Най-големият Role Play Форум в България
*Ново* Once Upon a Time  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
*Ново* Once Upon a Time  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

*Ново* Once Upon a Time

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1*Ново* Once Upon a Time  Empty *Ново* Once Upon a Time 24/10/2011, 20:25

Ерик Найт

Ерик Найт
Има една омагьосана гора, в която живеят всички приказни герои, които познаваме... или поне мислим, че познаваме. Един ден те открили, че се намират на място, където за тях няма щастлива развръзка - нашия свят.



Ерик Найт

Ерик Найт
Промо 2

Ерик Найт

Ерик Найт
Разбира се, за да Ви изненадаме, Ви предлагаме и сайт, от който можете да гледате епизодите със субтитри. Излизат всеки понеделник. Както знаете сериалът замества " Игра на лъжи" .

Ето и мястото >>> цък

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Серията е страхотна!!!!!!

byh4o

byh4o
Невероятен сериал!!

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
С удоволствие го следя всяка сряда, бях приятно изненадан, когато разбрах, че ще излъчват по две епизода. Сериалчето е страхотно, но не ми се иска да гледам епизодите напред, въпреки че изгарям от желание...

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Аз да си попитам, защото не разбрах.. какво се случи? Сезона ли свърши? Зaщо го няма днес?

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Сезонът свърши. Ако не си гледала епизода- има го в youtube, vbox, zamunda и т.н. Втори сезон започва по АВС от Септември... значи тук може да го чакаме с БГ аудио към ноември/ декември, но аз ще си го гледам със субтитри, понеже не мога да чакам да видя какво ще се случи... Това е обложката на първия епизод от втори сезон, зарадвах се много- и Бел е там <3
*Ново* Once Upon a Time  399390_458058080885624_1944743340_n

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Гледах го и точно за това ме хвана яд, че го няма... ;д
Иначе, благодаря за инфото!

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Моля.
А на теб коя история ти хареса най- много?

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите