Най-големият Role Play Форум в България
Супернечърал Анимацията Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Супернечърал Анимацията Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Супернечърал Анимацията

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Потребител 9

avatar
Не съм гледала анимето, но има бая лоши коментари за него. Казват, че само щяло да развали сериала.

Потребител 29

avatar
Амм като го гледах ми беше мнооого ама мнооого скучно ... Честно казано предпочитам да гледам отново сериала отколкото анимацийката ,,,

Потребител 9

avatar
То не се ли води Аниме? Има разлика Супернечърал Анимацията 787831

Шарлот Петроваа

Шарлот Петроваа
Аз гледах първия епизод и още първите две три минути и го спрях беше супер тъпо Супернечърал Анимацията 328618

Потребител 29

avatar
То не се ли води Аниме? Има разлика

-- Ами да ... ама да не се повтаря все "аниме" и ... то пак си е анимация ддз Супернечърал Анимацията 528456

Потребител 9

avatar
НАПРОТИВ! Има огроооооооооооомна разлика!

Шарлот Петроваа

Шарлот Петроваа
малеее спор ;дд (спамя знам);дд

Потребител 29

avatar
Ок :)

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Нещо не ме грабва ..

Бет Рандъл

Бет Рандъл
Абе може да е добро, но на мен цялата идея за американски анимации и сериали направени в анимета просто не ми харесва. Не гледаш нищо ново, а и тази промяна в геройте в сравнение с обикновения вид, който познаваш не е особено сполучлива. Виж когато си гледаш оригинално азиатско аниме това си е вече нещо коренно различно и наистина добро.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите