Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 23 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 23 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 23 от 40]

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

да Рейч, ще послушам съвета ти ще ям щом обещавате, че ще ме обичате и дебел :D


Джак Милър "Дракула"


ВИП
ВИП
ахаха ми скоро да кажем, че ще ям ;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
хаха значи тупа лупа ном ном Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 23 528456 Ама все пак не забравяй, че аз съм по-дърт от тебе ;рр Дракула е роден през 1431 , а Дерек е през 1012 година така, че съм по-силен Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 23 3763815904

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
мен няма ме ядеш ;д

те драмите са навсякъде вече ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
мм дракула е кралят на вампирите и може да контролира всички, абсолютно всички вампири, слабото му място е само едно иии така ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
а дерек е вампир, което означава, че ще е под контрола на Дракула и ако Дракула реши Дерек да почне да мастурбира пред всички, така ще стане ;дд

ще видиме рейч, ще видиме ;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Светлината? Заради заболяването си. ;д Еба тоя крал 400 години по-млад от мен xa0x0a0x0a0xa

Сиренце ти да знаеш с Деймън какви драми развивамеее... Дори ние почнахме да се объркваме :Д Голяма сапунка стана :Д :Д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Аааааа Джакиии внимавай какво пишеш в постовете! :Д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
ми не на краля не му влияят, светлина, светена вода и прочие, а и ти така си си го написала, че е толкова стар ;д просто ти казвам информацията за дракула

а и слабото му място няма да го споделя Д;

Ми Дени, ще си помисля, може да поискам да правиш нещо с някое, МОМЧЕ :д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
ооо има слабо място.. ;д мислех ,че няма ;д
е няма какво да гледаме ;д

трябва да видя после ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
всеки си има слабо място ;д

а и не Дени, спокойно бъзиках се, героят ми е мрачен, такава роля трябва да му играя ;дд целта му не е Дерек да прави секс с Деймън ;д целта му е световно господство, може би ;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Мисля, че се досещам за слабото му място....
Вал аз лично нямам проблеми за "нещо с момче" въпреки, че героят ми ще се депресира :Д Мръсник! Искаш да гледаш на живо а? ;дд

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
аз пък не се сещам ;д
добре само аз не съм гледала/чела филма / книгата ;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
xa0x0a0x0ax0a0x0a0xA да уеее то оставаше и да пиша РП 18+ с брат си :Д Ще вземе да забременее и ще се чудя какво да го правя =/ Край разлигавих се ;дд

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
Ми да такъв съм си Дени, на живо ;дд

Ами добре, ще те улесня, на вас двете имам доверие :Д Вампир е невъзможно да го победи той е най-силен, най-бърз и прочие, но какво е нещото което вампирите най-много мразят ? ;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
То и аз не съм Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 23 528456 Казах, че само предполагам какво е слабото място, а не, че го знам! Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 23 370326590 Просто логика ;дд

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Ооооо боже нярно бе!! Върколаци!

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
аххаха представяш ли си вярно ? Д:;дд


п.п. само то може защото отровата му не позволява да се възроди, защото както и да бъде убит по друг начин, дракула се съживява д ;

Браво Дени Позна ;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Ейся ще си направя един герой който да е върколак ;рр ;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Аригатоо Аригатоо :Д :Д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
:Ддд е хубаво де ама дракула може да лети, а и няма да го ухапеш без бой ;// ;д

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Е то това е ясно ;дд Аз се базиках за върколака ама ако искаш наистина ще си направя нов герой ;дд и без това тук няма върколаци. почти всичко живо са вампири ;дд

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
сега и върколаци ... в какво се забърках ;д
ще става доста интересно май ;д

и аз съм човек! ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
да верно е, че е бъкано с вампири ама нищо ;д в смисъл ако искаш си направи де ..

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
Добре ще направя още сега ;дд Само дето... Някави предложения за име, че нищо не ми хрумва ;дд

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
Дени приемам го лично ! :д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
човека е най-силната раса, всичките хора в форума ще свормирате нещо и ще ни убиете с атомни бомби и отрови д;

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 23 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите