Най-големият Role Play Форум в България
Тест за мръсно подсъзнание.... Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Тест за мръсно подсъзнание.... Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Тест за мръсно подсъзнание....

Колко време се пули докът ги видиш?

Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_lcap26%Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_rcap 26% [ 9 ]
Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_lcap6%Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_rcap 6% [ 2 ]
Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_lcap6%Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_rcap 6% [ 2 ]
Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_lcap14%Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_rcap 14% [ 5 ]
Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_lcap23%Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_rcap 23% [ 8 ]
Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_lcap6%Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_rcap 6% [ 2 ]
Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_lcap19%Тест за мръсно подсъзнание.... I_vote_rcap 19% [ 7 ]
Общо гласове : 35


Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
Погледнете следната картинка … какво виждате?

А сега прочетете обяснението по-долу... може да ви заинтересува

Тест за мръсно подсъзнание.... 19997422

Изследванията показват, че малките деца не виждат на тази картинка двойка влюбени в недвусмислена поза, тъй като в паметта им няма такива спомени.

На картинката те виждат 9 делфина!

Забележка:

Този тест ще ви помогне да определите степента на поквареност на вашето подсъзнание!

Ако в течение на 3 секунди не успеете да видите делфините – Вие сте много тежък случай!

Ха ХА Ха ХА аз успях да ги видя за няколко минути :D :D
Незнам дали играта я има, то не е точно игра а анкета подобно офф... и аз не мога кажа кво е ама е много яко... За да видите по-ясно си увеличите снимката....Някой може да го знае това, но все пак го поствам...

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Майна тука ако има делфини, аз съм трамвай ! ;дд

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Аве има някфи проблясъци ама не точно :D И аз не ги виждам

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Абе къде са тия делфини бе?! О_O

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Ах вие, мръсници такива Тест за мръсно подсъзнание.... 1753364839

Видях гии !! .. С леко закъснение .. Но все пак ги видях !! xDD

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
аааааааааааааааа... като си увеличих картинката и аз ги видях ;дд искам да си анулирам вота!! ;дд

Катерина Петрова

Катерина Петрова
ВИП
ВИП
Не знам ама аз делфини не видях изобщо!!! ;ддддд

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
уголеми я иии гледаш по краищата на телата на тези ;дд

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
На такива картинки казваш какво трябва да се види и се намира Тест за мръсно подсъзнание.... 972861

petq6663

avatar
и аз ги видях

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Ако тук има делфини... аз съм трамвай, тролей, кола и каквото искате. Все още не мога да ги видя.

Tessa

Tessa
Спомням си, че преди време ги бях намерила сега обаче виждам само тая двойка .. ;д

Дейна Уайтли

Дейна Уайтли
не мога да намеря никви делфини О_о

Деница

Деница
ВИП
ВИП
Намерих ги почти веднага....за по-малко от 10 секунди...:D

Christina.

Christina.
Видях само 3.. Тест за мръсно подсъзнание.... 2225400551

Диана Крийп

Диана Крийп
Аз ги видях.. :)

Адриана.

avatar
ВИП
ВИП
и аз ги видях :)

Джесика Адамс

Джесика Адамс
Отне ми около минута, но ги видях!!! Victory

Vivianne

Vivianne
Видях ги веднага, защото знаех къде са :Д

Irridius Ar. Dreadmaster

Irridius Ar. Dreadmaster
ВИП
ВИП
Аз не виждам дори един делфин. Според мен причината е или че съм невъзможно тежък случай, или психолога, койот го е направил не подозира как изглеждат делфините

Sylar

Sylar
аз ги намерих след няколко минути но виждам само 8 ...... къде е деветия ? :D :D :D

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите