Най-големият Role Play Форум в България
Тайният кръг Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Тайният кръг Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Тайният кръг

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Тайният кръг Empty Тайният кръг 28/12/2011, 16:24

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Тайният кръг Secretccircle

Каси Блейк е нормална и щастлива тийнейджърка, докато майка и Амелия не умира при инцидент. Станала сирак, Каси се премества при баба си Джейн в красивия малък град Чейс Харбър, Вашингтон градът, в който е живяла майка и преди много години. Изглежда, че хората там знаят повече за Каси отколкото тя самата знае за себе си. Докато Каси опознава гимназията и съучениците си, включително сладката и естествена Диана и страхотния и приятел Адам, замисленият самотник Ник, лошата Фей и нейната подчинена приятелка Мелиса започват да се случват странни неща. Новите и приятели и обясняват, че са наследници на могъщи вещици и се надяват тя да се присъедини към тях, за да завършат новото поколение на Тайният кръг.

Каси отказва да им повярва, докато Адам не и показва как да отключи невероятните си способности. Не минава много време и Каси открива писмо от майка си в стара подвързана с кожа книга със заклинания, която е скрита в стаята от детството. Каси разбира за истинската и опасната си съдба. Това което тя и другите все още не знаят, е че са замесени и тъмни сили, чиито следи водят до възрастните в града, включително бащата на Диана и майката на Фей, и че смъртта на майката на Каси вероятно не е била инцидент.

2Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг 22/7/2012, 18:04

Александра Удинов

Александра Удинов
Сериалът не беше лош, но го спряха. Очаквам да го купи някой друг, че може да стане интересно.

3Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг 4/12/2012, 22:17

black_raven

black_raven
Не разбрах защо го спряха. Добър си беше. На мен си ми харесваше. А пък особено финалът си беше много обещаващ. Щеше да е интересно какво ще стане по-нататък.

4Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг 5/12/2012, 11:41

Spencer Hastings

Spencer Hastings
Дам и на мен ми харесваше.Много си беше добър,ама защо го спряха не се знае.Има примерно много по-тъпи сериали като
Revenge примерно,които не ги спират, а са скучни.

5Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг 5/12/2012, 21:35

black_raven

black_raven
Spencer Hastings написа:Дам и на мен ми харесваше.Много си беше добър,ама защо го спряха не се знае.Има примерно много по-тъпи сериали като
Revenge примерно,които не ги спират, а са скучни.

Е то това е тъпото. Или пък разни сериали с по 10 сезона, които накрая стават пълна боза и нямат общо с това, което е било в началото, но продължават да снимат... И после що ли им се дразня!?

6Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг 6/12/2012, 14:40

Spencer Hastings

Spencer Hastings
Е,така е.Мното тъпо наистина.Щото много сериали ме разочароваха.Яд ме е защото има някой много добри,но като им станат много сезоните и вече ги разводняват.Чудят се какво да измислят и нещата тръгват на зле.Затова е добре да правят по 3 сезона и тва е!
Да не говорим за "Дневниците",че и там положението е плачевно.
Така го развалиха!Много ме е яд.Беше си супер сериала,ама сега стана пълна каша.

7Тайният кръг Empty Re: Тайният кръг 6/12/2012, 15:36

black_raven

black_raven
Така е. То има и много други, които ги изпонаспряха още на 1 сезон не знам си по какви причини. А си заслужаваха в пъти повече от други.

А за Дневниците не ми се говори изобщо. Не ми е ясно само защо го водят по книга, след като няма нищо общо с никоя от книгите...

Ама спирам вече, че изместихме въпроса.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите