Най-големият Role Play Форум в България
Buffy the Vampire Slayer / Бъфи, убийцата на вампири Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Buffy the Vampire Slayer / Бъфи, убийцата на вампири Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Buffy the Vampire Slayer / Бъфи, убийцата на вампири

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Buffy the Vampire Slayer / Бъфи, убийцата на вампири Buffy-the-Vampire-Slayer-(film)-pic
Сериалът проследява историята на Бъфи Съмърс (Сара Мишел Гелар), млада жена, призвана да се бори със силите на злото. Тя е последната от дълга редица избрани преди нея, по една във всяко поколение. Всяка убийца има свой наблюдател, който я напътства и тренира.

Бъфи води битката срещу вещици, вампири и демони с помощта на верните си приятели. Поредицата се излъчва от 10 март 1997 г. до 20 май 2003 г.

Бет Рандъл

Бет Рандъл
Приятно е докато си по-малък.
Но и не знам защо страничната история за Ейнджъл ми хареса повече.

black_raven

black_raven
Винаги съм си го харесвала. Първите сезони наистина са най-добри, но и в следващите има някакъв чар. Дори напоследък се замислям да врътна отново всички сезони.

sun_vampire

sun_vampire
Много го харесвах, но наскоро си го изтеглих да го гледам пак... И нещо ми беше много скучен.

perla333

avatar
Любимият ми сериал Hearts
Скоро може да го прегледам отново и току виж съм изгледала и Angel най-накрая Buffy the Vampire Slayer / Бъфи, убийцата на вампири 40742102

flo12

flo12
Много добро сериалче, въпреки демодето и липсата на ефекти и филма не е лош, има си своите моменти.

Tessa

Tessa
Не мога да повярвам, че има хора, които още го помнят. С една приятелка сме страшно зарибени и си взехме и книгите в оригинал на английски разбира се. То всъщност от един Бъфи форум ми тръгна прякора, който и до ден днешен приятелите така ми викат - Faith. Да не говорим, че си взех и китайски знак такъв. ^^

Александра Удинов

Александра Удинов
Преди го гледах, но така и не го догледах. Първият сезон ме грабна и мисля, че скоро ще завърша и този сериал.

alex.addams

alex.addams
Преди години кат ого даваха по ФоксЛайф редовно го следях...

Christina.

Christina.
Като малка редовно го следях, беше ми любимият сериал. Buffy the Vampire Slayer / Бъфи, убийцата на вампири 436339

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите