееш на спокойствие, но съвсем друго си е на го направи 45 килограмово кученце и да не те остави да мръднеш. Та такаа .. това ми се случи днес.
Представете си .. сняг, много сняг, язовир, замръзнала вода, наще .. наще .. наще ! .. с тея хора вече се отказвам да излизам .. Прекараха ме по бента около целия язовир .. за малко не потънах в тоя сняг .. песа ми изкара акъла като се метна върху леда и за малко не пропадна във водата .. после се забута при един ротвайлер .. и накрая бях брутално овъргаляна в снега. И сега трябва да си седя, овита в одеало и с чаша чай в ръка.

Уж всичко започна като проста разходчица и идейки за фотосесия..
.. be DIFFERENT .. 395240_348301881860896_100000432605085_1231791_1413523762_n

.. но накрая завърших така
.. be DIFFERENT .. 423208_348297808527970_100000432605085_1231783_1822524493_n

Тери, Териии .. язък, че не дойде с над ;с .. Ама заради тебе съм готова да го повторя и утре ;дд
/ btw .. понеже сигурно в момента го четеш тва .. да ме чакаш в 8:30 на светофарите ! ;д /

ии май тва е от мен .. отивам да си допия чая ;дд


LET IT SNOW .. LET IT SNOW .. LET IT SNOW
.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcQWIS5itQ0oMK0pDJaYpkKO-dWCTw_jCQur2q2fLRLTmsMQ0p3whg

XXX
SmaRii

24.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 12/5/2012, 22:15

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcTf-01CCoHMiz2NmA1MLFDMPPnzN3ITBZSSU-5GcjAhx2JA9eCi
Нее.. чакайте! Не трябваше да изглежда така.
(Да не си помислите, че станах зомби.)
По-скоро нещо такова:

.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcQepblwwy0VXItbAELYWN26qehuFWXcHKjcwV-Poh65jxqOlHVHFCY4F1fV

Таа, викам си .. От доста време не съм писала в темичката (чаааак от далечната студена зима), та дайте да драсна пак нещичко колкото за идеята.
Впрочем, благодарско на Роуз, че изобщо писа в раздела и ме подсети за съществуването му. ;дд

И както винаги си нямам и на идея какво да напиша. о.О Не, че няма нищо .. Просто не знам от къде да започна ;д Дали да е от 15-те животинки дето гледам в момента у нас (да, знам че звучи странно .. наистина са много дори и за мен! ;д), дали от това, че скоро ще мина пак в гадната първа смяна, която ми се струваше тооолкова хубава преди да разбера какво нещо е да сте само два класа след обяд в даскало .. дали от всичките размисли за тва къде да ида на екскурзия, а после и на лагер на морето .. дали от ревюто на майка ми, за което още ме е яд, че не отидох .. та да се стигне и до тва дали си заслужава да стана от леглото, за да си взема бисквитка ..
Е те тва е объркан живот! .. be DIFFERENT .. 2975105902 ;дд

Не може ли някой просто да пита нещо?! Толкова много ще ме улесни ;дд


.. be DIFFERENT .. Images?q=tbn:ANd9GcSzW6gK3ZxvJb6IRIC1yucUonhWgJdO42MsuKs-SnRsOk8tlhSwNQ

XXX
SmaRii

25.. be DIFFERENT .. Empty Re: .. be DIFFERENT .. 12/5/2012, 22:31

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Ххехе няма нищоо ;* .. айде аз ще те питам .. Как е любовния живот?

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите