Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 9 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 9 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 9 от 40]

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

А бе да не и пука бе, вие тука сега много лично го приемате, всякаш сме в реалния живот не, че и тогава е огромна разлика ...


Елеоноре Ксанти


Нямам желание..Този човек си избива явно някакви комплекси във форума..В живота е незабележимо леке..и тук е решил да се изявява...объркал се е сериозно..Не искам да пораждам спорове,но не си падам по такива комплексета..Да вземе и да стегне,и да разбере,че където и да иде каквото и да прави си остава същото лекенце...Няма спирам повече...взех ролята си при сърце...Аз не съм тук,за да избивам комплекси като някои..Аз съм тук за кеф..Харесвам форума.Харесвам всички,които се забавляват...Просто тази вечер съм настроена малко лошо...Моля за извинения.

Лия Силванас

Лия Силванас
ВИП
ВИП
Нямаш грижи.

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Айдеее минало заминалооо....Кажи ся ти какво ти се прави...Мен ми се прияде...хахахах ужасс..след стрес съм малко така...

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Спи ми се като за световно,втора смяна FTW! :D Най-мразя да ми се спи,а да не искам да лягам..
Иначе..такива комплексарчета с лопата да ги ринеш навсякъде. Т_Т За съжаление.

Александър Андерсън

Александър Андерсън
ВИП
ВИП
I kill Bogy?
:ДДДД
Да се чувствам ли убит? хДД

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Анабел написа:Спи ми се като за световно,втора смяна FTW! :D Най-мразя да ми се спи,а да не искам да лягам..
Иначе..такива комплексарчета с лопата да ги ринеш навсякъде. Т_Т За съжаление.
Миличката ми тя...и мен ми се спи...ама ей на няма да легна....хаха не още :)

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
И аз няма да лягам,но всеки момент очаквам майка ми да се събуди и да вдигне целия блок на крака. Направо съм на тръни. :D

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
ако говорите за мен искам да кажа, че само играя роля, не съм искал да обидя никого ;/

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
уоу,аз дори не знам за кого говорим,говоря ви общо ,хора! Много ми е тъжно,днеска имах жив пример как един се възползва от тва,че има повече пари и се изгаври с другите хора. Направо,ако бях мъж,такъв тупаник щях да му дам.. Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 9 865877

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
Ами богатите се гаврят с по-бедните, какво да се прави, но времената се менят приятелко, днес ти се подиграват на теб, утре ти им показваш, че си постигнал повече и просто им поакзваш среден пръст :)

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Джак Милър написа:Ами богатите се гаврят с по-бедните, какво да се прави, но времената се менят приятелко, днес ти се подиграват на теб, утре ти им показваш, че си постигнал повече и просто им поакзваш среден пръст :)
Скоро и аз ще покажа и на някои няма да им хареса това....още малко ще изчакам

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Така е. А по-другата тема. Не играем ли всички роля? Създаваме свой собствен герой,на когото искаме да приличаме. Играем с него и пресъздаваме ситуации в който искаме да попаднем.
Поне аз така си го обеснявам.

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Анабел написа:Така е. А по-другата тема. Не играем ли всички роля? Създаваме свой собствен герой,на когото искаме да приличаме. Играем с него и пресъздаваме ситуации в който искаме да попаднем.
Поне аз така си го обеснявам.
Много правилно казано,за жалост е така...Най-накрая и ние да окупираме това място....до ся тук се писаха едни ми такива излишни неща...неща за :ЛС.,..

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
Елеоноре аз ли те дразня ?

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
За съжаление трябва да ви кажа лека нощ. Шефа (майка) се събуди и аз ще си лягам,за да не си навлека гнева й.
Write to you tomorrow. Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 9 689408

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
лека и мека : )

Styles

Styles
вие сте егати филма... тука играят роли тия, който не искат да покажат истинското си аз.. а аз.. намирам герой, на който приличам или искам да приличам и се свързвам с нещо, а не да си измисля някъф богаташ, дето се мисли за голямата работа... предпочитам да съм забавния тип, който постоянно хвърля лафове и безгрижието му го прави готин..

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Не ме дразниш :) ти иначе щях да ти го кажа..аз съм открит човек :) Айде утре по някое време РП...

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
трябва да свърша с адриана първо

А Данте, аз не съм богаташ, аз просто се паднах да съм антипатичния, не знам за кого говориш : )

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Ок няма проблем когато тогава ;)

Styles

Styles
Браат ти па.. как се около тебе да е света.. всеки за тебе ще говори.. аз пък ви казвам, че в РП-то трябва.. да покажеш колко ти пука за това да изкажеш мислите си, а не да напишеш 3 реда от сорта на .. скочи, падна и направо ги направи на сол... хора.. тука показвате представите си, не чувствата си..

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
Е дали той около мен се върти или аз около него няма значение, това е Роул Плей и всеки може да го играе както иска, ако искат да пишат и по 3 думи, толкова са сметнали за редно :)

Styles

Styles
Добре шефчее... не знам кой акаут ти е това, но ако е първия у форума и както е от януари.. направо.. много голем пич си ;)

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Добро утро,не вярвах,че ще се събудя преди алармата,но ето ме!

Хари Потър

Хари Потър
Добро,добро!

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Я,още един ранобудник или си в час?

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите