Най-големият Role Play Форум в България
Зоуи Редбърд Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Зоуи Редбърд Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Зоуи Редбърд

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Зоуи Редбърд Empty Зоуи Редбърд 16/4/2018, 20:50

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
ЗОУИ РЕДБЪРД
ALL SERIALS ОФИЦИАЛЕН ПРОФИЛ

[You must be registered and logged in to see this image.]

___________________________________________________________
ОСНОВНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ГЕРОЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

» РАСА: келвич /животински образ:котка/
» ПОЛ: жена
» ВЪЗРАСТ: 24
» СЕКСУАЛНА ОРИЕНТАЦИЯ: хетеросексуална
» НАЧАЛЕН ГРАД: Елетол



___________________________________________________________
ИСТОРИЯ НА ГЕРОЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯



Елетол беше моят роден град, бях тук откакто се помнех и рядко излизах извън него. Обичах този град заради множеството качества, които притежаваше, освен че винаги беше слънчево и много рядко се оплаквахме от лошо време, тук беше изпълнено с всякакви тайни и мистерии... Следователно, както можете да си представите, тук никога не беше скучно.
Всъщност Елетол беше родният град и на майка ми, която също като мен беше келвич, очевидно откъде съм го наследила, та майка ми се е запознала с баща ми, който е човек, в град на име Силира и са се влюбили "от пръв поглед" и така съм се появила аз.
В началото, когато още бях много малка, не знаех за дарбата, която притежавам, нито как да я използвам. Когато навърших 13 години майка ми реши,че е време да ме запознае с истинските ми способности. Представете си как би реагирало едно 13-годишно момиче когато разбере, че може да се превръща в котка? Избухнах в смях, смятах всичко това за нереално, докато не видях как собствената ми майка изчезва и на нейно място застава една невероятно красива бяла котка. Разбира се, в началото смятах това за пълна глупост. Защо ми е да се превръщам в котка? Защо не мога да бъда нормална като останалите и с какво това би ми било полезно? Баща ми беше съвсем нормален човек.. защо аз не бях като него?
В крайна сметка разбрах, че тази дарба, всъщност, може да се окаже и полезна. Например, винаги можех да стигна някъде навреме, защото имах навика да закъснявам, можех да се скрия от всички, когато не исках да разговарям с никого и може би нещо, което не бе много правилно, но винаги можех да подслушвам чуждите разговори. Ще си кажете, че това е доста тъпа постъпка, но всъщност точно по този начин веднъж разбрах, че тогавашното ми гадже си има друга (всъщност, тогава дори не целях да подслушвам този разговор, просто попаднах на точното място в точното време,но това е друга тема).
Вече живеех отделно от нашите, защото се бях понесла по вълната на собствения си живот, но винаги намирах време и за тях. Някак си имах усещането, че приключението ми в този мистичен град тепърва започваше...


___________________________________________________________
ОТЛИЧИТЕЛНИ ЧЕРТИ НА ГЕРОЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

» ЦВЯТ НА ОЧИТЕ: сини
» ЦВЯТ НА КОСАТА: руса
» ТЕЛОСЛОЖЕНИЕ: спортна натура
» ВИСОЧИНА: 177
» ОТЛИЧИТЕЛЕН БЕЛЕГ: малка лапичка на китката на дясната ръка
» ДОПЪЛНИТЕЛНО:
-


___________________________________________________________
ПСИХОЛОГИЧЕН ПРОФИЛ НА ГЕРОЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

» ХАРЕСВА: интересни личности, с които има за какво да говорят
» НЕ ХАРЕСВА: да и се бъркат в нещата, с които е решила, че може да се справи и сама
» СЛАБОСТИ: понякога е прекалено доверчива
» НАЙ-ГОЛЯМ СТРАХ: да остане сама




___________________________________________________________
АДМИНИСТРАЦИЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

» БЕЛЕЖКА ОТ АДМИН:

2Зоуи Редбърд Empty Re: Зоуи Редбърд 16/4/2018, 21:21

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
[You must be registered and logged in to see this image.]

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите