Най-големият Role Play Форум в България
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!

You are not connected. Please login or register

Най-големият Role Play Форум в България » Дискусии » Ти си свободен! » Свободна зона » Спам, спам и пак спам » Хей спам..свободна зона ^-^

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 5 от 40]

Elizabeth Van Heller

ВИП
ВИП
First topic message reminder :

вестника в момента ми е много проблематична тема ;д .. изобщо не съм следила какво става из рп-тата от плановете на Дракула да нападне народа на някое масово, появата на онея двамката с герои по Death Note ии само скивах, че Тери-чан си е сменила героя ;д .. иначе всички итересни индивиди, за които имах навика да измислям интересни темички нещо изчезнаха о.О

Филип Чеймбърс

Нещо ще ги изплашили

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
не сме те сами си бягат .. ;д

Потребител 19

Както си говорите за мъже ... Я да се намъкна! Регнах се преди малко и си нямам никаква представя какво да правя тука, къде да ходя, къде да пиша.. Видях темата ''СПАМ'' и си казах, че тва е за мене!

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
Здравей! :) Добре дошъл.

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
хей добре дошъл и от мен :))

Дейлън.

Добре дошъл .. и само да отбележа че много станахте Деймънчовците човек не може да ви различи :Д :Д :Д

Потребител 19

Хейй ^^ Ии.. I'M THE REAL ONE ! Super Man Толкова ли са мн? Аз докато ровех дали има друг, намерих само 1 .. .-. Редовни ли са? Щото ако са.. верно ще стане мазало. XD

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
въобще не са много Деймънчовци .... не го слушай ;дд

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
елените са повече ;д

Потребител 19

Колкото повече, толкова по-добре~ x3

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
;дд
а ти на колко си и как се казваш ? ;д

Потребител 19

Алекс, 16.. за сега :Д ти?

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
аха .. ;д а от къде си ?

Потребител 19

Каак ми би игнора.. Лошо момиче ! Питах те ''ти?'' демек и ти на колко си и как се казваш ! XD

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
знам ... прочетох го :D и не съм лоша!
Диди на 15 ;д

Потребител 19

А, добре ! ^-^ *две ръчички дето се здрависват* .. защо няма такава емотиконка?! т.т И откъде мога да знам, че не си лоша.. Не мога да бъда сигурен! А и с тоя лик на АААААААААААААА *фенбойства* КВИХИФВХИХЕФЕХ83Ф МЕГАН ФОКС, МЕГАН ФОКС, МЕГАН ФОНС ЕФЕИФЕИ .. *кхъм* Меган Фокс да ти кажа, въобще не ти придава невинен вид ! :Д

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
външният вид понякога лъже Icon Girl
и емотиконката я има -> " " :D

Потребител 19

А.. верно ._. *фейспалм* тая вече я няма! :Д Амм.. да, права си обаче точно в случая на тая секс богиня Меган Фокс.. Като й чуя името си представям суууууууууупер яка суууууууууупер секси мацка с дяволита усмивка, перверзен поглед и постоянно желание за секс! Адски яката КУЧКА един вид! Никой не би си представил зад лика на Меган, човек който не може да свърже 2 изречения от срам, супер задръстен, без капка чувство за хумор и който може би ще умре от прекалено зачервяване на лицето.. от срам демек О.о Ама не мисля, че ще я играеш чак толкова.. нали. :D Е, опцията със секси и добричка също не е лоша! Стига да не прекаляваш в добротата :D

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
то аз по принцип съм много срамежлива....
ти к'во само по лоши момичета ли си падаш ;дд

Деница

ВИП
ВИП
Здравейте хора. Как сте?

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
хей Дени :) добре ти ?

Деница

ВИП
ВИП
Невероятно. Какво правите? Как мина ваканцийката?

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
Здравей! :)
ами добре ;д ти?

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
Креми :*
аз ви напускам за малко ;дд

Деница

ВИП
ВИП
Супер, както казах. :)
Вече питах, но нищо - пак ще питам. Какво правите и как ви мина ваканцията?
Ок Лекси. Чао. :)

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
Диди :*
ами гледам как Рафи готви иначе ваканцията добре ;д ти?

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 40]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next