Най-големият Role Play Форум в България
Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!! Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!! Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!!

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ

Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!! 000029137zac-efron-vampire-diaries-03

Американски таблоид гръмна с новината, че актрисата от български произход Нина Добрев съвсем скоро ще получи предложение за брак.

Според информацията гаджето на нашето момиче и неин колега от сериала "Дневниците на вампира" Иън Сомърхолдър е луд по нея и няма търпение двамата да станат семейство.

Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!! 00011078

"Иън ми каза, че ще предложи брак на Нина. Тя също го знае и със сигурност ще приеме. Макар, че се съмнявам годежът им да продължи дълго, защото нямат търпение да се оженят", разказал приятел на екранният вампир, пише bliasak.bg.

Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!! 1a1

*Дневниците на вампира

Въпреки че връзката на 22-годишната Нина Добрев и 32-годишният Иън, да е вече от година, до скоро двамата отричаха да са повече от приятели.


Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!! 000024662Nina+Dobrev+Ian+Somerhalder+Nina+Dobrev+Paris+nvgo87CqZw2l

*Нина и Иън в Париж

Все пак любовта им беше разкрита от френски фотографи, които успяха да ги щракнат прегърнати по време на ваканцията им в Париж.

Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!! 000024660Nina+Dobrev+Ian+Somerhalder+Nina+Dobrev+Paris+kfrW_YKHVTwl

*Нина и Иън с майките си в Париж

И какво по-голямо доказателство за любовта им от факта, че в града на влюбените двамата не бяха сами, а в компанията на двете си майки.

Е, ние от All-Serials им желаем късмет и все такава любов! Дано да имат щастлив съвместен живот!

Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!! 000029147Ian-Nina-Port-Douglas-ian-somerhalder-and-nina-dobrev-16750380-952-626

Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!! 000029130Nina-Ian-damon-and-elena-12735500-1750-1590

Нина Добрев и Иън Сомърхолдър ще се женят!!!!!! 000029134The-Vampire-Diaries-Season-3-Cast-Promotional-Photo-HQ-damon-and-elena-24830975-1381-1080

Валентино Купър

Валентино Купър
Най-хубав костюм за Хелоуин
Най-хубав костюм за Хелоуин
Току що пристигнах от самолета, върху кафенет Hard Rock и влезнах вътре да пия кафенце, тъй като нямаше какво друго да правя в този късен час толкова самотен на вън.

Валентино Купър

Валентино Купър
Най-хубав костюм за Хелоуин
Най-хубав костюм за Хелоуин
След, като сервитьорката дойде, аз и поръчах едно еспресо 3 в 4 500 мл. и една тава кекс, тъй, като от много отавна не бях ял кекс.... След няколко минути поръчката ми пристигна и аз започнах да си похапвам.... След минути осъзнах, че този кекс беше поръсен с пудра захар, а до сега не бях ял такъв, беше странно... Замислих се, може би това е ново изобретение на човечеството, хареса ми. Усмихнах се и си отпих от кафето.

Джесика Адамс

Джесика Адамс
Толкова се радвам за тях! Дано бракът им продължи дълго и бъдат щастливи! :)

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите