Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 36 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 36 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 36 от 40]

Дерек Уилсън

Дерек Уилсън
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

Ти си наред Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 36 689408


Джак Милър "Дракула"


ВИП
ВИП
моля, моля ;д е може и да е по-хубаво не се знае ;д;д иначе ако нали след време като се съберат и нали правят любов и от Дерек да хване спин или сифилис или трипер или РИБКИ ;Д а пък и да вземе на Джак да не му стане ? ;д или пък да издържи само 2 минути, ужас направо д;

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
еее няма да хваща болести от Дерек ;д
а ако на Джак не му стане .... ами ще му стане, няма такива работи ;д
то пък толкова чакат и накрая ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
а ако наистина хване СПИН и той случайно си припомни за гледката която е видял ;/ ;дд

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
ем значи тя ще умре ;( искаш да ми убиеш героинята? ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
не не, ти ще си жива в смисъл, ти ще си просто хив позитивна, но мен си ме е хванало, а ти ще си живееш цял живот ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
ама ти си вампир ;д при тях става ли? ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
ми да кажем, че да :D от къде да знам, до вчера бях вампир ама забравих ;д шегувам се, няма да го заразяваме със спин, само със сифилис :Дд;д Да се надяваме, че Джак ще може да задоволи Рейч ;/

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
няма да го заразяваме с нищо и сигурна съм той ще и стига ;д
олеее мен ми хрумна и мелодрама за нея ,ама май вече ще прекалим ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
кажи кажи кажи ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
бих ти казала ,ама сега се чувствам гадно ,че дори си го помислих ;/

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
кажи ми го кифличке така и така започна темата :*

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
еми да има няква болест сериозна (не предавана по полов път ;д ) и да е разбрала деня след като джак си е тръгнал и това да е причината да спи с дерек ,ама това да се разбере в последствие ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
е не не, така излизаш много чиста :D ако ще е болест ще е предавана по полов път от Дерек, аз така предлагам ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
ех , не може ли и тя да е жертва ,не само джак ;д
няма болест тогава ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
няма да има болест ! но имам въпрос примерно тя е болна от нещо сериозно какво ще каже на джак : Ще мра и реших да спа с друг, защото любовта няма смисъл ? ;д или какво ще е оправданието примерно питам ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
еми ,че е просто човек и има тази болест и не искала той да страда и затова е спала с друг един вид да го накара да я забрави ,защото тя иска той да си живее живота ,а не да я гледа как се влошава примерно ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
и за това му е казала, че го обича и го помоли да остане когато той си тръгна ? ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
тя е разбрала след това ;д
ох ,обърках се ;д обаче с това ми напомни ,че си мислех онзси ден тя му е казала ,че го обича и наистина го обича и колкото и да е пияна все би спряла дерек по някое време ... знаеш ли как ми иде да напиша нещо от рода ,че тя се осъзнава и избутва дерек и тн ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
аз съм написал едно Ж и ако случайно напишеш такова нещо го редактирам, че съм наблюдявал как те близва тук и там и това му е достатъчно ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
ми аз съм навита ,ако ти си навит ;д не сериозно ;д
абе Джак е много разсеян винаги не вижда като разкарвам мъжете какво е това? ;д

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
да ама тогава ще те обвини в секс който не си правила д; а това, че джак не ги вижда е явно някаква съдба ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
колкото толкова ;д все едно дали е било секс или до там са спрели

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
е изчакай го поне веднъж да влезне в теб, точно тогава аз ще пиша, точно в този момент да види как сте тяло в тяло, правите страстна любов, а сърцето му става на милиони малки частички.. ;д ?

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
съмнявам се да е страстна ,по скоро я бих нарекла пиянска ;д
и после определено ще спечеля за най-скандална личност ;д разбила сърцето на Джак ;/ и никой няма да се сети за факта ,че той първо разби нейното като я заряза ;/

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
имай предвид, че ще се е минал само един ден и той я е оставил за да помисли .. ;д

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
оле убих те тотално!
значи има друга ,вече съм почти сигурна ;д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 36 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите