Най-големият Role Play Форум в България
Katelyn Snow Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Katelyn Snow Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Katelyn Snow

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Katelyn Snow Empty Katelyn Snow 26/7/2018, 02:10

Katelyn Snow

Katelyn Snow
Katelyn Snow
ALL SERIALS ОФИЦИАЛЕН ПРОФИЛ

[You must be registered and logged in to see this image.]

___________________________________________________________
ОСНОВНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ГЕРОЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

» РАСА: Келвич  
» ПОЛ: Жена  
» ВЪЗРАСТ: 23 години  
» СЕКСУАЛНА ОРИЕНТАЦИЯ: хетеросексуална
» НАЧАЛЕН ГРАД: Елетол



___________________________________________________________
ИСТОРИЯ НА ГЕРОЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯



  Казвам се Кейтлин, на 23 години и съм родена и израстнала в Елетол. Идвам от аристократичното и многоуважавано семейство Сноу. Ние всички сме келвич. Но предполагам, че това вече го знаехте. Това, което не знаете за мен е моята история...
  Семейството ми е изключително могъщо. Ние не сме обикновени келвич дори по стандартите на келвич общността. Подобно на другите от моята раса, ние всички имаме вродената способност да се превръщаме в животни, но това, което ни отличава е, че се превръщаме в тигри.
  Тигрите са силно почитани и уважавани в келвич общността. Може да се каже, че келвич, които се превръщат в тигри са с кралско потекло. Което означава, че сме мишена, плячка за другите раси, а понякога и за своята собствена. От нас се очаква да сме лидери, водим живот с множество отговорности. Тигрите единаци рядко оцеляват сами. Дългогодишният ни опит ни е научил да се пазим, да стоим заедно, да сме единни.  
  Семейството ми има силни вярвания в традициите и обичаите на предците ни. Ние не сме обикновени тигри... ние сме семейство Сноу - белите тигри. Поради своята рядкост и това колко трудно е да се роди бял тигър ние сме много ценни. Може да се каже, че сме най-високо в социалната стълба. И точно тук влизам в картинката.
  Майка ми е бял тигър, а баща ми - бенгалски тигър, който носи гена. Една от целите на семейството ми е да поддържа рода чист, да няма примес, да сме винаги и само тигри, които носят белият ген. За голямо разочарование на родителите ми, аз се родих като баща си - бенгалски с красива рижава окраска, който носи гена. Те бързо преодоляха този факт, защото знаят, че ако ме оженят за бял тигър има висок шанс малките ни също да са бели тигри и да продължим рода. А за тях това е най-важното.
  И така аз живях в незнание, докато не ми казаха своите планове на 22-рият ми рожден ден. Започнаха да търсят подходящ кандидат, но аз не исках да приема тази съдба. Не исках да съм притисната в такава клетка, като диво животно в зоологическа градина. Исках да съм свободна, да взимам своите решения за собствения си живот, намразих това, в което се превръщах, моята същност... исках да съм като колибри, да летя свободно.. Не можех да стоя безучастно докато съдбана ми е в чужди ръце и затова избягах.
  Сега трябва да се скрия, да остана незабелязана, а с техните ресурси, власт и връзки е само въпрос на време преди да ме открият и свободата да ми бъде отнета завинаги...


___________________________________________________________
ОТЛИЧИТЕЛНИ ЧЕРТИ НА ГЕРОЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

» ЦВЯТ НА ОЧИТЕ: Зелени
» ЦВЯТ НА КОСАТА: Червена
» ТЕЛОСЛОЖЕНИЕ: Атлетично
» ВИСОЧИНА: 160 см
» ОТЛИЧИТЕЛЕН БЕЛЕГ: Белег по рождение на лявото рамо под формата на луна
» ДОПЪЛНИТЕЛНО:



___________________________________________________________
ПСИХОЛОГИЧЕН ПРОФИЛ НА ГЕРОЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

» ХАРЕСВА: лукс, артистичност, колибри, свобода
» НЕ ХАРЕСВА: тесни затворени пространства, някой да решава как тя трябва да живее живота си
» СЛАБОСТИ: N/A
» НАЙ-ГОЛЯМ СТРАХ: да бъде затворена и накарана да живее по начин, който не е избрала сама




___________________________________________________________
АДМИНИСТРАЦИЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

» БЕЛЕЖКА ОТ АДМИН:



Последната промяна е направена от Katelyn Snow на 26/7/2018, 02:21; мнението е било променяно общо 1 път

2Katelyn Snow Empty Re: Katelyn Snow 26/7/2018, 02:18

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
[You must be registered and logged in to see this image.]

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите