Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 29 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 29 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 29 от 40]

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

А бе да не и пука бе, вие тука сега много лично го приемате, всякаш сме в реалния живот не, че и тогава е огромна разлика ...


Раян Рейнолдс


Аз много обичах да си играя с рибите ми. Те са едни такива големи и оранжеви и когато им покажа огледало и се разперват, все едно виждат конкуренция (женски са) :Д:Д

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Да не се засрамиш :дд Айде стига филосовства пиши там че... ей ;ддд

О аз съм имала рибки също, ама просто... не мога да ви кажа какво правехме със сестра ми с тях.. или по-скоро само сестра ми ;ддд

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
хахаха ;д Лекси сподели да се посмеем от сърце ;д Например как целиш хората в очите с фъстък в тъмното от 2 метра разстояние ;д
Аз много обичам да тормозя котето с огледало. Как само фука срещу него ;дд

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Аз ви оставям за сега. Чао от мен ,до после
Нийл нали става после да продължим рп-то :)

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Еййй Лекси с фъстък ги целела ;ддддд ахахахахахаха ;ддд Че и в тъмното ;дд

Ние пък пускахме рибите в тоалетната ;дд

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
не нищо няма да споделя аз ставам... чао Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 29 136106

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
добре ;дд Айде чао Лекси Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 29 136106

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
:* чао ;д
Аз мога да споделям някои от гафовете на Лекси ;дд

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
О с удоволствие ще слушам ;дд

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Няма проблем. Аз ще предложа моя за в миналото :)

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Еми мързи ме сега ;дд не ми се мисли ;д

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
То нали са прекалено много и се напряга човек като мисли за тях ;дд

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
При нея са прекалено много ;д Повярвай ми ;д

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Вярвам ти ;д

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Доообре ;д
Та давай твой гафове да се посмеем ;д

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Не мога да пиша ЛС-та. Иначе нямам претенции за мястото и времето

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
;д Не ти ли стига факта че пускам рибите в тоалетната и се блъскам в отворени врати? ;д А имаше един път, бях още първи клас ама винаги ще си го спомянм, когато отидох при госпожата и нали тръгвам да я питам нещо обаче само започвам "Бабо... мамо.. тате" ;ддд И забравям да кажа госпожо и после се сещам че така се наричаше и викам госпожо и тя се обърна и аз се срамувам някакво такова, нали бях мъничко :дд А после /тва в 7ми клас/ пак така се изцепих ама пред целия клас.Госпожата пишеше нещо на дъската и аз да викна от последния чин и викам "Бабо!" и тя само се обръща някаква и аз започвам да се смея щото всички ме гледат ;дд Имала съм и много спъвания ама един път пък беше уникален, влизах в стаята и имаше работещ вентилатор и както минавам покрай леглото /а той е точно срещу него/ се спънах и се забих във вентилатора ;д Има и още много ама цял ден няма да ми стигне да ги разкажа ;д А ти нямаш ли някакви изцепки или гафове :д

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
О. И аз съм имал много изцепки.
В десети клас мисля, че беше имахме именник в класа и вместо да му кажа Честит имен ден му вика Честит рожден ден..
Или пък като бяхме в дванайсти май. И седиме и си говорим с момичетата. И на едната и викам "Мило" и нещо ме пита госпожата и аз и викам "Мило, мисля че отговора е ..." и някакво такова.. защото тя е три пъти по-възрастна от мен :Д

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
;д хахаха Аз ... най-често на г-на по италиански си му викам г-жо ;д
А винаги ще помня как, нали знаеш вратите например на Billa автоматичните. И аз един път тичах към нея и фотоклетката не ме засече и аз се забих във вратата и паднах.
Бях на село и бях обула по-голям номер джапанки от моя и си настъпих едната и за малко да падна в градината.
И страшно много моменти през зимата, когато ходиш уж внимателно и се подхлъзнеш и паднеш по гръб на леда.
Или пък едно лято аз седя на компютъра и зад мен са брат ми братовчед ми, и брат ми нещо ме удря и аз ги погледнах и ги попитах кой ме удари и брат ми каза аз. и аз умната поради не знам каква причина ударих братовчед си в стомаха без да има защо.
И така само глупости ;д

ооо, а аз пиша във Facebook публикация "Честит рожден ден !!!" и отдолу коментар: "Така де, имен ден" ;д и ози ден пак така Честит имен ден (ама на живо) и момичето ме поглежда странни и:"Какъв имен ден?" ;дд

Та Нийл пиши някъде ;д където и да е

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Ахахахаха оо да на Била е просто приключение ;ддд О и през зимата точно така е, ходиш внимателно и си мислиш а аз няма как да се пребия щото внимавам и в същия момент се претрепваш ;дд Обаче btw тея фотоклетки са виновни щото са много бавни ;дд
Аз един път с брат ми и сестра ми нещо се занимавахме докато големите бяха в другата стая и си говориме и се закачаме с Нико и по едно време той ни напсува обаче така както 4 годишните псуват щото те обичат по принцип и ние нали вместо да започнеме да му обясняваме че така не трябва и ей такива двете със сестра ми почнахме да го учиме как е правилно и тн ;дд И ест точно тогава майка ми се реши да влезе ;д Тя ако не провали пъклените ни планове няма кой друг да е ;д

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Спомням си как един път щяхме да вмезем със скутер в Кауфланд, но понеже фотоклетката е твърде бавна стигнахме само до вратите. И след сблъсака в който бяхме размазани и лежахме на земята, вратата някакво драматично и бавно се отвори, а ние се превивахме от болка.

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Тва е било ебаси ебавката с извинение :д

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
;d Да много е гаднооо ;д
Преди малко с брат ми играем Дартс и аз целя и понеже съм много добра стреличката се удря в горната част завърта се и се забива във масата ;д
Също е много гадно да се спънеш по стълбите и да си кажеш е сега се пребих, а то да не се случи нищо ;д Направо ти убива тръпката ;д

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
О-о-о. Това с тръпката. Един път вървиме зимата по леда с един приятел и той нали като децата се засилва и се пързаля. И аз му викам "Ще се пребиеш" и секунда по-късно съм по гръб.. много смях падна..

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Да тръпката от пребиване ;д Ааа лелееее а един път с една приятелка /тва не е мой гаф ама така съм се хилила ;дддд/ та си се качваме по стълбите на училище и по едно време се обърнах назад да видя кой се качва зад нас и само гледам една /май 10ти клас обаче тва момиче как ходи и се опитва да бъде секси едва ли не, много се фръцка ;д/ и само я гледам как си преплете краката и като падна напред и се подпря с ръце на горното стъпало и само се чу едно "Оооох" ама всички я чуха аааа незнаеш как изглеждаше просто Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 29 528456 Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 29 528456

Хаха Нийл затова не трябва да се говори предвалително ;дддд Ама и аз много обичам така да се пързалям ;д

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Аз така както вървя по стъпалата на училище и се обръщам да говоря с един от моя клас. След това извъртам главата си напред и се озовава под поличката на едно момиче. От тия дето се развяват и са на цветенца... направо голяма издънка.. извиних и се и я черпих обяд, ама.. голямо такова :х

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 29 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите