Най-големият Role Play Форум в България
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!

You are not connected. Please login or register

Най-големият Role Play Форум в България » Дискусии » Ти си свободен! » Свободна зона » Спам, спам и пак спам » Хей спам..свободна зона ^-^

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 40]

Kimberlly Huff

ВИП
ВИП
First topic message reminder :

Не! ;д Охх... ;д
Имам един въпрос към Рейчъл и Джак! ;д Той е безобиден. От чисто любопитство! ;д Не е задължително да ми отговаряте! ;д
На колко години загубихте девствеността си? ;дд (казах ви, че съм лигава)

Kimberlly Huff

ВИП
ВИП
Ох... дайте нещо по-интересно! ;д Някоя пикантна историйка нещо ;д
Рейч... Костинброд е на 15 минути ;д

Джак Милър "Дракула"

ВИП
ВИП
аз имам пенис О.О :д

Kimberlly Huff

ВИП
ВИП
Точно за това Рейчъл идва у вас! ;д

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
да го *ба бахти киселата дъфка ,майна ;д

Джак Милър "Дракула"

ВИП
ВИП
обичам кисели дъфки ама вече Ди не я обичам за дето постоянно ни бъзика един с друг ;/

Дерек Уилсън

ВИП
ВИП
xa0x0a0xa0x0a00xa
Аз няма да казвам какво имам ;д

И аз предпочитам в Пловдив половината ми рода е там ;дд В София също мога да си намеря при кой да спя това не ми е проблем ;р ;д

Алина Старк

Админ
Админ
Оле точно идвах да ви питам искате ли да си направим форума среща ;дд Като за начало ще бъде в много градове ( там където сме се събрали повече хора ) т.е хората от Пловдив пишат и се събират еди кой си ден, еди къде си в Пловдив ; хората от София по същия начин и си правим яки снимки, клипчета и т.н , след което ние (админите ) ще направим нова меню, специална страница на наши снимки от различни години, докато накрая не се съберем всички в един град на една голяма форумна срещаа . Какво мислите? ;д

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
ми и аз по-принцип обичам ,ама тази сега стана на гума ;д искам дъфка Шок!!!

Идеята е яка ,ама от Пловдив сме 3-4 и малко де да знам ;д аз нямам проблем за София ;д

Дерек Уилсън

ВИП
ВИП
Мии... да може... Аз по-скоро ще съм в групата Пловдив понеже май няма друг от Казанлък ;дд И въпреки всичко предпочитам просто да се съберем всички =)

Kimberlly Huff

ВИП
ВИП
Мел... само на акъл си! ;д
И Вал :* Не ми се сърди! Аз не исках да стане така :* Моля...

Джак Милър "Дракула"

ВИП
ВИП
айде да е като се затопли времето и отслабна ? ;д

Няма Нищо Ди, обичам те споко :* :д

Kimberlly Huff

ВИП
ВИП
И аз те обичам :* С цялото си сърце LOVE YOU
Аз си лягам... :* Лека нощ на всички и леко раждане на други ;дд хахаха

Алина Старк

Админ
Админ
И аз искам да се съберем всички, но примерно хора като мен ако дойдат в София няма къде да останат ;дд Аз имам близки в Харманли, Габрово, Търново и Варна ;дд

Алина Старк

Админ
Админ
хахахаха благодаря ти ;дд лека нощ, сладки сънища, да сънуваш любимата си админка ;д;д;д ;********

Дерек Уилсън

ВИП
ВИП
Тц тц тц пълничкия! Споделям мнението ти "като се затопли и отслабна" въпреки, че не виждам ти какво има да сваляш ;д

Лека Даре :**

Kimberlly Huff

ВИП
ВИП
Йей! Ще сънувам Катерина!! ;д хахаха

Дерек Уилсън

ВИП
ВИП
Колкото до нощувката... Аз си представям форумната като купон. Малко се съмнявам някой да спи и все пак ако има такива не трябва ли домакина да се погрижи?

Дерек Уилсън

ВИП
ВИП
Дари мен няма ли да ме сънуваш?

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
Лека Дари :*
аз аз като се затопли и ми се оправи гърба ;д

Джак Милър "Дракула"

ВИП
ВИП
Лека Ди :*

мм форумната среща не се състои цяла нощ а няколко часа някъде Дени :* ;д

Алина Старк

Админ
Админ
И все пак аз ако идвам някъде няма да е за 1 ден, ще дойда, ще поогледам, ще напазарувам и с пълна чанта и хубави емоции ще се прибера ;дд Ако някой иска да прибере 2-ма човечковци сме добре дошли ;дд

Даянчо, Катерина, разбира се, кой друг ;дд л;****

Kimberlly Huff

ВИП
ВИП
Какво ти е на гърба? ;дд
Ще сънувам всички!
ЕЙ сетих се! Вчера на 11.02. Тейлър Лаутнър имаше Рд. Стана на 20 (само 4 години разлика) ;дд хаххааа

Джак Милър "Дракула"

ВИП
ВИП
За мене е Джъстин Бийбър ! ;д

Kimberlly Huff

ВИП
ВИП
Взимай го! Ще сте много хубава двойка!
Лека нощ за последно :**

Дерек Уилсън

ВИП
ВИП
Еми аз не съм ходила до сега на форумни срещи ;д но сестрата е ходила и съдейки по снимките е точно това...
Значи ще се видим, ще пием по едно кафе и адйос така ли? о.О Я ми го обяснете, като за неандерталци какъвто съм аз ;д ;д

Алина Старк

Админ
Админ
Защо пък трябва да гледаме от другите.. Ще си го измислим ние.. като искаме цял ден и цяла нощ , така ще е ;дд

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 40]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите