Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 15 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 15 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 15 от 40]

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

А бе да не и пука бе, вие тука сега много лично го приемате, всякаш сме в реалния живот не, че и тогава е огромна разлика ...


Кастър Краоули


ВИП
ВИП
Моля!

Styles

Styles
Добръ вечер пияницооо

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Кой пие в делничен ден? :D

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
отговор на въпрост ти : Всички :д стига да има пиене и приятели с които да споделят напиването :) :д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
така е ,въпреки ,че аз не съм много много по пиенето ;д

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Може би сте прави. Аз в това Русе ще си умра сама. :D Нали го знаете:
Forever alone guy. :D

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
мда и аз не пия по принцип не ми и харесва, но ефекта е хубав, много по-забавно е в компания и просто трябва да си със компания за да разбереш как е, като си сам най-много да се депресираш ;д а пък Русе е голям град, аз съм от малък град, но пък за повод и без повод се събираме с приятели :)

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
и аз съм forever alone така ,че спокойно :Д Компанията ни всеки е нанякъде и така ;д Ем моя град е голям ,ама като го направиха и град на любовта ме убиха официално :Д

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Колкото и голям да е града,като не познаваш никого няма никакво значение..
И аз сега искам да се върна в бившото ми градче при приятелите си и да пием всяка събота.(Под пием искам да кажа как те пият,а аз внимавам и гледам да не им стане нещо! :D)

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Отдавна не съм пил алкохол....

Styles

Styles
В гооолямааа грешка сте.. СТУДЕНТА ПИЕ В ДЕЛНИЧЕН ДЕН!!!

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
О аз познавам много хора ,така де аз си живея тук отдавна ,ама просто скоро не е имало кога да се съберем ,пък и другите ми приятели също не са много по пиенето с тях ходим по концертчета :д

Не всеки студент Данте ,най-вече като учи за изпити и има лекции рано сутрин :д

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Хууу,как ми се спи,но няма да лягам. :D

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
на мен въобще не ми се спи и не знам какво да правя ;д

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Рейчъл Бери написа:на мен въобще не ми се спи и не знам какво да правя ;д
брой звездите

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
е то в тоя опушен град къде да видя звезди :Д може да е град на любовта ,ама е и един от най-мръсните за съжаление :(

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
аз пък съм първа смяна и всяка вечер си откарвам до 2 часът, но не се оплаквам нали ? ;д

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Ооо,2 -ра смяна FTW! Тая седмица учителите се гаврят с нас. Всеки ден по една класна работа. Т_Т Много тъжно. :D

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
сигурно защото идва вторият срок ;/ ;д;д първа смяна фту защото имаш повече свободно време, пак казвам ! ;д

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Но спиш по-малко! :Д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
аз бях 5 години само първа смяна :д най-яката гимназия в пловдив :Д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
от много спане след време прихващаш симптома на паркинсон ;д и не можеш да пикаш повече ... ;/ ;д;д;д

а помеждудругото аз от 1 клас съм само първа смяна и двата срока само веднъж в 4-ти бях втора смяна вторият срок, а сега не знам даже какво е втора смяна и не искам да разбирам защото е тъпо, някакво примерно на обикновен ученик (защото аз не се водя обикновен;д)

Спиш до 10/11 като се събудиш трябва да се оправяш и тръгваш на училище, караш до 6/7 прибираш се, трябва да учиш, учиш и то става късно, сядаш малко на компютъра и лягаш и така кръговрат, тъпо е ;д

за това моят график е най-хубав

Стоя до късно, ставам в 7 стоя в даскал до 10/11/12/13/14 часът ;д;д и се прибирам и от 2 до 2 имам свободно време ;р ;д

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
и аз не знаех какво е да си втора смяна,но като се преместих в Русе много бързо го научих. Да,прав си,нямаш никакво време,но за това пък се наспиваш!

Ставам в 9,уча,закусвам,компютър 2-3 часа и в 1 без 10 тръгвам. Стоя до 7 на училище,прибирам се като умряла ,вечерям,компютър до 2 и така всеки ден. :D Дооста скучен живот живея,но смятам когато се стопли малко времето да го променя. :D

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
е така е яко ,аз бях само първа смяна ,ама като приберях най- малко до 8 учех ,ужасно беше и имахме все по 7/8 в 8 клас даже 9 часа до 4 в училище :(

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
апфф ужас, за това бягай от последните часове ;д


"Вчера мама каза "ти бъди добро момче, над уроците залягай за да ходиш на море" всеки ден те виждам в облаците да летиш" не иска и да знае, че така ми е добре ;д

и съм си без учебници 3 учебни години подред ;д

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
оо,аз съм без учебници по химия ,география и бг за 1-ви път. :D То и без това не ни трябват много :Д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 15 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите