Най-големият Role Play Форум в България
Какво сънува последно??? - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Какво сънува последно??? - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Какво сънува последно???

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 5]

Клеър Салватор

Клеър Салватор
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

Ами тук може да напишете какво сте сънували, а пък ние малко да се посмеем. Не си спомням какво съм сънувала, но пък Вие можете да помнете. Разкажете ни.

П.С - Ние не съдим...каквото и да сънувате, ще Ви разберем. Всеки има подсъзнание.


Клеър Салватор


ВИП
ВИП
Ами някакъв бар

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
че мога да телепортирам Бил, където си искам с някаква програма на телефона ми ... ?! ;д;д;д;д;д;

Sally Clermon

avatar
Сънувах се падам на един облак направен от пудра захар и се търкалям и ям Какво сънува последно??? - Page 2 75911

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
бях снайперист ама незнам къде и убивах жълти хора

Мейсън Моран

avatar
една бяла селика и разхождах фр-та с нея..

Катерина Петрова

Катерина Петрова
ВИП
ВИП
ммм сънувах как разфасовам един от моя клас ;ддд

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
седя на 1 стол и не мога да мърдам

Мегън МакКуин

Мегън МакКуин
Разхождам се с гаджето в парка. Какво сънува последно??? - Page 2 528456

Джесика Уд

Джесика Уд
Сънувах сестра си, която ме чака на някаква пейка и ми казва, че брат ми си е счупил ръката, но е добре:D

Бони Бенет

Бони Бенет
ВИП
ВИП
Сънувах, че съм мажоретка и някакъв се опитва да ме изнасили няколко пъти, но не успява, защото аз много викам и се дърпам. Накрая никой не ми вярва за това, което е станало.

Marcie Miller

Marcie Miller
Сънувах гадната гимназия,в която уча....мисля,че натам няма нужда да споделям,все гадни неща Какво сънува последно??? - Page 2 486129

Кал Ел

Кал Ел
Сънувах...как карам колело,по някаква течаща вода... и идва някакъв автобус и аз се блъскам челно в него..

Валъри Питърсън

Валъри Питърсън
ВИП
ВИП
Учителката ми по математика Какво сънува последно??? - Page 2 528456

Бони Бенет

Бони Бенет
ВИП
ВИП
Бивата ми най-добра приятелка, как ми праща СМС и казва, че и липсвам.. пита ме как съм и прочие.. хД

Дейлън.

Дейлън.
Панди.

Бони Бенет

Бони Бенет
ВИП
ВИП
Охохо аз пак сънувах старата си най-добра приятелка, че идва в Пазарджик и ходим на кафе.. тя плаща сметката... охохо бая весело хД

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Че отивам да ям донът ;д

Алек Бейн

Алек Бейн
Че отивам на почивка

Валъри Питърсън

Валъри Питърсън
ВИП
ВИП
сняг :D

Бони Бенет

Бони Бенет
ВИП
ВИП
Сънувах, че съм в час по биология и раздават на целия ми клас някакви енциклопедични книжки ;ддд

Bethany Sands.

avatar
че плувам в шоколад ;дд

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Че любовта на живота ми умира на операционната маса и след уж месец депресия просто се появява в моята стая, казва ми "добре съм" и се сабудих... Какво сънува последно??? - Page 2 3796487374

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
мечета .... ;д

Валъри Питърсън

Валъри Питърсън
ВИП
ВИП
Че лаптопа на майка ми нямаше парола Какво сънува последно??? - Page 2 2225400551

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
че отивам в София по бизнес :Д:Д

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
че сме лятна ваканция ;дд

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите