Най-големият Role Play Форум в България
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!

You are not connected. Please login or register

Най-големият Role Play Форум в България » Дискусии » Ти си свободен! » Свободна зона » Спам, спам и пак спам » Хей спам..свободна зона ^-^

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 5 от 40]

Джак Милър "Дракула"

ВИП
ВИП
First topic message reminder :

mi daa

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
винаги така става ,излезнеш и то почва да вали ;д поне при мен ;д

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
и при мен така .. ;д аз повече със сестра ми с една фр никъде няма да ходя ... :х ;дд

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
защо? :д

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
такам ...
1. Ходихме пеш от единия мол до другия и после по центръра пеш
2. Краката ми буквално плуваха във вода заради тях
3. Обиколихме един квартал сигурно 20 ппъти
4. Ходихме до един магазин който е на майната си и те не си взеха нищо
5. Понеже съм най-малката се аз съм им виновна за нещо
6. Говорят само простотии .... тва достатъчно ли ти е ? ;д ;дд

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
доста причини имаш ;д определено е достатъчно ;д

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
аааа кажи ако искаш имам още

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
просто повече не излизай с тях ;д

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
еми сиг пак ще излизам щото не ми се седи вкъщи пък и са баси идиотите и винаги е смях ;дд

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
;д;д щом е смях ,супер ;д

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
мани са ще си умра от кеф ако сестра ми и оня пе****с гаджето й се разделят ... ;д

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
;д не го харесваш особено май? :д

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
ама въобще не го харесвам .... Bad Egg Smile

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
мога ли да попитам защо? :д

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
прекалено голям ревнивко е! преди една две седмици бяхме на село (там ходим 1-2 пъти годишно ) и излязохме на кафе с една много добра приятелка с която не сме се виждали от много време и когато бяхме в кафето й звънеше през 5 мин а след тва като се прибрахме нито веднъж не звънна ..... постоянно я пита къде е кво прави защо го прави и така нататък .... не й дава да си влиза във фейса във скайп абе въобще да сяда на компа и днес й се разсърди че бяхме излезли с една фр с която също от много време не си бяхме говорили и нещо се скараха и се моля да не се сдобрят ..... са знам че е малко гадно ама не го харесвам и тва е!!!

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
то бива бива ревност ,ама това като неговоро .... :Х аз бих се побъркала , не знам как го издържа сестра ти

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
и аз много й се чудя ..... то аз непрекъснато като е в нас се заяждам с него за нещо , уж на шега нали ама пак си е заяждане ;дд

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
може би просто сестра ти много си го харесва и и е приятно да е с него и е свикнала с това държание

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
ама не ме интересува дали е свикнала или не кво е тва ? омръзна ми да я гледам постоянно нацупена или да рева заради тоя тъпанар (съжалявам за израза ама мн се дразня) тя си е моя сестра и само аз мога да се карам с нея така никой друг !! ;дд

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
да ,тук си много права ,ама в крайна сметка тя си решава ;д какво и да правиш или да и казваш ,решението е нейно

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
да права си ама ми е гадно като я гледам такава .... уффф както и да е ....

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
нормално е да ти е гадно ,все пак ти е сетра ,разбирам те :)

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
ама много ме дразни и като дойде в нас и като ми се усмихне едно самодоволно ми иде да го цапна с нещо, ама само му се усмихвам и забивам поглед в монитора, за да не кажа нещо щото по принцип си падам леко устата ;дд

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
просто не му обръщай внимание ;д

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
оо това и правя ;дд и съм много добра знаеш ли ? ;дд

Рейчъл Бери

ВИП
ВИП
предполагам ;д аз също съм много добра в игнорирането на хора, които не харесвам ;д

Лекси Нортман

ВИП
ВИП
;дд вчера преди да си легна реших да изчакам мамчето да се върне от работа... прибра се нали и аз вече си бях в кревата и питам мама дали има нещо за пиене че съм жадна а тя : ' Еми ..... има само водка ако иска ? '' и аз я погледнах едно възмутено обърнах се на другата страна и само й казах лека нощ ;дд

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 40]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите