Най-големият Role Play Форум в България
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!

You are not connected. Please login or register

Най-големият Role Play Форум в България » Дискусии » Ти си свободен! » Свободна зона » Спам, спам и пак спам » Хей спам..свободна зона ^-^

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 40]

Elizabeth Van Heller

ВИП
ВИП
First topic message reminder :

вестника в момента ми е много проблематична тема ;д .. изобщо не съм следила какво става из рп-тата от плановете на Дракула да нападне народа на някое масово, появата на онея двамката с герои по Death Note ии само скивах, че Тери-чан си е сменила героя ;д .. иначе всички итересни индивиди, за които имах навика да измислям интересни темички нещо изчезнаха о.О

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
Диди :*
ами гледам как Рафи готви иначе ваканцията добре ;д ти?

Потребител 19

WTFFF тъкмо си написах романа до Лекси и тя взе, че стана.. Късмет ! =.=

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
е тя след малко се връща ,спокойно ;д

Деница

ВИП
ВИП
Невероятно.
Здравей Деймън.
Нямаше ми последните няколко дни, затова ще любопитствам.
Как се казваш, на колко си и от къде си?
Ако искаш не отговаряй. :)

Зоуи Редбърд

ВИП
ВИП
Хелолууу ... ;дд
Как стее ?? <3
Сори, че ви се "натресох" ;дд амаа ми е скучно ! ;д

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
Хей :)
добре ,ти? (извинявай ,че не съм писла ,ама нещо нямам муза сега да пиша ;д)

Зоуи Редбърд

ВИП
ВИП
и аз така.
нищо де то и аз напоследък съм така ;дд

Потребител 19

- Алекс, на 16. xD Пък това от къде съм, ще го запазя за по-нататък~
Иии аз се регнах днеска, тъй че.. xD Все още се лутам и не знам какво да правя.. спамя, за да събера още малко мнения, че да пиша на някой админ да ме ориентира малко. :D
Я се изредете и вие, които видите това - Име, годинки град?

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
аз съм Креми и съм от Пловдив

Потребител 19

До Katherine Pierce. :
Sorry, не мога да ти отговоря на ЛС-то, нямам достатъчно мнения. Ще гледам да спамя сега, че да ги събера и ще ти отговоря тогава. ^^

Деница

ВИП
ВИП
Диляна на 16.
Какво прави през ваканцията си Алекс?
Ако имаш нужда от помощ кажи и ще помогна.

П.С. През ваканцията се запознах с един Алекс. XD Съмнявам се да си същия, макар че годинките съвпадат. XD

Зоуи Редбърд

ВИП
ВИП
Окейй ;д Няма проблем ..
бтв срзз ли си от Пловдив ? и аз ! бтв аз съм Снежи ;Д

Потребител 19

Хеей, Креми~ Happy
Ваканцията.. мързелувах си вкъщи, ходихме да снимаме, гледах драми(разбирай го сериали), пак мързелувах, пак гледах драми~ x3
Ти? Иии да, едва ли съм същия :Д

Деница

ВИП
ВИП
Какво си снимал?

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
така ли? :д ее супер :))

Хееей :) кой сериали гледаш? ;д

Последната промяна е направена от Рейчъл Бери на 1/5/2012, 20:38; мнението е било променяно общо 1 път

Потребител 19

Катрин, все пак ще ти отговоря най-дискретно XD :
- Нямам, ест .. :D Ама ми се иска малко и другите да опозная и тогава~ x3 Иии да, искам РП. Тъкмо ще ми се качат мненийцата малко. :D Кога и къде?

Зоуи Редбърд

ВИП
ВИП
Мии .. някъде в миналото ;д ще пиша някъде и щи ти пратя линк ;д

Потребител 19

Ммм един филм. Аз съм и оператор и режисьор и играя в него.. тоест за всяка сцена трябва да ходя =.= Адски изтощаващо е.. + тва всички са ужасно сковани и ми отиват нервите.. то ако ДЪРВЕТА играеха щяха да се справят по-добре! XD
Кои сериали? Ммм не мисля, че ги знаеш, или че си ги гледала, или че ще ги харесаш.. Е, момиче си и сигурно ще си паднеш по един ама.. в момента зарибявам 12 човека по тях и още един ми идва в повече. XD Но не са американски. ^^ Догледам си сега тоя и мисля да почвам 3тия сезон на Дневниците, че го чаках да излезне целия и да го преведът, а има още 2 епизода да излизат, така че е крайно време~

Деница

ВИП
ВИП
WoW Супер. И аз съм искала да снимам и измислям и участвам във филм. Даже веднъж пробвах, но нямах желаещи за ролите. :(
Кои са сериалите? Или поне какви са, ако не са американски? :)

Зоуи Редбърд

ВИП
ВИП
Тва е хипер яко ;оо !! бтв пратих ти на ЛС линка ;д

Потребител 19

Яко.. и аз така си мислех, ама като ми тръснаха да правя всичко сам.. даже трябва и сам да си го монтажирам ?! О.О Но не мога да отрека.. наистина е готино! х3 Еее аз имам доста желаещи.. даже ще правим някъв кастинг сега.. което идея си нямам как ще стане о.о щото ни се освободи една роля и за нея ми звъннаха 8 човека XD Чувствам се известен!
Окей, Кат. Ей сега ще го погледна. х3
А сериалите.. мога да ти кажа, че са азиатски. Японски, корейски .. но не и китайски. Те вече.. са ми прекалено лигави XD Принципно ме кефят различните неща, затова рядко намирам общи интереси с някой .. т.т

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
завърнах се ! липсвах ли ви? не нали ... ? ;( ;х ;дд

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
гадно ,че са ти оставили толкова работа на теб ,но пък пак си е яко ;д
а за азитските сериали, никога не съм се замисляла за да гледам някой ,въпреки ,че някои изглеждат интересни

дааа ,много :* ама сега аз ставам за малко ,до после :)),ще бързам да се върна ;д :*

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
;д ок до после :* ;д
и ... какво пропуснах ? ;д

Деница

ВИП
ВИП
Кои са? Не съм ги гледала, но ако са направени по манга, може и да знам някой друг.
Супер. Иска ми се и аз да участвах в този филм. За какво се разказва?

Потребител 19

Гледал съм само 2 по манга, японски. Обаче.. са НИЩО в сравнение с анимето или мангата.. и то не са сериали, а филми. Например филмът на Death Note.. пълна излагация. Гледам предимно корейски, защото те са малко по.. интересни. Не че японските не са, просто в тях актьорите играят като в аниме, затова ги бива само в комедиите.. просто не могат да бъдат сериозни. Няма японски сериал или филм без комедия. Докато корейците правят всеки жанр изкусно. Както комедии, така и драми, романтики, екшън. Могат да те карат едновременно и да се късат от рев и от смях XD

ЛЕКСИИИИИИИИИИИИИИИ тъкмо си написах романа до теб и ти изчезна!! Може ли да си го пратя сега, тъй като си тука вече? :Д

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next